Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śmiać się, jestem młotkiem w sprawach bankowych :) 

 

1. Mam kod na 30 dni Plusa.

2. PSN wymaga ode mnie danych do karty kredytowej aby aktywować kod.

3. Czytam w necie, iż wystarczy wirtualna karta z ING - prawda to? Założenie tego konta jak dobrze czytałem, jest darmowe?

4. Sony chyba pobiera chwilowo 5 zł z tego konta? Czyli po stworzeniu tego wirtualnego konta, muszę wpłacić te 5 zł bo inaczej nie pójdzie? :P Nie śmiać się. No. 

Odnośnik do komentarza

Nie śmiać się, jestem młotkiem w sprawach bankowych :)

 

1. Mam kod na 30 dni Plusa.

2. PSN wymaga ode mnie danych do karty kredytowej aby aktywować kod.

3. Czytam w necie, iż wystarczy wirtualna karta z ING - prawda to? Założenie tego konta jak dobrze czytałem, jest darmowe?

4. Sony chyba pobiera chwilowo 5 zł z tego konta? Czyli po stworzeniu tego wirtualnego konta, muszę wpłacić te 5 zł bo inaczej nie pójdzie? :P Nie śmiać się. No. 

 

Nie musisz zakładać wirtualnej karty (no chyba, że będziesz kupował w necie albo PSN store). Wystarczy, że masz kartę płatniczą i podasz jej numer(Visa/Mastercard). Sam tak robiłem i działało. Tylko oczywiście potem usuń dane karty i automatyczne doładowanie. Natomiast jeśli chcesz założyć kartę wirtualną to ja ostatnio wziąłem w BZWBK - kosztowało 5 zł założenie, a teraz w wakacje jest u nich za darmo -->http://blog.bzwbk.pl/2013/06/promocja-do-31-lipca-karte-internetowa-mozesz-otrzymac-za-darmo, także korzystaj. Wcześniej miałem w ING, ale właśnie minęły 2 lata i straciła ważność, więc rozejrzałem się no i lepiej dać 5 niż 20 pln za taką kartę. Jest jeszcze mBank, który ma wirtuala, ale tam jest 25 za założenie i drugi rok użytkowania też 25, więc słabo.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Ej mam takie pytanie. Ziomek ma +, a ja nie. Chciałbym, żeby dał mi swój login i hasło, żebym mógł się zalogować i ściągnąć sobie jakąś gierkę np. inFamous 2.

 

Można tak zrobić? Czy on też będzie mógł ją ściągnąć? Czy to przeszkadza, że zaloguje się na jego konto z innej konsoli? Jak to działa?

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś z Was taki problem z automatycznym przesyłaniem sejwów z gier (opcja dostępna dla abonamentu PS+), że ich przesłanie trwa wiecznie?

 

ustawiłem sobie w konsoli godziny w jakich mają się przesyłać. Mam to w godzinach 20-22. Konsola w tym czasie jest wyłączona (również guzikiem z tyłu, więc sama z siebie nie może się włączyć). Gdy w tych godzinach włączam konsolę, to pierwsze co mnie wita - to informacja, że trwa przesyłanie.

 

No i ten komunikat trwa wiecznie. Niemal za każdym razem muszę anulować wysyłanie... A potem i tak mam info o sejwach które się przesłały. Tak jakby się przesyłały - ale konsola zamiast przejść dalej to ciągle pokazuje komunikat o wysyłaniu.

 

Też tak macie? A może zamiast sejwów coś mi tam jeszcze wysyła/ściąga w tle, dlatego to trwa "wieczność"?

Odnośnik do komentarza

Square-Enix lubi dawać gry do Plusa, więc TR się kiedyś znajdzie. Oby :)

 

Zawsze możesz kupić TR i Plusa.

 

Anyway gry do dodania z dzisiejszego rostera są już w wyszukiwarce via PC, natomiast ciekawi mnie czy wraz z Plusowym BF-em 3 będzie możliwość zagrania w BF 1943, wszak EA posiadaczom tej gry miało umożliwiać ściągnięcie tego BF-a ...

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...