Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmyslam ostatnio nad kapciuszkami do e46 i do glowy wpadly mi dwa pomysly. Pierwszy to poszerzane stalowki z Insigni z najprawdopodobniej delikatnym naciagiem opony na felge, a drugi to tez stal, tyle ze bardziej tradycyjna, ale rowniez mysle nad poszerzeniem. W przypadku pierwszej opcji jeszcze nie mam pomyslu nad malowaniem, a drugie planuje pomalowac na bialo.

 

zdjecia:

stal z Insigni:

 

 

155825_678918388826457_744844158_n.jpg

 

1005700_565465843505046_1488012322_n.jpg

tyle ze poszerzenie byloby zdecydowanie mniejsze 

 

 

 

opcja nr 2:

 

 

16-Inch-Steel-Wheels-for-BMW-3-Series-E3

 

na samochodzie

45971934.jpg

 

 

co myslicie? Zalatuje wiocha.pl?

 

Jutro moze porobie jakies zdjecia samochodu. No i zobacze jak zamontowane sa te ledy i o ile nie zamarzne to postaram sie je zdemontowac.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

wstaw zwykle oryginalne felgi i bedzie wygladac bardzo dobrze, e46 to ladne samochody i nie trzeba kombinowac przy ich "upiekszaniu". Ladne felgi zrobia robote :)

ale to zdanie starego 24 letniego kapcia, pamietam jak mialem 17-18 lat i podobaly mi sie jakies (pipi)a spoilery, ogromne felgi, (pipi)a jakies biale lampy z bazaru xD

a teraz? wszystko z serii, jedynie ladna felga i ew. szybka lekko przyciemniona, ale to zalezy tez od modelu i koloru samochodu :)

Odnośnik do komentarza

Lakiernik robił mi tył - błotniki oba + klapa (gośc nie wyhamował i mi przy(pipi)ł), z tym, że lakier mu wyszedł trochę nie tego, inny odcień, jutro mam odbierać i już widzę tą rozmowę

 

- panie, tu jest inny odcień!

- ale to zależy pod jakim katem pan patrzy, dobrze jest

- mówie panu, ze nie jest dobrze, widać różnice

- ja nic nie widzę...

 

Generalnie wiem, że bajki typu "postoi z miesiąc na słońcu to się wyrówna" może sobie wsadzić, pytanie czy jest możliwe żeby to pomalowali tak żeby nie było różnicy (cieniowanie?) czy przy 13-letnim aucie zawsze będzie jakaś różnica w lakierze? Kolor i odcień powinni chyba wziąć nie z tabliczki ale na wzór powiedzmy z klapki od wlewu paliwa, correct?

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisał Infidel, zapewne pomalował całe elementy bazą zamiast przy drzwiach wycieniować. Wypolerowanie drzwi to logiczne i musi Ci to zrobić, może się poprawi ale nie liczyłbym na cuda. Nie wiem jaki masz kolor ale jak srebrny-szary metalik to małe szanse są, żeby to wyszło na kreche. Jak bedzie spora różnica to dogadaj się z nim, żeby pocieniował drzwi i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza

Ale za co mieli Ci grozić sądem? Ty oddałeś samochód do naprawy i wymagasz żeby było to zrobione dobrze. Masz uzasadnione zastrzeżenia to niech robią tak długo aż im wyjdzie. Jak robiłem samochody powypadkowe z ubezpieczalni to trafiliśmy na maniaka Corolli którą malowaliśmy 3 razy xD Aż typ stwierdził że mu się podoba :D

Odnośnik do komentarza

To przynajmniej autko miało dodatkową powłokę ochronną ;]

 

Chodziło mi o to, że to ja będę musiał ich straszyć sądem, wiadomo jak to jest z krajowymi specami, kasa na koncie, robota zrobiona (byle jak ale zrobiona) to i klienta trzeba się pozbyć. Rozumiem, że jesteś oblatany w kwestiach napraw powypadkowych? Podpowiesz mi na co mam zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze? Wiem, że mam sprawdzić szczeliny przy klapie (całą wymieniali), czy podłączyli dobrze światła tylne, coś jeszcze?

 

Generalnie to najadłem się przez nich nerwów, trzymają samochód ponad miesiąc, dostałem zastępczaka, który jedzie jakby miał się zaraz rozlecieć no i teraz jeszcze ten numer z lakierem ;/ A ciul, który we mnie wjechał dostał mandat, przetarł zderzak szmatką i odjechał, w sumie każdemu się zdarza ale i tak mi to ciśnienie podnosi.

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał wymieniać przekręty jakie idą na ubezpieczeniach to głowa mała xD Nie wiem co tam miałeś narobione ale zwróć uwage czy klape dobrze pomalowali od środka i wszędzie dolega do uszczelki. Po odbiorze obserwuj czy nie leje sie do środka. Na miejscu wiele nie sprawdzisz jedynie czy funkcjonuje wszystko typu centralny, tak jak wspomniałeś lampy, szczeliny ok czy są, zderzak gdzieś nie odstaje. Ogólnie nie znając rozmiaru zniszczeń, modelu samochodu i zakresu napraw to wróżenie z fusów. 

Odnośnik do komentarza

W sumie nawet nie wiedziałem, że koncerny motoryzacyjne dalej tną koszty na bezpieczeństwie w mniej cywilizowanych krajach. Oczywiście nie chodzi mi o tę Tatę Nano, ale że np. VW sprzedawał w Indiach Polo bez poduszek dopóki nie nagłośniono jak bardzo niekorzystnie wpływa to na bezpieczeństwo, to się nie spodziewałem.

 

http://jalopnik.com/the-tata-nano-is-appallingly-horrific-in-a-head-on-cras-1513147180

 

W ogóle patrzyłem wyposażenie tej nowej starej Fiesty, ABS i poduszki w najdroższej wersji, bogactwo. Jednak trzeba przepisami motywować koncerny do działania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...