Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

 

Masz talent motoryzacyjny! Nikt tak oleju w skrzyni biegow nie wymienia jak ty :-(

 

 

Tak szczerze mówiąc, to zaluje,ze studiuje jakas zje.bana energetyke zamiast mechaniki/budowe maszyn. Nie mowie,ze dowiedzialbym sie tam cos przelomowego,ale taki papier dalby mi przepustke do swiata motoryzacji. A energetyk ?  : ( Co ja zem począł,ze swoją karierą....

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

 

Waldus, nie jechales dzisiaj o 11 mostem Poniatowskiego w Warszawie?

 

NIE, w weekend nosa poza południową Polskę nie wychylałem.

 

dziś poraz pierwszy od nowości umyłem auto! Jest takie piękne. 

 

Hehe dziadyga w dziadkowozie ;)  

 

Ps. Zazdroszczę w pip  :hi:  :blum1: , czakam na relację z wyprawy nad adriatyk. My, po zakończeniu leasingu, zamiast wymieniac auto zainwestujemy w przyczepę, jakaś adria czy inny przenośny domek niemieckiego emeryta hehe

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wywiad równie dziwny co ciekawy z Januszem Kaniewskim ( Jest współautorem aktualnego logo koncernu Fiat, opakowań papierosów Marlboro i butów narciarskich Lange, zaprojektował m.in. Stację Benzynową Roku 2012: Orlen, Grunwaldzka 76 w Gdańsku, szklankę piwa Żywiec, a także fotele kolejowe do wielu linii europejskich. W

latach 1999-2001 pracował w studiu

Pininfarina w Cambiano, z którym

współpracuje do dziś. Od 2003 projektuje

dla Ferrari, a także dla Lancii, Alfa

Romeo, Citroena, Suzuki i Hondy. )

www.logo24.pl/Logo24/1,125389,15000239,Janusz_Kaniewski__juz_zaprojektowalismy_przyszlosc.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

post głównie do Lucka bo się interesował takim ale... przelatałem 20h za kierownicą w ten weekend w Mondeo chyba kompletnie wyposażonym diesel automat 2.0 140km.

 

takim:

 

Ford-Mondeo_2011_800x600_wallpaper_01.jp

 

i zmieniam średnie o nim zdanie jakie miałem wcześniej po krótkich przejażdżkach, auto ma przelatane 170 tys prowadzi się ekstra, precyzyjnie, płynnie, przewidywanie, jest dość wygodne i co ważne ciche w środku, sporo fajnych funkcji ale również sporo rzeczy chciało mi bardzo pomagać w jeździe - na szczęście można łatwo większość powyłączać by nie być na uwięzi komputera. automat jak automat - spoko w mieście w trasie nie robi różnicy zasadniczo. kupe miejsca w środku, przepastny bagażnik, generalnie samochód jest na prawdę duży (z zewnątrz też). najgorszym elementem w tym konkretnym przypadku silnik, 140km w tak dużym aucie nie robi wrażenia a wręcz automat go jeszcze troche przymula - jak brać to z 2.0 turbobenzyne 240km albo jakiegoś mocniejszego diesla.

 

choć dalej myślę, że jak bym miał kiedykolwiek wydać 130 tys na samochód to znalazł bym coś innego dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza

No już prawie kupowałem 3 letnią Toyote LC ale w ostatniej chwili sprawdziłem koszty opon i ogólnie części. Dodatkowo był do turbodiesle D4D więc wydygałem przed ewentualną naprawą, (w benzynie spalanie zabijało). 

 

No ogólnie może i jednak jakiś SUV Raw4 czy coś w tym stylu. Temat chciałbym zamknąć do lata.

Odnośnik do komentarza

3 generacja Outlandera mi sie nie podoba, ale 2 po liftingu jest bardzo fajna. Fajnie podrasowali wygląd przodu względem m.in. rocznika 2008.

 

Moim zdaniem, Outlander lub Tiguan to najlepszy wybór w klasie SUV średniej klasy. Kuga mi się nie widzi, Dacia Duster i Renault Koleos bez komentarza. Ciekawą opcją też jest Kia Sportage, bo jest w dobrej cenie jak za tych gabarytów samochód z dobrym wyposażeniem. Z wyglądu też ok, ale ciekawe jak wykonanie wnętrza i czy plastki nie straszą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...