Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam, bez szydzenia, Qvstrę rozumiem, bo niektóre seriale mają bardzo duży magnes.

Czyli nie chcesz odejść dopóki z północy nie zrobi się południe.

 

Właśnie taki jest The Shield, gdzie to 6ty sezon i początek 7ego zrobiłem za jednym posiedzeniem.

 

The Wire z pozoru nie ma takich atrakcji, z pozoru.

 

Gorzej jak ten 'magnes' jest stosowany za pomocą tanich sztuczek pokroju paściarskiego cliffhangera po każdym odcinku, wtedy wiesz, że nie jest to najlepszy serial.

Odnośnik do komentarza

Mi Six Feet Under dopiero przy drugim sezonie podziałało jak magnes, podobnie The Wire. Tego typu seriale mają dość wysoki próg wejścia i łatwo się zrazić. No i na pewno nie są do oglądania "przy okazji", robiąc inne rzeczy. Tu trzeba trochę skupienia. Ale potem odpłacą piękne.

 

Z ostatnich Narcos miał bardzo dobry syndrom "jeszcze jednego odcinka."

Odnośnik do komentarza

Raczej się nie wściekniecie (tak to się pisze?), jeśli zadam takie pytanie: Najbardziej kultowe seriale? Tak jak z filmami.

 

http://www.psxextreme.info/topic/104396-forumowy-kanon-serialowy/

 

Polecam czasem przeczytać listę tematów, bo ten jest trzeci od góry i w dodatku przyklejony.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy odcinek Into the Badlands za mną. Wrażenia średnie, historia o rządzących 7 baronach, gdzie nie ma wojen może być spoko, ale postaci wydają się nijakie, mam nadzieję, że to się zmieni. Sceny walki z udziałem Daniela Wu na plus, ma się wtedy wrażenie, że jakąś pełnometrażówkę się ogląda. Jak na razie będę na serial zerkać bo można w miarę się wyluzować i oglądać dla zabawy bez żadnego większego myślenia.

 

@Up dokładnie, drugi sezon zombiaków robi swoje :)

Edytowane przez Daniel_reyes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Padło kiedyś hasło na kickstarterze by reaktywować kultowy program niszczycieli krapowatych filmów, czyli Mystery Science Theater 3000. Celem było uzbieranie 2 milionów dolców. Cel osiągnięty więc zobaczymy minimum 3 odcinki nowej serii. A będą zmiany: nowy host, nowe głosy robotów, nowy mad sajentist. Do obsady dołączyła m.in Felicia Day jako córka Dr Cleytona Forrestera

to jest Felicia

18lqou0cl9ab1png.png

https://www.kickstarter.com/projects/mst3k/bringbackmst3k/posts/1415162

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...