Skocz do zawartości

Rodzina Soprano


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość suteq

Małe pytanko co do trzeciego sezonu. Potrzebuję tylko odpowiedzi TAK lub NIE.

 

 

Czy Toni w końcu się dowie co się stało z Melfi i zrobi co należy? 

 

 


Ogólnie po dłuższej przerwie od 2 sezonu, trzeci wchodzi mi znakomicie. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

To jeden z powodów, dlaczego warto oglądać ten serial więcej niż raz. W pilocie serialu, na terapii Tony o tym wspomniał,  jak go wujek kiedyś poniżył, co zachwiało jego samooceną. Wrócili do tego  w 5 sezonie.

 

Takich nawiązań jest dużo i trudno to wyłapać przy jednym posiedzeniu. Np scena z Chrisem

gdy udusił przez przypadek psa, gdy Tony się o tym dowiedział, wkurzył się i powiedział, że sam powinien go za to udusić. Wiemy jak  później skończył Chris

 

Albo to. Wspólny mianownik tych scen to gacie.

 

sezon 2

 

 

 

sezon 3

 

 

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 weźcie przestańcie bo mnie najdzie do końca i w 2 lata zalicze ten serial po raz trzeci  :dafuq:

 

Znowu zacząłem oglądać i za każdym razem zapominam jak bardzo wkur.wiająca jest matka. Niesamowita rola :D

 

I Paulie we Włoszech "Ton, you give this guy a golf club, he'll probably try to fuck it" xd 

 

Sopranos i The Wire nigdy mi się chyba nie znudzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ginny Sacrimoni? What she needs is her own zip code.

 

Jersey's a small state. She moves in, she could tip it over.

 

She's so fat, when she goes camping the bears have to hide their food.

 

I najlepsze:

 

She's so fat, her blood type is ragout.

 

No ku.rwa mac miałem cholernie piz.dowaty tydzień ale ten odcinek poprawił mi humor od razu. xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

O JA PIERDOLE. Będzie prequel Sopranos - "The Many Saints of Newark". David Chase za sterami. Powrócą niektóre postaci z serialu :fsg::fsg::fsg:

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/powstanie-filmowy-prequel-rodziny-soprano-3004491

 

Będę się modlił codziennie, żeby ten film sprostał legendzie.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2015 o 11:44, M.Bizon24 napisał:

Przeciez kazdy wie, ze prequel z jakimis mlodymi twarzami to nie to samo. To jak zrobic prequel the wire, the shield albo band of brothers lol. Na szczescie ludzie jeszcze sie szanuja i nikomu nie przyszedl do glowy taki poroniony pomysl aby beszczescic tak kultowa serie. Chyba za duzo remakow gierek lub wersji hd wam w glowie.

 

Zreszta o czym my tu w ogole mowimy, prequel rodziny soprano omg co za pomysl w ogole   :facepalmz:

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...