Skocz do zawartości

Twisted Metal


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Porażka z tą cenzurą. Czy ktoś tym matołom ze SCEE kiedyś wytłumaczy że produkt przeznaczony dla dorosłego odbiorcy nie musi być cenzurowany bo nie ma on żadnego wpływu na psychikę dojrzałego osobnika ?? Ech... no na premierę i tak miałem nie brać, ale takie zagrania po prostu drażnią mnie do tego stopnia, że teraz w ogóle zastanawiam się na kupnem (tak z czystej frustracji).

Odnośnik do komentarza

Trochę lipa z tym demem. Nie można zagrać online - ani przed przerwą, ani po przerwie w działaniu PSN. Po 10 próbie połączenia dałem spokój... Demo ma być aktywne przez 7 dni, ale co z tego skoro nie ma szans na sprawdzenie multi, a sam Jaffe mówił że multi w tej grze to podstawa.

Singiel w porządku, jak się ogarnie sterowanie i mapę to jest fajna rozwałka. Gdyby to była gra do ściągnięcia z PSS za 50 zł, to nie zastanawiałbym się nawet 5 sekund. Na chwilę obecną 200 zł za Twisted Metal nie dam, jak stanieje poniżej 100 zł i multi będzie działać bez problemu to pewnie zainwestuję.

 

edit:

Na PlanetAxel jest pre-order wersji US (potwierdzono region free) za 45 ojro. Cena wraz z przesyłką w granicach 200 zł.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Pogralem wczoraj chwile, raczej tak na szybko. Wlaczylem single-player, zeby zobaczyc o co w tym chodzi (nie gralem we wczesniejszego TM, przeczytalem tylko jakas zapowiedz w bodajze PSX [albo CDA, nie pamietam]). Poczatki byly trudne - nie wiedzialem jak ruszyc. Ok, popatrzylem w mape przyciskow i zaczalem zabawe. Udalo mi sie nawet zdobyc fraga, jednak przez caly czas mialem wrazenie, jakby wszyscy przeciwnicy, albo blakali sie po mapie, szukajac mnie, albo jechali mi na ogonie i nawalali we mnie z czego popadnie. Skutek? Ktorys tam 'wyscig' zakonczyl sie po chwili. Pewnie, gdybym pogral w to wiecej i zaznajomil sie z mechanika gry, to gralo mi sie swietnie. Grafika nie powala, jak dla mnie to poziom MS: Pacific Rift, czuje delikatny niedosyt, bo exy PS3 przyzwyczaily mnie do tego, ze wygladaja bardzo dobrze. Plusem jest to, ze jest nieustanna rozpierducha i gra dziala plynnie. A jak wiadomo - gameplay > grafika. :)

 

Z multi probowalem polaczyc sie z dwa razy, nie udalo mi sie.

 

Kupie raczej dopiero, gdy stanieje do okolo 100zl.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam żadnych problemów z dołączeniem do pokoju, tylko raz miałem disconnecta, tak to zawsze za pierwszym razem się połączam.

 

Co do gameplayu, jak ktoś już pewnie dłużej pograł to wie, że gdy utrzymasz przez około 20sek na sniperce jakiegoś przeciwnika, wtedy zabijasz go na 1 strzała. Może na botów to działa, ale utrzymać przez ten czas realnego gracza jest prawie niemożliwe, ponieważ ciągle się kręci i w dodatku strzela do Ciebie, powinien być ten czas przynajmniej o połowę skrócony. (chyba że chodzi o naprawdę dobre schowanie się i namierzanie)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Ta gra miałaby szanse na sukces gdyby pojawiła się tylko na PS Store. Gra się fajnie, czuć stare klimaty z czasów PSX/PS2, świetna muzyka, na dodatek brak tego typu gier na rynku. Nie zapłacę 200zł za ten tytuł, ale za jakieś 80-100zł chętnie bym to kupił. David kiedyś mówił, że planowali aby TM pojawił się tylko na PSS, ale to Sony naciskało aby gra wyszła na płycie. Niestety, kolejna zła decyzja Sony podczas tej generacji.

Odnośnik do komentarza

A mnie ani razu nie udało się połączyć, mimo, że próbowałem wiele razy :<

Szkoda bo gra mi się podoba, mimo tego, że nie za bardzo mi idzie i w singlu udało mi się rozjechać max 3 boty. Też nie rozumiem tych skrajnie złych opinii. Na początku strasznie nie ogarniałem sterowania i dostawałem po (pipi)e, ale po chwili treningu już grało mi się naprawdę dobrze. Rozpierducha w tej grze jest niesamowita, a przy tym gra działa megapłynnie. Grafika jest ok, może nie powala, ale wystarczająca. Zresztą i tak nie ma czasu na szukanie jakichś niedociągnięć, za dużo dzieje się na ekranie.

Mam tylko nadzieję, że w pełnej nie będzie takiego problemu z online...

Odnośnik do komentarza

Pytanko - wiadomo coś o załączeniu free roama, takiego "zwiedzania" bez przeciwników, żeby obczaić areny..?

 

raczej nie sądze aby takowy wystąpił, ale zawsze będziesz mógł pograć z botami na najniższym poziomie i wtedy nie było by problemu ze zwiedzaniem mapy

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...