Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Grali nim będa raczej tylko ludzie dla których "9" będzie pierwszym mortal kombat.

 

Ach smutne są twoje wypowiedzi. Takie trochę trollowate - naprawdę postrzegasz fanów mortala jak jakichś wyznawców jakiejś religii, którzy uznają tylko swoich świętych? Co z ludźmi którzy kochają zarówno GOWa jak i serię Mortal Kombat? Co z ludźmi, którzy spędzali godziny w salonach, ale postrzegają gry jako świetną zabawę a nie jakiś kanon więc w nowym MK będą kopać dupska bez względu ma bohatera? (czyli normalnymi graczami)

 

Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy - oprócz Sub Zero, nie ma w obsadzie kogoś kto by miał jaja porównywalne do Łysolca z Grecji.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Co to znaczy grać "poważnie"? :teehee: Jak można "poważnie" grać w MK? Grę, w której z jednego człowieka leje się krwi z pięciu a kości z dwóch? Jeżeli zaś chodzi o gry turniejowe, to skoro nie macie gotowego kodu w rękach to jakim prawem się o tym wypowiadacie?

Odnośnik do komentarza

Zresztą spójrzmy prawdzie w oczy - oprócz Sub Zero, nie ma w obsadzie kogoś kto by miał jaja porównywalne do Łysolca z Grecji.

 

Bez przesady akurat uniwersum Mortal Kombat jest na tyle zaje.biste, że większość fighterów to kozaki. Na palcach jednej ręki zliczyłbym słabych zawodników których osobiście nie lubię. W MK nie ma rodzynków typu panda, kangur czy dinozaur heh.

 

Co do Kratosa podchodziłem do niego "o fajnie i tyle" natomiast po filmiku zdecydowanie na duży plus. Prezentuje się ekstra no i rzeczywiście pasuje bez porównania bardziej niż Vader czy Yoda w SC.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie, postrzegam to w ramach ciekawostki, która troszeczkę nie pasuje do MK, może lepiej by było stworzyć jakąś nową postać? Oczywiście Kratos pasuje nieporównywalnie bardziej niż jakiś zielony karzełek ze Star Wars.

 

ps. wczoraj moja panna zrobiła fatala sub-zerem, chyba jednak trochę za łatwe są kombinacje :lol:

Edytowane przez TheAceOfSpades
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Dlatego, że ty tak sądzisz? Na całe szczęście, krople nie zawracają rzek.

 

Aha, nie oznajmiaj swoich opinii jak wszystkowiedzący narrator. Używaj określeń typu "W mojej opinii...". Pozwól, że zaprezentuje: Ja natomiast uważam, że Kratos jest postacią bardzo ciekawą, brutalną i bardzo pasującą do klimatu uniwersum Mortal Kombat. Jest dla mnie jak najbardziej przyjemnym dodatkiem.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kratos powinien walić wręcz, bronie pasują do Mortala jak pięść do oka (chociaż Stryker juglujący spluwami spoko). Ataki barkiem , front kick w stylu this is sparta, ground and pound i atak z dyńki. Nie ma sensu na razie rozwodzić się czy Mortal będzie turniejowy czy nie. Mimo że nigdy nie był jakiś mega skillowy (oprócz fatali), system był raczej banalny a balansu nie było to jak jest na poziomie powiedzmy SF4 to spoko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...