Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za banalne pytanie ale nie mam siły czytać 78 stron.

 

Moje główne konto jest zarajestrowane na Irlandię i na nim tylko gram = mam tam wszystkie save'y i trofea.

Mam też konta Polskie i USA i JAP.

 

Jako że parę lat temu wróciłem do Ojczyzny to siłą rzeczy gry z PSN kupuję w polskim PSN i są one bez problemu widoczne i dostępne na moim głównym Irlandzkim.

 

Jeżeli wykupię PSN PLUS na Polskim sklepie to czy ściągnięte z niego za darmo (oraz kupione ze zniżką) gry będą również dostępne na moim głównym Irlandzkim koncie ???

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Sorki za banalne pytanie ale nie mam siły czytać 78 stron.

 

Moje główne konto jest zarajestrowane na Irlandię i na nim tylko gram = mam tam wszystkie save'y i trofea.

Mam też konta Polskie i USA i JAP.

 

Jako że parę lat temu wróciłem do Ojczyzny to siłą rzeczy gry z PSN kupuję w polskim PSN i są one bez problemu widoczne i dostępne na moim głównym Irlandzkim.

 

Jeżeli wykupię PSN PLUS na Polskim sklepie to czy ściągnięte z niego za darmo (oraz kupione ze zniżką) gry będą również dostępne na moim głównym Irlandzkim koncie ???

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

oczywiście będą dostępne, bez problemu możesz w nie grac z którego konta ci sie podoba. stracisz prawa do nich (tylko do darmowych), po upływie terminu PS+, badz, kiedy skasujesz konto z którego pobrałem gre, bo to one daje ci prawo do grania w nia. 

gry z Irlandziego PS Store nie maja nic wspolnego z Polskim PS Store. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie miałem plusa i chciałem skorzystać z 30 dniowego kodu, ale jest tam napisane, że automatycznie subskrybcja się przedłuża i trzeba wpisać swoją kartę kredytową lub debetową. Zanim to zrobię czy możecie mi powiedzieć, gdzie można wyłączyć opcję przedłużenia automatycznego? I czy trzeba ją wyłączyć pod koniec tych 30 dni czy mogę od razu ( nie wiem czy po prostu plus nie przestanie działać po tym wyłączeniu )

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

W XMB musisz wejść z zarządzanie kontem, tam odszukać historię transakcji, gdzie masz aktywowane usługi. Wybierasz Playstation Plus, gdzie masz datę rozpoczęcia i wygaśnięcia, i tam możesz odznaczyć automatyczne przedłużenie. Możesz to zrobić w każdej chwili, niemniej jeśli minie czas wygaśnięcia, a nie odznaczysz - konsola z konta pobierze kasę za następny okres abonamentowy (bodajże za 3 miesiące).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem, czy to nie aby, za wcześnie na taka pogawędkę, ale jestem ciekaw(nawet bardzo), jak to będzie z tym PS+,  gdy nadejdzie next generacja...

  • bo raz, ze jest jeden wspólny Plus, zarówno dla Vity, jak i PS3, wiec gdy nadejdzie PS4, jego cena może, albo na pewno ulegnie zmianie,
  • równie dobrze mógłby potanieć i podzielić sie na platformy(Vita, PS3, PS4), co osobiście by mnie cieszyło, bo w chwili obecnej nie posiadam Vity, a i nic na to nie wskazuje, ze będę, tak wiec nie chce płacić, za coś czego nie posiadam. aktualnie jeszcze mi to nie przeszkadza, ale z biegiem czasu, jeżeli nastąpi nasilenie sie gier na Vite w PS+ to juz bardziej. 
Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Chyba wszyscy mają nadzieję na Plusa w takiej formie jak na PS3 teraz. Wiadomo na początku mniejsze rzeczy, ale później już tak jak jest na PS3. Jeszcze tylko darmowy online i niech nawet blokują te gry, mam to gdzieś, najwyżej będę kupował jak stanieje ( co i tak większość robi już teraz jak są używki ).

Jak na PS Meeting zobaczyłem logo Plusa, to od razu się jakoś fajniej zrobiło.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 

nie wiem, czy to nie aby, za wcześnie na taka pogawędkę, ale jestem ciekaw(nawet bardzo), jak to będzie z tym PS+,  gdy nadejdzie next generacja...

  • bo raz, ze jest jeden wspólny Plus, zarówno dla Vity, jak i PS3, wiec gdy nadejdzie PS4, jego cena może, albo na pewno ulegnie zmianie,
  • równie dobrze mógłby potanieć i podzielić sie na platformy(Vita, PS3, PS4), co osobiście by mnie cieszyło, bo w chwili obecnej nie posiadam Vity, a i nic na to nie wskazuje, ze będę, tak wiec nie chce płacić, za coś czego nie posiadam. aktualnie jeszcze mi to nie przeszkadza, ale z biegiem czasu, jeżeli nastąpi nasilenie sie gier na Vite w PS+ to juz bardziej. 

Tylko, że nikt nie dopłaca do PS Plusa na Vitę...

 

A ja wolałbym jednego Plusa dla wszystkich platform. Może i nie kupię PS4 na premierę, ale podobnie jak to ma miejsce teraz z Vitą - gry sie odkładają.

 

A swoją drogą to PS Plus ostatnio skojarzył mi się z... CD-Action. Podobnie jak i w tamtym przypadku fajny był moment oczekiwania i ujawnienia pełnych wersji dołączanych do następnego numeru. Cena podobna, a gry jakby "nieco" lepsze.

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

 

 

nie wiem, czy to nie aby, za wcześnie na taka pogawędkę, ale jestem ciekaw(nawet bardzo), jak to będzie z tym PS+,  gdy nadejdzie next generacja...

  • bo raz, ze jest jeden wspólny Plus, zarówno dla Vity, jak i PS3, wiec gdy nadejdzie PS4, jego cena może, albo na pewno ulegnie zmianie,
  • równie dobrze mógłby potanieć i podzielić sie na platformy(Vita, PS3, PS4), co osobiście by mnie cieszyło, bo w chwili obecnej nie posiadam Vity, a i nic na to nie wskazuje, ze będę, tak wiec nie chce płacić, za coś czego nie posiadam. aktualnie jeszcze mi to nie przeszkadza, ale z biegiem czasu, jeżeli nastąpi nasilenie sie gier na Vite w PS+ to juz bardziej. 

Tylko, że nikt nie dopłaca do PS Plusa na Vitę...

 

A ja wolałbym jednego Plusa dla wszystkich platform. Może i nie kupię PS4 na premierę, ale podobnie jak to ma miejsce teraz z Vitą - gry sie odkładają.

 

A swoją drogą to PS Plus ostatnio skojarzył mi się z... CD-Action. Podobnie jak i w tamtym przypadku fajny był moment oczekiwania i ujawnienia pełnych wersji dołączanych do następnego numeru. Cena podobna, a gry jakby "nieco" lepsze.

spoko - ale dwie gierce na pleya zamiast jednej to sorry, ale robi różnice.

 spoko 2 - owszem - gry na Vite możesz pobrać na czarnulkę, bądź tylko zacząć pobierać, a następnie anulować, by zapisały sie one w historii pobranych(bez posiadania Vity), ale wątpię bys mógł to robić odnośnie gier PS4, bez posiadania owej platform. to tak, jak pobrać gre z PS3 na PSP - awykonalne  ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Jak duzo osob, malo wie o plusie. jeszcze byl gosc ktory myslal ze starych gier nie moze pobrac ponownie i trzymal na dysku...ciekawe ile takoch osob dysk wymienia na wiekszy. przydalby sie u gory na postami, jakis monit z szybkim faq dot. plusa.

np taki http://www.psxextreme.info/topic/100791-playstation-plus-faq-pierwszy-post/ ?

 

A to, że co chwilę zdarzają się "noobowskie" pytania zwiazane z tą usługą dowodzi tylko jej coraz większej popularności. Jeszcze parę miesięcy i częstotliwość padania podobnych pytań nieco osłabnie, bo kto będzie chciał to już raczej plusa będzie miał ;) Co mnie cieszy, bo w związku z "dziecęcecą naiwnościa" wytworzoną przez Sony podczas trwania "ps plus 2.0" liczę, że w związku z dużą ilością użytkowników i stale powiększającą się bazę cena nadal będzie na podobnym poziomie.

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

A ja sądzę, że plus zostanie zmodyfikowany na potrzeby płatnego online'u; w ten sposób zdecydowana większość społeczności będzie chciała mieć plusa, a nie będzie poczucia, że muszę mieć plusa, żeby pograć online. Nie mieści mi się w głowie, że mogłyby istnieć 2 abonamenty: jeden za Plusa, a drugi za online.

Takie rozwiązani sprawiłoby, że gracz wiedziałbym za co płaci. Wtedy nawet 300zł w skali roku nie bolałoby tak bardzo.

Odnośnik do komentarza

Jak duzo osob, malo wie o plusie. jeszcze byl gosc ktory myslal ze starych gier nie moze pobrac ponownie i trzymal na dysku...ciekawe ile takoch osob dysk wymienia na wiekszy. przydalby sie u gory na postami, jakis monit z szybkim faq dot. plusa.

akurat przeglądanie sklepu z platformy PC weszło od niedawna, wiec moja niewiedza jest uzasadniona :)

 

tez miale o tym wspomnieć pepe, ale wypadło mi... tak jak i emulowanie gier z PS1, PS2 i PS3 na PS4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...