Skocz do zawartości

PlayStation Plus


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki cieszy mnie Wasz odzew. Potraktujcie sprawę lajtowo, nie wymagam żadnych zobowiązań czy terminów. Wolę też opublikować coś co ktoś napisze dla własnej przyjemności i według własnego uznania co do formy i treści a nie byle było i jeszcze zgodnie z jakimiś wyznaczonymi regułami - można sobie pofolgować (choć bez przesady ;)) Na razie nie mogę zaoferować żadnej kasy ale jeśli strona by zaczęła zarabiać, a kto wie, to jasna sprawa.

 

grzybiarz a może byśmy zapodali jakąś współpracę między stronami?

 

Nie chciałbym zaśmiecać tego tematu, jak coś to możemy przenieść ten wątek gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza

 

Promocja trwa od 20.08.2013 do 20.09.2013.

Promocyjny okres subskrypcji, tj. 15 miesięcy dostępu do PS Plus w cenie 12 miesięcy można zakupić, wybierając odpowiedni produkt w PlayStation Store. Okresy subskrypcji sumują się. Przykładowo, zakupując PS Plus na 2 lata, użytkownik otrzyma 6 miesięcy bezpłatnego promocyjnego dostępu do tej usługi.

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/Nie-dosta%C5%82em-dodatkowych-3-miesiecy-PS/td-p/19587846/page/2

 

 

Ja skorzystałem:

plus.jpg

:)

Odnośnik do komentarza

Dishonored nie będzie, bo w kilku krajach (np. u nas) go nie ma w PSS :P

 

Kurcze no tego nie przewidziałem. Ale to, że go nie ma w PSS nie znaczy, że nie może jeszcze być ;) Wiadomo chociaż dlaczego go nie ma?

 

Na Crysis 3 i Dead Space 3 chyba jeszcze trochę za wcześnie ale pewnie w niedługim czasie rzeczywiście będą.

Odnośnik do komentarza

EA lubi wspierać Plusa, to patrzcie jak w październiku wrzucą nam FUSE albo Army of Two: The Devil's Cartel :teehee: Prawie nikt nie kupił tych gier (zwłaszcza Fuse), więc chętnie przyjmą chociaż najmniejszą kwotę za którąś z nich ;)

 

2K też wrzuciło już kilka gier, więc może... Borderlands 2. Idealny kandydat, bo ma zatrzęsienie DLC.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Ponoć jak nie ma gry w PSS to nie ma szans aby była w plusie. 

 

Wiem wiem ale mnie chodziło to, że jeszcze może w sklepie się pojawić a wtedy i do Plusa mogłoby wskoczyć. Czy jest jakieś źródło tej informacji "Ponoć jak nie ma gry w PSS to nie ma szans aby była w plusie."? Muszę mieć pewność ;P

 

Na SH: Downpour z oceną 64 na metacritic nie ma szans. Na szroty od EA w postaci Fuse i AoT: DC na szczęście też nie - oceny odpowiednio 62 i 58.
 

Też myślę, że są duże szanse na Borderlands 2. Gra idealna na grę miesiąca no i DLC też robią swoje. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...