Skocz do zawartości

Ogólne rozważania serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Ten moment jak Ben

uleczył Jonsey'ego i przy okazji wyleczył mu nogę - taka dosyc przewidywalna i kliszowa scena, ale (pipi)a to bylo tak mocne dla mnie, ta jego radość zagrana byla tak dobrze, ze az mi sie zaszkliło w oczach. dawno nie widzialem tak dobrze zrealizowanej sceny tego typu



Szkoda, że HBO w tym przypadku to pazerne chvje i nie chcą odsprzedać praw i dać dokończyć historię w postaci komiksów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem ostatnio 4 częściowy mini serial HBO - Olive Kitteridge. Za(pipi)isty, serial na raz więc polecam wszystkim.

 

Tytułowa Olive Kitteridge jest nauczycielką matematyki w szkole średniej. Charakteryzuje ją cięty humor, surowe usposobienie i twarde zasady moralne, za którymi Olive skrywa dobre serce. Jej mąż Henry prowadzi lokalną aptekę. Serial koncentruje się na głównej bohaterce i jej relacjach z otoczeniem - przedstawia wydarzenia na przestrzeni 25 lat życia miasteczka. Pokazana jest codzienność Olive i jej zwyczajne, pełne mniejszych i większych problemów życie. Odsłaniane są tajemnice i skrywane związki, przestępstwa i dramaty małej społeczności.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oglądam właśnie finał drugiego sezonu 'Extant' [z Halle Berry oraz Jeffreyem Deanem Morganem (stary braci Winchester z Supernatural)], ale tak kurewsko jedzie kliszami, czerstwymi dialogami oraz chujową grą aktorską, że musiałem wyłączyć bo bym się porzygał. Może potem dokończę.

 

Zastanawiam się jakim cudem z całkiem dobrego serialu zrobił się taki kasztan.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://naekranie.pl/aktualnosci/black-mirror-powraca-12-nowych-odcinkow-na-platformie-netflix-750343

 

 

– Jesteśmy bardzo podekscytowani zamówieniem nowego sezonu „Black Mirror”, który idealnie pasuje do portfolio naszej platformy. Netflix wciąż skupia się na globalnej widowni, a naszym celem jest tworzyć treści międzynarodowe – napisano w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

 

 

12 nowych odcinków.

 

:fsg::banderas::obama:

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Warto obejrzeć Utopię, pierwszy sezon to ciekawy klimat, tajemnica, zwroty akcji.  Scenariusz w drugim sezonie jest tak beznadziejny, że nie mam słów by go obsmarować. Drugi sezon ma tylko pierwszy dobry odcinek, któy wydawał się po kilku minutach wielikm wtf.

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

mam problem - nie moge sie wkrecic w zaden z seriali, ktore zaczynam ogladac. probowalem juz the wire (odpadlem gdzies po 7 odcinkach), boardwalk empire (5 epow), a obecnie staram sie wciagnac w six feet under. jestem na 8 odcinku, ale zamiast myslec 'co wydarzy sie dalej' to zastanawiam sie czy nie wybrac jednak czegos innego. po 8 odcinkach the shield czy breaking bad mialem mega chcice na kolejne odcinki.

 

ogladac dalej six feet under?

Odnośnik do komentarza

mam problem - nie moge sie wkrecic w zaden z seriali, ktore zaczynam ogladac. probowalem juz the wire (odpadlem gdzies po 7 odcinkach), boardwalk empire (5 epow), a obecnie staram sie wciagnac w six feet under. jestem na 8 odcinku, ale zamiast myslec 'co wydarzy sie dalej' to zastanawiam sie czy nie wybrac jednak czegos innego. po 8 odcinkach the shield czy breaking bad mialem mega chcice na kolejne odcinki.

 

ogladac dalej six feet under?

moze masz po prostu ch,ujowy gust? polecam prison brejk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...