Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=g5sl8_skrVY

 

Noob i jego fatal. Czegoś tak pojechanego jeszcze w MK nie widziałem :P

Ja tak obserwuje te co raz to nowe fatale i mam wrazenie, ze trzeba bedzie szybko gre kupic, bo zaraz ja zdejma z rynku xd No bo jak sie ma pegi 18 nawet w takim God of war do pegi 18 w MK, pod wzgledem ukazania brutalnosci dzieli je przepasc.

Odnośnik do komentarza

Masz informacje na poprzednich stronach że demo będzie w najbliższej aktualizacji PSS czyli jutro ok 16-17. Jak chcesz wcześniej to loguj się na USS w okolicach północy. Może będzie wcześniej, ale tego nikt Ci nie powie bo nikt nie wie.

Jeszcze raz się ktoś spyta kiedy będzie demo to dostanie od razu procenty do statusu.

Odnośnik do komentarza

Jest podana kombinacja i w nawiasie jump

To co jest w nawiasie to jest info o odleglosci w jakiej musisz sie znalesc od przeciwnika zeby zrobic fatala. W przypadku mileny jest to odleglosc skoku. Sweep - odleglosc podciecia, touching - twarza w twarz itd.

 

Ok teraz bez problemu udało mi się wbić. A jeżeli w nawiasie jest "variety" to jaka to odległość? Wiem co to znaczy ale nijak ma się to do odległości fatalowej.

Odnośnik do komentarza

btw na koncu dema jest filmik promocyjny i pokazane rozne X-raye, i troche są "niesprawiedliwie" wiekszosc to jakies mocne (pipi)niecia ktore łamią kosci itp (np wyjechanie z bańki), niektore juz mocniejsze ale nadal słabe np wbicie noża w udo, a inne juz wydaja sie byc smiertelne typu zamrażanie i miażdzenie wątroby (koniec z wódą).. no ale zakładam że mozna to by przeżyć...

aż tu nagle x-ray baraki ktory wbija ostrze w oko na wylot przechodząc przez mózg - ewidętnie śmiertelny cios, a tymczasem wiadomo ze nie konczy gry

 

 

oczywiscie wiem że gra nie jest ralistyczna i ma kupiec brutalnoscią, ale jakos tak rzucila mi sie w oczy dysproporcja pomiedzy kopem w klate a wbiciem ostrza w głowe :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

"oczywiscie wiem że gra nie jest ralistyczna i ma kupiec brutalnoscią, ale jakos tak rzucila mi sie w oczy dysproporcja pomiedzy kopem w klate a wbiciem ostrza w głowe" - Niby tak ale o to w tych X-Rayach wlasnie chodzi by byly widowiskowe i przyciagnely jak najwiecej "nowych" graczy. Osobiscie mniej mi to przeszkadza niz niektore Fatality w poprzednich czesciach, gdzie po wysadzeniu przeciwnika wyskakiwalo z niego 7 klatek piersiowych , 3 glowy i kilka par rak i nog :)

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

"oczywiscie wiem że gra nie jest ralistyczna i ma kupiec brutalnoscią, ale jakos tak rzucila mi sie w oczy dysproporcja pomiedzy kopem w klate a wbiciem ostrza w głowe" - Niby tak ale o to w tych X-Rayach wlasnie chodzi by byly widowiskowe i przyciagnely jak najwiecej "nowych" graczy. Osobiscie mniej mi to przeszkadza niz niektore Fatality w poprzednich czesciach, gdzie po wysadzeniu przeciwnika wyskakiwalo z niego 7 klatek piersiowych , 3 glowy i kilka par rak i nog :)

;] Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Zagrałem w demko i muszę powiedzieć, że biorę w dniu premiery. Grafika to jest miodzio, tak samo jak animacja. Jest przynajmniej mniej sztywna niż poprzednie Mortale. Denerwuje mnie jedynie muzyka w menu ( a samo menu bardzo ładnie zrobione) i łatwy poziom trudności. Na Expercie strasznie łatwo rozpykać przeciwnika o co kaman. Może to tylko w demku. Katuje na razie Scorpiona :) Wszystkie Fatale sobie popróbowałem postaciami i mam pytanie czy ktoś może zrobił w demku Stage Fatality ?? I pytanko jeszcze jedno. Jak mam w liście ciosów specjalnych dla Scorpa ognistą linkę i pisze, że < < kwadrat + R2 to mi to jakoś nie wchodzi z tym R2 :P a pisze, że powinna jedna kreska zniknąć ze specjala.

 

No ogólnie powrót do za(pipi)istych korzeni serii, demko jeszcze bardziej podsyciło chęć gry w pełną wersję :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkie Fatale sobie popróbowałem postaciami i mam pytanie czy ktoś może zrobił w demku Stage Fatality ??

 

No właśnie z tym Stage fatality śmieszna sprawa u mnie. Bo o ile na planszy z mostem robię bez problemu tak w lesie za Chiny nie mogę. Nie mam pojęcia czemu przecież kombinacja ta sama jest. Dlatego ostatnio pytałem się jaka to jest odległość "variety" do wykonania stage fatala.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

demko jest przemiodzio - bijatyki 2d przechodzą renesans a ten mortal to wręcz feniks z popiołów dla tej serii. Troch szkoda wydawać mi 200zł na premierę ale na bank gra wyląduje kiedyś u mnie na półce - a pisze to człowiek który nigdy w życiu nie kupił żadnej bijatyki :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...