Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem nowy, trzeci sezon Most nad Sundem (Bron Broen). Główny wątek mnie trochę znudził pod koniec, jest on słabszy od tego z pierwszego (wg mnie najlepszego) sezonu. Może dlatego, że ostatnio trochę przejadły mi się kryminały.

Sezon utrzymuje poziom dzięki nowemu partnerowi Sagi, Henrikowi jak się okazuje prześladuje go przeszłość, nie będę spoilerował. Henrik wnosi sporo świeżości i jest znacznie ciekawszy od dobrego wujka, ciepłego kluchy Martina z dwóch pierwszych serii. Mocno żałuję, że wątek Henrika nie został mocniej pociągnięty, ale może stanie się to w czwartym sezonie, to byłby strzał w 10.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

Tak.


4 pierwsze odcinki The Expanse są już w necie. O-M-G. Aż nie poznaję SyFy. Praktycznie wszystko gra w tym serialu. Właśnie takiego serialu sci-fi oczekiwałem i spodziewałem się po przeczytaniu książek. Oglądać i nie gadać.

 

Tak jak piszesz, Syfy znowu zaskakuje.

Przecież jak to się rozwinie to jest szansa na WIELKI serial.

Jestem po 3 odcinkach i chcę więcej.

Punisher se fajną grzywkę zapuścił.

Odnośnik do komentarza

:cool::lapka:

 

Poczekaj aż obejrzysz 4 odcinek. I zwracaj uwagę co się dzieje z arką, którą chcą wysłać do innego układu. Jeżeli SyFy nie zacznie dodawać jakiś swoich durnych wątków tylko będą trzymać się książki to będzie moc.

 

To w takim razie o Arce jest pewnie w czwartym odcinku bo niczego podobnego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że ten temat ostatecznie zostawią na 2 i 3 sezon a teraz jedynie dadzą wprowadzenie. Książek z serii Expanse jest obecnie 5 (6 będzie za jakiś czas wydana) więc jeżeli będą dobre wyniki oglądalności to serial będzie w stanie dociągnąć do 7-8 sezonów minimum. A jeżeli go SyFy wywali z ramówki to pewnie Netflix chętnie go przejmie, bo książki są bardzo popularne (poleca je nawet George R.R. Martin).

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...