Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak się już wszyscy spuścili, to spuszczę się i ja:

 

Gra jest rewelacyjna, czuję się jak za gówniarza z 10 albo i lepiej lat temu, gdy się człowiek jarał gierkami jak skończony no-life.

 

Naprawdę AŻ tyle się nie spodziewałem, każdy element gry dopieszczony maksymalnie.

Zobaczyć klasyczne areny w nowych full HD wersjach to niesamowite przeżycie, tak samo przechodzenie trybu story, który został fantastycznie napisany i zrealizowany.

 

A sama walka i fatale miodzio- może niektórzy nie mają wcale dużo kombosów i specjali ale system walki i juggli umożliwia serio ogromną liczbę kombinacji i taktyki grania.

 

W sumie już Wam oszczędzam czytania i wracam napierdalać.

 

\m/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Freeze182: Musisz przejść całego laddera bez przegranej walki i z Shang Tsungiem wygrać poprzez dwukrotny FV. Jak Ci się nie uda to musisz od początku startować laddera ;)

 

Nie prawda. Jak się nie uda to walczym do końca i robimy Character Select tuż po wygranej (gra nie zalicza nam wtedy wtopy i możemy podejść do Shang'a raz jeszcze). Trzeba też zakończyć tą walke fatalem. Nie robimy jednak fatala gdy Tsung nas trafił bo wtedy myk na restart walki nie działa. Jednym z lepszych sposobów na zrobienie podwójnego FV jest naparzanie Scorpione sznurków - Shang po recovery lubi w nie wpadać. Aha- czas ustawiamy na 30 sek i 2 walki. A o świętych mikołajach, 3 stroju dla Mileny, ukrytej walce z Noob'em i Reptilem wiecie? :) Mi z Noob'em wyszło na farcie i nie udało mi się go pokonać - kolo miał mase HP i wysokie AI. Ale trophy jakieś wpadło :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza

By trofeum wpadlo wystarczy odbyc taka ukryta walke , nie trzeba wygrac.

Z klasycznym Noob Saibotem walczymu gdy stoi kolo oltarza w swiatyni , wystarczy tylko wygrac wake nie uzywajac bloku .

 

Klasyczny Reptile - na planszy "the pit" (chyba tak sie ona zwie) w nocy wypatrujeny na tle ksiezyca przelatujacej czarownicy lub mikolaja wlasnie ( powinni sie pojawiec w pierwszych 10 sec walki), jak sie pojawi ktores z nich to wygrywamy walke przez FV i konczymy ja poprzez stage fatality.

 

Klasyczny Smoke - ma planszy "living forest" po rozpoczeciu walki, przez jakies 20 sec. podskakujemy kolo przeciwnika , wtedy zza drzewa powinien sie wychylic Smoke, jesli sie tak satanie szybko wciskamy na padzie dol + select. Nasz przeciwnik zniknie i walczymy ze Smoke'em.

 

Co do Jade to juz wyjasnil Kalinho_pl

 

ps. wlasnie probowalem przejsc gre na najwyzszym poziomie trudnosci , szlo elegamcko do walki z Shao Khanem. Gralem Ermac'em , byla juz 3 runda i oboje mielismy bardzo malo hp ( on doslownie "ociupinke"),Khan wykonuje atak barkiem wiec wale teleport a tu postac zamiast pojawic sie za przeciwnikiem pojawia sie przez nim ! Oczywiscie nie musze mowic jak zakonczyla sie wala.

Naprawde w tej grze niektore bledy potrafia strasznie zirytowac.

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Po wykonaniu bodajże 150 zadania w Tower już wiem czemu Goro nie jest grywalną postacią :ninja: I może niech lepiej tak pozostanie...

 

http://www.ppe.pl/news-7317-Mortal_Kombat__co_w_DLC_piszczy.html Mortal Kombat - co w DLC piszczy?

 

Tylko niech Boon i WB nie zaczną pajacować z postaciami bo znowu wyjdzie z tego cyrk.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o DLC to jest to 100% pewne ze bedzie trzeba kupowac w US PSS (tak jest z kazda gra - DLC sie kupuje z takiego regionu z jakiego ma sie gre), a jesli chodzi o online to kto to wie, skoro PSN padlo jeszcze przed premiera Mortala i nikt jeszcze nie mial okazji zagrac w to przez neta na PS3.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Pozamiatał mną ten nowy Mortal Kombat.

Wielki ukłon w stronę fanów pierwszych części serii którzy z zapartym tchem zmieniali dyskietki czekając na kolejne walki.

Osobne brawa należą się za tryb Story Mode - wciągnął mnie na maxa 8)

 

Szkoda czasu na dalsze pisanie - lepiej iść poćwiczyć przed włączeniem PSN :P

Odnośnik do komentarza

Jednak czegoś mi brakuje, albo to ja już się zestarzałem i nie czuję już takiego funu. Brakuje chyba trochę mroczności, jaka była choćby w MK Trillogy. Wisienki na torcie...

 

Jak dla mnie fun z lat "młodzieńczych" gdy zagrywałem się w trzy pierwsze części ( + trilogy ) powrócił.

A w tym tytule o to chodzi - aby dobrze się bawić.

Odnośnik do komentarza

Jednak czegoś mi brakuje, albo to ja już się zestarzałem i nie czuję już takiego funu. Brakuje chyba trochę mroczności, jaka była choćby w MK Trillogy. Wisienki na torcie...

 

dobre, w MK Trilogy nie bylo mrocznosci, jesli juz to w MK1/MK2, ale MK3/UMK3/MKT=fail

 

Zgadza się, do tego te prześmieszne fatale, czy animality. Taki Scorpion, czy Sub-Zero mieli tam ocenzurowane.

Odnośnik do komentarza

Śmiem się nie zgodzić - owszem, że w 3 odsłonie doszły już pewne bzdety, które wpływają na powagę klimatu, niemniej nikt nie zmusza nikogo by je robić. Poza tym lokacje, ich wygląd i sama stylistyka gry jest wyjątkowo klimatyczna. Wiem co mówię bo siedziało się troche przed automatem UMK3 wpierdzielając mase popcornu i popijając colą, to były czasy.

Moim zdaniem nie da się zrobić takiej gry jak MKT w wersji 3D - to jest po prostu awykonalne, tamtej stylistyki nie da się w 100 % zgodnie spreparować.

Tak czy inaczej ten Mortal Boonowi naprawde niesłychanie wypalił i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, godnie zmazuje plamę na honorze jaką dopuściły się do tej pory mortale w 3d.

Odnośnik do komentarza

Jednak czegoś mi brakuje, albo to ja już się zestarzałem i nie czuję już takiego funu. Brakuje chyba trochę mroczności, jaka była choćby w MK Trillogy. Wisienki na torcie...

 

dobre, w MK Trilogy nie bylo mrocznosci, jesli juz to w MK1/MK2, ale MK3/UMK3/MKT=fail

Przesadzasz. Wszystkie te gry były podobne. Owszem, MK3 trochę zeszło z toru, ale nadal gra była mroczna. Sama muzyka przy wybieraniu zawodników już była "mroczniejsza".

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja akurat nie mogę sobie wyobrazić lepiej odwzorowanego klimatu. Oczywiście klimat jest pośrednią z wszystkich części od 1 (z elementami filmu) do 3, ale jest. Fakt faktem jest taki że my się starzejemy i już gry na nas tak nie oddziałują jak kiedyś.

 

 

Kurde. Wczoraj się męczyłem żeby wygrać z Shang Tsungiem przez 2 FV. A kiedy po XX próbach wreszcie się udało to zjbałem fatala ;D

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...