Skocz do zawartości

Twisted Metal


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ppe.pl/news-1435-Twisted_Metal_nowej_generacji!.html zapowiedź

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-twisted-metal/101711 E3 2010: Live Demo Introduction

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-twisted-metal/101582 E3 2010: Live Demo Part I

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-twisted-metal/101584 E3 2010: Live Demo Part II (Stream)

 

No na mnie nowy TM nie zrobił wrażenia. Szczególnie jeżeli chodzi o stronę graficzną.

 

No ale czasu mają jeszcze więc może doszlifują grafikę tak żeby wyglądała chociaż dobrze a nie past genowo. Choć jak wiadomo najmocniejszą stroną TM i V8 zawsze było wspólne granie. Jak widać i tym razem będzie nie inaczej. Nie powiem multi mnie zachęca bo to najważniejsza rzecz w TM.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czy mnie się wydawało czy podali na konfie, że premiera w listopadzie ?

 

Nie grałem w TM Black ostatni kontakt z serią miałem na PSXie przy okazji bodajże TM2. Bardzo mi sie podobało, zwłaszcza kolora mapka w Paryżu. Teraz to już będzie zupełnie inna gra niestety, a szkoda bo tamte klimaty fajnie pasowały.

Odnośnik do komentarza

Czy mnie się wydawało czy podali na konfie, że premiera w listopadzie ?

 

Nie grałem w TM Black ostatni kontakt z serią miałem na PSXie przy okazji bodajże TM2. Bardzo mi sie podobało, zwłaszcza kolora mapka w Paryżu. Teraz to już będzie zupełnie inna gra niestety, a szkoda bo tamte klimaty fajnie pasowały.

w 2011 nie w Listopadzie.

Odnośnik do komentarza

uh znikające domy? podksakujace samochody?

 

 

taka gra by miałą ogromny potencjał ale gdyby jednak byla jakos sensownie zrobiona, a tymczasem widze model jazdy rodem z crazy taxi , samochody zachowują sie jak papierowe wydmuszki

 

 

gdyby była dobra fizyka i senoswny model jazdy to by mogla byc swietna strzelanina (nawet olać by mozna grafike) , ale to nawet nie wyglada jak plastikowe zabawki tylko jak papierowe zabawki.. strasznie wszystko jest uproszczone

Odnośnik do komentarza

Przecież o to chodzi, żeby model jazdy jak najmniej przeszkadzał w sianiu do przeciwników z karabinów, a poza tym dawał możliwość skillowego grania. Czepiacie się jakbyście nagle spadli z księżyca, a TM nie miało swoich poprzednich części.

 

Słowem LOOOOL, nie sądziłem że zobaczę coś takiego pisanego przez graczy konsolowych, którzy stawiają czysty fun ponad pierdoły jak multiple buffering. Z resztą mógłbym jeszcze napisać, że gra jest w bardzo wczesnym stadium produkcji, ale nie widzę już sensu. Zawiodłem się na Was. :turned:

Odnośnik do komentarza

Spuczan, a co ty się spodziewałeś? Gran Turismo? Dać dzieciom kompiuter...

Przynajmniej poziomu GTA.

 

 

Przecież o to chodzi, żeby model jazdy jak najmniej przeszkadzał w sianiu do przeciwników z karabinów, a poza tym dawał możliwość skillowego grania. Czepiacie się jakbyście nagle spadli z księżyca, a TM nie miało swoich poprzednich części.

 

Słowem LOOOOL, nie sądziłem że zobaczę coś takiego pisanego przez graczy konsolowych, którzy stawiają czysty fun ponad pierdoły jak multiple buffering. Z resztą mógłbym jeszcze napisać, że gra jest w bardzo wczesnym stadium produkcji, ale nie widzę już sensu. Zawiodłem się na Was. :turned:

Właśnie o to chodzi, żeby model jazdy dostarczał czysty fun a nie przeszkadzał. Ja nie grałem we wszystkie gry i z ręką na sercu przyznaję, że w poprzednie części MT także. Mimo to nie będę milczał i udawał, że wszystko jest ok. Naturalnie, że gra jest we wczesnym stadium produkcji i nie skreślam jej. Mają chłopaki jeszcze nad czym pracować. Czy przypadkiem przez Ciebie nie przemawia sentyment?

 

Nie jestem graczem konsolowym tylko graczem. Lubię wszystkie dobre gry bez względu na platformę czy gatunek.

Odnośnik do komentarza

W każdym Twisted Metal było to samo, jeździsz po wybranym terenie i starasz się rozwalić pozostałe pojazdy, samemu przy tym utrzymując się przy życiu. Tutaj będzie podobnie. I tak jak pisałem, oprawa nigdy nie była mocną stroną tej serii, ale nie ona była najważniejsza. Poza tym aż tak słabo ta gra nie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Eee tam ale nowy TM po prostu niczym nie zaskakuje, nie pokazuje pazura no nic. Dla mnie to wygląda kiepsko na dzień dzisiejszy, tłumaczę sobie, że to może wczesny kod itd. No zobaczymy, oby...

 

W ogóle nie wygląda jak next genowy tytuł, jedyne co mnie interesuje póki co to multi. TM czy V8 zawsze było najlepsze w graniu z kumplami teraz trzeba bardziej się wykazać ze względu na sieciowe rozgrywki więc może to uratuje tą grę. Uratuje w sensie skłoni mnie do zakupu.

Odnośnik do komentarza

Przecież o to chodzi, żeby model jazdy jak najmniej przeszkadzał w sianiu do przeciwników z karabinów, a poza tym dawał możliwość skillowego grania. Czepiacie się jakbyście nagle spadli z księżyca, a TM nie miało swoich poprzednich części.

 

Słowem LOOOOL, nie sądziłem że zobaczę coś takiego pisanego przez graczy konsolowych, którzy stawiają czysty fun ponad pierdoły jak multiple buffering. Z resztą mógłbym jeszcze napisać, że gra jest w bardzo wczesnym stadium produkcji, ale nie widzę już sensu. Zawiodłem się na Was. :turned:

Nowy TM wygląda tak samo jak 8 lat temu. Model jazdy prezentuje się podobnie a wtedy sprawiał ogromne trudności w porównaniu z Vigilante 8. Ja też nie zwracam zbytniej uwagi na grafikę ale to co zaprezentował Jaffe odstaje od dzisiejszych produkcji. Są po prostu pewne standardy i pod względem graficznym ta gra ich nie spełnia. Nowy TM wychodzi na jesieni, więc nie wiem czy zdążą wprowadzić jakieś drastyczne zmiany.

 

Na razie wygląda na to, że tylko fani serii kupią ten produkt. Cała reszta zawiedzie się na grafice i marnym sterowaniu.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...