Skocz do zawartości

Rodzina Soprano


Blaise

Rekomendowane odpowiedzi

Fake sprawa została już zdementowana. Dementi w spoilertagu.

 

 

A journalist for Vox misconstrued what David Chase said in their interview. To simply quote David as saying,“ Tony Soprano is not dead,” is inaccurate. There is a much larger context for that statement and as such, it is not true.

As David Chase has said numerous times on the record, “Whether Tony Soprano is alive or dead is not the point.” To continue to search for this answer is fruitless. The final scene of THE SOPRANOS raises a spiritual question that has no right or wrong answer.

 

Edytowane przez Timmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Przeciez kazdy wie, ze prequel z jakimis mlodymi twarzami to nie to samo. To jak zrobic prequel the wire, the shield albo band of brothers lol. Na szczescie ludzie jeszcze sie szanuja i nikomu nie przyszedl do glowy taki poroniony pomysl aby beszczescic tak kultowa serie. Chyba za duzo remakow gierek lub wersji hd wam w glowie.


Zreszta o czym my tu w ogole mowimy, prequel rodziny soprano omg co za pomysl w ogole   :facepalmz:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i co z tego ze mowil. Od slow do czynow dluga droga. Jezeli ty jestes fanem odcinania kuponow z inna, mlodsza obsada tak kultowego serialu jak the sopranos to sorry, ale reprezentujemy dwa zupelnie odmienne podejscia do kina i kultowych serii.


Serial ustawil poprzeczke strasznie wysoko i nikt w HBo nie jest na tyle glupim aby te kupony odcinac i robic spin offy, prequelle swoich dotychczasowych serii no ale dla ciebie to takie smieszkowate "a wez zrobmy hihi moze bedzie fajnie".

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Skończyłem wczoraj to cudeńko od HBO i  nie mam słów po zakończeniu.

Na początku myślałem, że to rzeczywiście końcówka do wolnej interpretacji, ale po przeczytaniu tematu niestety zmieniłem zdanie :(.

 

Znakomite postaci, konkretne wątki przez wszystkie 6 sezonów i niepowtarzalny klimat plasują ten serial na samym szczycie mojego osobistego rankingu.

Z pewnością za jakiś czas wrócę do tego serialu raz jeszcze, a póki co możecie polecić jakieś dobre fanowskie stronki/artykuły do poczytania?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...