Skocz do zawartości

Mortal Kombat 9


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

przeszedłem go :) o wiele więcej kłopotów sprawił mi tu niż w ladderze bo tam zawsze wybieram postacie z teleportem, które gdy ten rzuca włócznią lub coś mówi pod nosem mają gwarancję czystego trafiania(kij z tym,że zabiera z 4% energii ale przynajmniej jest bezpiecznie)

Odnośnik do komentarza

Też nie mam aż tak dużych problemów z lagami by w ogóle nie móc grać. Może to zależy od łącza, trudno powiedzieć. Czasami zdarzy się walka, że mocno animacja chrupnie, ale częściej gram naprawdę komfortowo. Mam łącze 45Mb. Może to zależy od przepustowości - naszej i przeciwnika - a nie tylko od kodu sieciowego gry.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Kiedyś grałem w Ultime Online i każdy klient (gracz) potrzebował około 10 kb/s downloadu i około 2 kb/s uploadu do komfortowej gry. Fakt, że Ultima ma swoje lata, ale tam było milion przedmiotów typu domy i ich wyposarzenie, dekoracje miast itd. Podejrzewam, że taki Mortal nawet nie musi interpretować tych animacji/grafik, bo wszystko to każdy z graczy ma na swojej płycie. Wniosek? Zdaniem laika, uważam że do komfortowej gry powinno wystarczyć maksymalnie łącze 1 Mb/s, a nawet mniej. W końcu jedyne co wysyłamy to informacje o wyprowadzonym ciosie, a nie grafiki/animacje tychże.

Odnośnik do komentarza

lololol... Gralem przed chwila pare meczykow z francuzami i niemcami i bylo niezwykle plynnie! Gralo sie swietnie. Tak jak offline. Gralem juz wieczorami ale nigdy nie mialem az tak plynnej gry. EDIT: Dodam ze wszystkie byly maksymalnie plynne, a z 10 zagralem... No jeden raz przylagowalo jak combo robilem. Az dziwnie sie gralo jak gra taka szybka xD

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Zdarzają się walki z minimalnym opóźnieniem i lagiem ale zazwyczaj są to opóźnienia za duże, ZNACZNIE utrudniające lub uniemożliwiające płynna grę. W dzisiejszych czasach przy tak mało wymagającym trybem multi to po prostu żenada.

Odnośnik do komentarza

w takich chwilach cieszę się ,że mój bijatykowy skill ogranicza się do ciosów specjalnych i combosów z listy z menu z gry :P :P Na serio w chwili obecnej da radę się bić online jedynie w weekendy z samego rana bo wtedy wszystko chodzi ślicznie.

 

BTW parę dni temu wreszcie skończyłem Story Mode - kurcze jak na realia fighterów rewelacyjny tryb i nawet do przełknięcia historia z paroma ciekawymi smaczkami dla fanów.

Odnośnik do komentarza

Jest problem. Wiec - kiedy kumpel lub ja robimy private match, to nie mozemy sie ze soba wogole polaczyc. kiedy jestesmy w tym samym roomie, nie mozemy razem powalczyc. Z innymi graczami nie mam problemu sie polaczyc i grac, on z tego co mowi, to tez sie laczy ale ma potworne lagi ( jak twierdzi), ja mam z innymi graczami malutkie lagi lub prawie wogole. Kolega ma net 8-16 mb ( osiedlowka), ja neostrade 2 mb. Gdzie moze byc konflikt? Wczoraj probowalismy pograc w dead nations i tez zrywalo polaczenie. W wipeouta gramy bez problemu, na 'cie glosowym tez laczymy sie bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Zapewne ma typ NAT zły. W ustawieniach PS3 powinien mieć NAT type 2 przy teście połączenia. Możliwe, że do MK trzeba odblokować jeszcze jakieś porty w routerze. To tutaj można sprawdzić jakie: http://portforward.com/

Najprościej dodać konsolę w routerze do DMZ (chyba tak to się nazywa?).

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...