Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To normalne, że na początek, na przynęte dali parę tłustych kąsków. A jak już złapią na to odpowiednią liczbe łosi, to zacznie się chujnia z ofertą.

 

Nie wiem czy wiesz ale na początku były takie tytuły jak Red Faction: Battlegrounds, Streets of Rage 2 czy Sonic The Hedgehog 2, a było to prawie 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza

No dobrze, a czy jest mozliwosc aby PS+ byla gra ktora nie jest obecnie do kupienia na PSS? Osobiscie interesuja mnie gry tj., Portal 2 czy Dark Souls, ale nie sa do kupienia na PSS. Czy zatem mozemy liczyc tylko na te ktore sa do kupienia na PSS?

 

Akurat Uncharted 3 bardzo mi zalezy, ale z tego co widze to gra zajmuje 45GB, dlatego chyba faktycznie ciezko aby znalazla sie w ofercie PS+.

Odnośnik do komentarza

 

 

Akurat Uncharted 3 bardzo mi zalezy, ale z tego co widze to gra zajmuje 45GB, dlatego chyba faktycznie ciezko aby znalazla sie w ofercie PS+.

 

Sorry za trochę OT ale do cholery jak mając PS3 i być napalonym na U3 nie zaliczyć go jeszcze, czekając kiedy będzie w plusie ? Używki chodzą, za śmieszne pieniądze. Sorry, że się zapytam ale w co ty grasz ?

Odnośnik do komentarza

 

Akurat Uncharted 3 bardzo mi zalezy, ale z tego co widze to gra zajmuje 45GB, dlatego chyba faktycznie ciezko aby znalazla sie w ofercie PS+.

 

Sorry za trochę OT ale do cholery jak mając PS3 i być napalonym na U3 nie zaliczyć go jeszcze, czekając kiedy będzie w plusie ? Używki chodzą, za śmieszne pieniądze. Sorry, że się zapytam ale w co ty grasz ?

 

Cóż, głownie to w Fifę, ale że zaliczyłem U1 i U2 to miałem nadzieje na U3 w ofercie PS+. Zdecydowalem sie na PS+, z myśla o nadrobieniu zaległości, dlatego liczę na U3.

 

Do Skotnik: szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że niektóre nowe gry pojawiają sie w ofercie PSS mając premiere w PS+

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw gra musi mieć 'premierę' na PSS, a dopiero potem może być w Plusie jak już. Poza tym nie ma szans żeby dali nam swoje flagowe exy. Trylogii Uncharted, GoW III i Heavy Rain w PS+ nie zobaczymy i jestem co do tego w 100% pewny. Nie chodzi tu o cenę, po prostu każdy szanujący się posiadacz PS3 ograł te tytuły. Jednostki może ich nie zaliczyły. Oczami wyobraźni już widzę tą falę hejtu po wybraniu na grę miesiąca takiego GoW'a/HR/Uncharted'a którego ograli prawie wszyscy :D Sam bym się nieźle w(pipi)ił bo miesiąc w dupę w zasadzie.

Edytowane przez schabek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam problm z Crysis 2, który kiedyś dawali w PS+. Otóż po paru miesiącach chciałem pograć ponownie a tu wita mnie komunikat, że materiał utracił ważność. Klikam więć trójkąt na ikonie z grą, a tam, że ważność była do 26 listopada 2012. I teraz dupa, nie da się pograć. A dodam, że konto PS+ mam ważne do przyszłego roku. Czy gra może nie działać przez to, że na razie mam konsolę offline? Czy jak zaloguj się na niej do PSN i włącz grę, to ważność się wydłuży? To jedyna gra z PS+ z którą mam taki problem, że jak kliknętrójkąt na ikonie gry i wezmę "informację" to pojawia się info od jakiej daty do jakiej gra jest ważna. Dziwna akcja. Ktoś może coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Tak, albo się wydłuży automatycznie albo trzeba będzie na pozycji w Download List kliknąć jeszcze raz pobieranie i zaraz potem anulować. Prawdopodobnie przedłużałeś Plus'a a od zmiany PSS niestety niekiedy gry które mamy się same nie aktualizują.

Odnośnik do komentarza

Z GOW III jeszcze jest taka kwestia ,że gra ma już za chwilę 3 lata a jak na gry miesiąca ps+ to trochę dużo. Wystarczy spojrzeć na ostatnie aktualizacje złotego konta- gry się sprzed około 12-14 miesięcy : MK, Batman AC, Crysis 2, Deus EX. Uncharted w sumie terminowo pasuje ale jeśli faktycznie zajmu 45GB to byłoby nieporozumieniem gdyby się znalazł w ofercie. Poza tym mam z niego platynę i bym się wkurzył:P

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem sobie PS+, za fajne pieniądze był w PSS i aż żal było nie skorzystać. Mam natomiast problem. Ściągnąłem darmowe gry grając w Batman AC w prawym górnym rogu pojawiła mi się informacja o tym, że "Materiał straci ważność za 30 minut". Nie byłem podłączony do sieci, dodam. Po upłynięciu tego czasu wyoutowało mnie z gry. Musiałem zalogować się do PSN, żeby móc dalej grać. To normalne?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...