Skocz do zawartości

Pieprzenie


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dziś na pierwszym przeglądzie gwarancyjnym - co te ASO to ja nawet nie. Przegląd kosztował mnie 6 stówek, ale tylko dlatego, że miałem ze sobą swoje filtry (powietrza i kabinowy) i olej. Gdyby nie to, 1200zl - tak, liczą sobie 600 złotych za 2 filtry i 4l oleju (lotos). Poza tym, podczas przeglądu przychodzi do mnie typ i mówi, że klocki z przodu się kończą = starczą jeszcze na ~5kkm i jak chcę to mogą mi je wymienić teraz za... 600 złotych :D

Odnośnik do komentarza

Lucek a czemu dopiero pierwszy? Przecież co rok są przeglądy. No i zmień Aso praktycznie za ten sam furacz z olejem i filtrami 800 coś zł dałem we wrześniu( też pierwszy przegląd).

 

ps witamy w świecie furaczy z salonu ;)

 

ps1 a jaki ty masz przebieg że juź klocki za 5 tys?

Odnośnik do komentarza

A to dlatego. Dali niby co dwa lata (bo w większości fur co rok) to kasują podwójnie. Ale wymiana klocków po 35 tys to perwera (a tym bardziej że racze rajdowcem nie jesteś, co?). Ja w niemieckim samochodzie dla ludu mam 50 tys i nie zanosi się na zmianę. W poprzedniej C5 klocki po 60 wymieniałem.

Odnośnik do komentarza

kur.va, ja podobna akcje we wrzesniu mialem:

w sobote bylem na przegladzie, typ mowi, ze klockom tylnym tak jeszcze z 5 tys. zostalo, a przednim z tysiac-dwa i czy wymieniac. Po namysle stwierdzilem, ze nie- akurat nie mialem zadnej dalekiej trasy w najblizszych planach (a jezdze glownie poza miastem i zuzycie hamulcow mam ponizej przecietnej), wiec stwierdzilem, ze podjade jak zaczna piszczec.

 

Zaczely w niedziele.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Ile mogę się spodziewać hajsu za wymianę klocków w takim i30 (części zamienne + robocizna)?

Bo przy diagnozie przedzakupowej wyszło, że same kloce ma już chude i w najbliższym czasie można się zainteresować wymianą. Ze trzy stówki styknie (poza ASO ofkors?).

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...