Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

E tam... może jakiś wielbiciel terminatora, hannah montana i disneyówek odpali, a w dzienniku będziemy oglądać reportaże, że sfrustrowany gimbus zatłukł matkę konsolą, bo weszła do pokoju gdy rozwalał Flamelurkera xD

A swoją drogą, ostatnio chciałem kupić, nawet teraz nad wersją PSN się zastanawiałem. Gdyby tak jeszcze miało inny komplet trofeów niż mój to już w ogóle byłaby bajka ;)

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o efekt na przyszłość. Pół roku to wcale nie tak dużo, mija jak z bicza strzelił.

 

Poza tym serio myślicie, że w ch.uj ludzi SD na premierę kupiło? Samo S-E oczekiwało większej sprzedaży (co znaczy, że nie była zła). Nie dziwię się, że dają ją do Plusa, Deusa też dali i dobrze na tym pewnie wyszli, skoro nawet nie chcieli go regulaminowo długi czas po miesiącu zdejmować ;)

Odnośnik do komentarza

FCK! oddałem płytę castlevanii za slot na SD, które uważam za marnie wykonane ubranko dla niesamowitej historii. w grudniu :/

muszę przyznać, że panowie z Sony doyebaly konkretnie na początek roku. ale z drugiej strony znów ten sam argument zostaje: dając takiego killera sprzedażowego jak SD trzeba pamietać o tym, że sporo osób już to ograło więc dla nich to pusty tytuł i zabawy nie zaznają; w takiej sytuacji powinni jako drugi tytuł dawać gry ogólnie uznane, ale z niską sprzedażą - wilk byłby syty, a i owca cała...

 

Major, winą usługi nie jest to, że dają coś, co już kupiłeś... niepotrzebna złośliwość. Może to jakiś przedsmak kolejnych zmian w zakresie cyfrowej dystrybucji? Może chodzi o przyzwyczajenie graczy dla pewnego poziomu a finalnie doprowadzenie do sytuacji, gdzie gracze mieliby raczej skupiać się na abonamencie na gry, nieznane w chwili decydowania się na ten abonament, ale pewne, że z wysokiej półki. Może to być pewna rewolucja, bo część osób już teraz deklarowało, że PS+ im wystarcza i płytowych wersji nie kupują.

Dziwne czasy panowie, dziwne...

Odnośnik do komentarza

FCK! oddałem płytę castlevanii za slot na SD, które uważam za marnie wykonane ubranko dla niesamowitej historii. w grudniu :/

muszę przyznać, że panowie z Sony doyebaly konkretnie na początek roku. ale z drugiej strony znów ten sam argument zostaje: dając takiego killera sprzedażowego jak SD trzeba pamietać o tym, że sporo osób już to ograło więc dla nich to pusty tytuł i zabawy nie zaznają; w takiej sytuacji powinni jako drugi tytuł dawać gry ogólnie uznane, ale z niską sprzedażą - wilk byłby syty, a i owca cała...

 

 

Oj, dla Sleeping Dogs daleeeeko do sprzedażowego killera. Nawet 1 mln na PS3 nie zszedł. A F1 to chyba w ogóle nikt nie kupił, że po 3 miesiącach nam go dają :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

to jest tylko i wyłącznie super oferta dla osób, którzy nie ogrywają gier na premierę z różnych powodów. Dla nas Polaków gdzie średnie zarobki sa takie jakie są wyrwanie powiedzmy, że dwóch nowych gierek po 200zł w miesiącu jest sporym wydatkiem gdy ma się rodzinę i mieszkanie na utrzymaniu i ciul innych wydatków. Nie oszczukujmy się dla większości polaczków-biedaczków PLUS jest wręcz szyty na miarę i wymyślony pod nas.

 

Bogate kraje EU czy USA - tam nowa gra to koszt 40 Euro/$ - tam większość na dwie gry miesięcznie zarabia w jeden dzień pracy lub w kilka godin. Po prostu ich na nówki stać - wtedy po prostu mają wyje.bane by czekać chu.j wie ile miesiący aż łaskawie coś pojawi się w plusie. Mają ochotę pograć - idą do sklepu i już.

 

Plus to nie jest oferta dla wszystkich, do tego wiele osób kupuje gry na premierę i zaraz potem sprzedaje z 10-20% stratą wartości lub wymienia.

Zasada dla mnie jest jasna - chcesz czerpać radość z plusa nie kupuj nówek na premierę lub przynajmniej ogranicz się do kupna takich które na pewno nie wyjdą w PSS

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Szczurek, może źle się wyraziłem. To był killer wśród zapaleńców. Ciocie i emerytki nie kupiły, ale ilość hype'u wokół gry skutecznie zachęcały wyjadaczy do zainwestowania w ten tytuł. Widać to choćby po komentarzach tutaj...

 

Ficuś, dla Twoich argumentów mówie tak i nie ;)

Tak, bo rzeczywiscie spora grupa osób nie znajdzie tam nic dla siebie. Ja się decydowałem na plusa jeszcze w czasie, gdy nie było tylu topowych gier w ofercie. Załozenie było takie, że nawet jak przez rok trafią się 3 tytuły, w które nie grałem, a które nie tylko pobiorę ale i ogram (każdy plusowiec ma ten problem xD) to warto w to wejść. Z perspektywy czasu widzę, ze warto o wiele bardziej, niż zakładałem i przedłużenie jest raczej pewne.

Natomiast fakty są takie, że chociaż jestem zadowolony z usługi, to nie znalazłem jeszcze w niej tytułów, które są dla mnie najważniejsze w gamingu na czarnuli.

Odnośnik do komentarza

Plus to jest faktycznie fajna sprawa, ale dawanie takich gierek, które się nie sprzedały (F1) jest zagraniem nie najwyższych lotów. No i nie można mówić, że te gry dostaje się za darmo bo wykupuje się możliwość wypożyczenia tych gier na określony czas.

Odnośnik do komentarza

 

Natomiast fakty są takie, że chociaż jestem zadowolony z usługi, to nie znalazłem jeszcze w niej tytułów, które są dla mnie najważniejsze w gamingu na czarnuli.

 

tu się zgodzę, bo np musiałem kupić PES2013 i XCOM bo wiem, że na 100% nie dostanę ich w plusie a były to dla mnie pozycje zdecydowanie piorytetowe. Mimo, że akurat mam szczęście i na prawdę wiele gierek z plusa wcześniej nie ograłem to z 80% z nich nigdy nie było na liście moich gier w które miałem ochotę kiedykolwiek zagrać.

Odnośnik do komentarza

Plusa traktuje jako dopełnienie, posiadam ps3 i xboxa, dużo pracuję i siłą rzeczy nie jestem w stanie zagrać we wszystko, a pewnych gier bym w życiu nie kupił. Nigdy nie mam tak, że jest premiera gry i myślę "poczekam, może będzie w plusie "

 

Co by nie było, plus to mega oferta, ceniłem ją także wcześniej, jak dawali częściej gry arcade. Ten deal się po prostu opłaca

Odnośnik do komentarza

Ja dzięki Plusowi wiem, że jestem gotów na dystrybucję cyfrową. Przekonałem się do pobierania gier zamiast kupowania wersji pudełkowych, mimo prawdziwego zboczenia na tym punkcie (po kupnie gry i otworzeniu pudełka brałem sztacha z jego środka). Więc jak ktoś wyżej napisał: może właśnie o to chodzi Panom z Sony. Przyzwyczaić i przekonać graczy do takiej formy nabywania tytułów?

Odnośnik do komentarza

Bogate kraje EU czy USA - tam nowa gra to koszt 40 Euro/$ - tam większość na dwie gry miesięcznie zarabia w jeden dzień pracy lub w kilka godin.

 

Ojjj, ja przemierzając sieciówki i sklepy z grami w kilku topowych miastach Europy zawsze napotykałem barierę za nowości 59€, nierzadko zaś ceny były jeszcze wyżej wywindowane.

 

 

Odnośnie SD to świetnie dla reszty, cieszę się, że więcej osób ogra ten kozacki tytuł. Ja mam wbitą platynę, ale zapewne i tak się skuszę, żeby pobujać się troszke po HK jeszcze i zobaczyć kto tam z friendsów pobił moje osiągnięcia w międzyczasie. Oczywiście dadzą zapewne wersję bez dodatków, więc dla kogoś kto wycisnął wszystko z tej gry raczej dużo atrakcji tu nie będzie już. Szkoda jeno, że nic więcej dobrego nie ma na luty.

Odnośnik do komentarza

(...) może właśnie o to chodzi Panom z Sony. Przyzwyczaić i przekonać graczy do takiej formy nabywania tytułów?

Dokładnie tak myślę. Oglądam swoje tytuły ze starych konsol, pełno pudełek, a na PS3 mam tylko 7 tytułów w pudełku (mimo że generacja trwa w najlepsze, taa) - reszta, czyli gigabajty danych, dziesiątki gier mam na dysku twardym.

Miałem kupić Max Payne 3. Premiera 200 zł, odczekałem i mam za chyba 70zł w cyfrowej dystrybucji, jeszcze na koncie z kumplem, więc praktycznie nową grę mam za 3-4 dyszki.

Taka będzie przyszłość gier :( coraz mniej pudełek, a coraz większe dyski twarde. Trochę mnie to przeraża, bo jednak zbieram stare płyty z grami, muzyką, lubię czasem wyjąć jakieś pudełko, pomacać książeczkę, poczytać tylną okładkę. A jak będzie za 5 - 10 lat? Chyba będą tylko nieliczne edycje kolekcjonerskie na płytach. Jestem kolekcjonerem gier, a nie zer i jedynek na dysku twardym. To tak jakby gościu który kolekcjonuje znaczki, zbierał je w plikach *.jpg. Co to za frajda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...