Skocz do zawartości

Twisted Metal


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

IGN - 90/100

 

Tak jak poprzedniczka sprzed ponad 15 lat, Twisted Metal uwypukla ekscentryczny rodzaj akcji, który trafia prosto w gusta mas. Zawiera przyjemną, a zarazem wymagającą kampanię dla pojedynczego gracza i niesamowity multiplayer, dostępny zarówno w sieci jak i w trybie off-line. Gra zawodzi jedynie w kwestii opowiadania historii, a niekiedy także upartego systemu celowania.

 

EGM - 85/100

 

Pomimo moich narzekań muszę przyznać, że zakochałem się w tej grze. Naprawdę wolałbym, żeby zrezygnowano z większości znaczących zmian w zakresie narracji, ale z perspektywy samej rozgrywki to bezsprzecznie mój ulubiony Twisted Metal. Projekty poziomów są najlepsze w historii serii, a multiplayer zapewnia dziesiątki godzin zabawy wszystkim, którzy zdecydują się poświęcić mu czas.

 

GameTrailers - 81/100

Jak stary muscle car, na krawędziach może jest nieco chropowaty, ale gdy tylko silnik się nagrzeje, możesz z niego wycisnąć całkiem sporo. Im więcej zainwestujesz, tym więcej od niego otrzymasz. Gra oferuje poczucie spełnienia w sianiu chaosu, niezależnie od tego czy grasz po sieci, czy w domu ze znajomymi.

 

GameSpot - 80/100

Twisted Metal to tocząca się z szybkością światła walka pojazdów, destrukcja na szeroką skalę oraz radosna, tętniąca zabawa.

 

Machinima - 80/100

Jeśli szukacie gry, która zassie was wciągającą narracją i głęboką, strategiczną rozgrywką, rozejrzyjcie się w poszukiwaniu czegoś innego. Jeśli jednak jesteście fanami głupiej, głośnej i uzależniającej zabawy, moglibyście wybrać dużo gorzej niż Twisted Metal

.

Cheat Code Central - 76/100

Koniec końców walki pojazdów zapewniają sporo zabawy. W odróżnieniu od wszystkich kartowych gier wyścigowych, które mieliśmy okazję zobaczyć na przestrzeni ostatnich lat, w Twisted Metal chodzi po prostu o wysadzanie przeciwników, a to całkiem przyjemne hobby.

 

Destructoid - 70/100

To smutne, że kampania jest tak marna, choć jej przerywniki filmowe i stylowa, pełna zwrotów fabuła są fantastyczne.

 

G4 TV - 60/100

Rozgrywka i fizyka wyglądają tak, jakby były żywcem wzięte z produkcji na PSOne, tymczasem gatunek przebył od tamtego czasu długą drogę. Gra w trybie dla pojedynczego użytkownika jet słaba, multiplayer jest głównie zabawny i kreatywny. To rozczarowujące, że gra po tak długim oczekiwaniu nie ewoluowała bardziej, ale fani oryginału zapewne będą zadowoleni z tego powrotu do przeszłości.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polecam grę wszystkim. To stary, dobry Twisted Metal. Co prawda, nie odczuwam już tego, co kiedyś, ale to przez to, że gdy zagrywałem się w Twisted Metal 2 byłem młodym szczylem. Wspomnienia nie wrócą.

 

Projekty plansz są świetne, jest mnóstwo sekretów, tajnych przejść - np. można rozwalić wieżowiec, który się wali i ujawnia tajne przejście. Szkoda, że tryb onlnie jeszcze nie działa - prócz trybu Atomówka (z nowości) jest jeszcze tryb, w którym wygrywa ten, który ostatni przeżyje - ilość fragów się nie liczy. Będzie trzeba się chować. Jest też drużynowy deathmatch. Gra w sinlgu nie oferuje niczego specjalnego, rozczarowało mnie nowe podejście do kampanii - w sumie są historie 4 postaci, szefów gangów (Mr Grimm, Sweet Tooth). Nie ma tak, że każdy pojazd steruje inna postać. I to dla mnie minus. Ale same filmiki wymiatają.

Odnośnik do komentarza

Mam pytania do osób posiadających pełną wersję:

1. Macie wersję europejską, czy USA?

2. Jeśli wersja EU, to czy jest dodawany Twited Metal: Black? W Amazon.co.uk jest Twisted Metal i na okładce widnieje info że TM:Black jest do ściągnięcia. Okładka ma znaczek ograniczenia wiekowego jak wszystkie inne gry na UK. Cena w okolicach 160 zł, więc przyzwoita. Ale premiera dopiero 16.03.2012.

http://www.amazon.co.uk/Sony-Twisted-Metal-PS3/dp/B003S9WS28/ref=wl_it_dp_o?ie=UTF8&coliid=I2PSXKX3WP3RK4&colid=2MSKHNPUMQIFR

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

http://www.vg247.com/2012/04/23/jaffe-to-look-into-claims-of-unplayable-twisted-metal-online-in-scee-regions/

 

Szybko się Jaffe obudził. Tyle po premierze, a on dopiero teraz chce się przyjrzeć fatalnemu online. Nie grałem ostatnio, ciekawe czy nadal w wiadomościach w grze jest komunikat, że Sony pracuje nad łatką, która wyeliminuje problemy z online. Do dziś nie mogę prawie dołączyć do żadnego pokoju. Moge stworzyć swój, ale czasami bardzo długo trzeba czekać na graczy. Porażka.

Odnośnik do komentarza

Nadal nie mogę dołączyć do żadnego pokoju. Udało mi sie to tylko 2 razy na 200 prób. Mogę za to stworzyć własny pokój, ale róznie bywa z czekaniem na graczy.. Czasami szybko wejdą do pokoju,a czasami trzeba długo czekać. Gdy czas mija, ludzie tracą cierpliwość i wychodzą z pokoju (musi być 6 graczy) i robi się taka pętla.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...