Skocz do zawartości

Twisted Metal


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak można w dzisiejszych czasach takie sterowanie odstawić jak jest w tej grze to ja nie wiem. Jak można robić exclusivea przez tyle czasu i machnąć taka słabą grafikę (burnout paradise chyba lepiej wygląda) też nie mam pojęcia. Powodzenia życzę dla twórców bo przyda im się pzy próbie sprzedania tego gniota.

Odnośnik do komentarza

Ok, pograłem trochę demówke.

 

Fakt, grafika nie jest jakaś super, ale oczu w ogóle nie razi więc mi to nie przeszkadza.

Na szczęście myliłem się z tym co pisałem wcześniej, czyli że gra będzie dla casuali którzy lubią sobie postrzelać ile wlezie, dzięki bogu gra ma mnóstwo kombinacji, sama nauka wszystkich wozów/manewrów/broni a nawet sterowania zajmie w cholerę czasu. Osobiście jestem zadowolony i kupuję grę na premierę, będzie co masterować : )

 

edit: Duży Plus za możliwość wrzucenia własnej muzyki.

 

Nawet nie wiedziałem że będzie taka możliwość, coraz bardziej jestem przekonany do kupna : ) (Demetori i jazda)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Nic nie stoi na przeszkodzie byś sobie zmienił ustawienia. Kwadrat = gaz to ustawienie "Classic TM".

 

Grafika może nie jest the best, ale miło wpada w oko. Poza tym na ekranie dzieje sie masa rzeczy, poruszamy się po otwartym terenie, a całość chyba smiga w 60 klatkach na sekundę.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Grafika może nie jest the best, ale miło wpada w oko. Poza tym na ekranie dzieje sie masa rzeczy, poruszamy się po otwartym terenie, a całość chyba smiga w 60 klatkach na sekundę.

 

Otóż to. Trzeba brać pod uwagę, że wiele się dzieje, jest wielu przeciwników i dochodzi do tego jeszcze destrukcja otoczenia. Może nie jest ona wielkich lotów, ale trochę rzeczy da się zniszczyć ;)

 

Generalnie, za pierwszym razem grało mi się fatalnie, bo pomimo przejścia treningu, nie ogarniałem zbytnio sterowania. Pierwsza runda skończyła się wynikiem z zerową ilością fragów... Na szczęście w drugiej radziłem sobie już całkiem nieźle ;) Będę musiał jeszcze trochę pograć, bo czym dłużej się gra, tym większa jest frajda.

Odnośnik do komentarza

mistrzostwo świata jeżli chodzi granie ze znajomymi i browarkiem :D już to czuje, tą moc. Tylko dwie rundy dane mi było grać ze znajomym, ale to były chyba najlepsze rundy ever z gier multiplayerowych :D już żygam tymi realistycznymi FPS'ami, żygam patosem wylewającym się z każdej akcji i każdego dialogu, Niech żyje wszechobezna rzeź :D Jak się ogarnie sterowanie to jest mega miodnie. !!!!!!!!!!

Arcade pełną gębą ! Już zapomniałem jak to jest gdy gra sprawia samą, niczym nieskrępowaną radość :D bez zbędnego gadania i tony inf na temat misji, tutaj cel jest prosty, wygrywa ten który będzie siać największy rozpierdziel :P

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem jeszcze więcej (ale nadal tylko offline) i radocha jest coraz większa! Czuć miód! Trochę mi brakuje klimatu i duszy poprzedników, ale nowy TM jak na razie daje radę. :)

 

Mogłaby gra być bardziej brudna jak TM: Black. Ta bardziej przypomna czwórkę swoją kolorowością, co akurat dla mnie jest wadą. Pełna wersja oczywiście wpada w dniu premiery.

 

Wie ktoś czy w Europie można zamówić Edycję Limitowaną, umożliwiającą pobranie TM: Black?

Odnośnik do komentarza

Ale lipa. Przez cały wieczór nie udało mi się połączyć ani razu z serwerami.

Bubla jakiegoś wypuścili. I to ma być gra stawiająca na online.

Żart.

 

Lepiej dawać V8 w klasyce ps one!

 

Ekhem, a to przypadkiem nie ma teraz konserwacji PSNu? ;) No chyba, że grałeś wczoraj, to zwracam honor.

 

Swoją drogą, nieźle się uśmiałem słysząc głos lektora :) Podoba mi się bardzo ścieżka dźwiękowa, lubię te klimaty.

Odnośnik do komentarza

"

David Jaffe potwierdził, że europejskie wydanie Twisted Metal ukaże się w Europie z niewielkim opóźnieniem. Na tą chwilę mówi się o początku marca br. Wszystko z powodu SCEE i ich żądania ocenzurowania części gry z uwagi na "przesadną przemoc". Tę w grze oraz w scenkach przerywnikowych.

 

Cięcia nie będą dotyczyć rdzenia gry tylko pewnych zbyt "wulgarnych" elementów. Nie uświadczymy wybuchających postaci, czy też innych "sadystycznych" elementów rozgrywki. Zostaną one odpowiednio stonowane, aby nasze delikatne umysły nie doznały zbyt rozległych uszkodzeń w trakcie tej kompletnie nieszkodliwej zabawy."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...