Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

to, że NIE JESTEM rozczarowany trailerkiem GTA.

 

Obawiałem sie Vice City, ze bedzie odcinka kuponów a tu prosze...czuję, ze bedzie wczuwa jak za czasów San Andrea na PS2. A tam była klima nieziemska. Jazda na harleyu miedzy stanami o muzyka G'N"R.

 

 

 

A złosci, ze nie podali daty premiery, chocby roku. Bo gdyby miała byc w 2013 to byłoby juz nie fajnie. Ale liczmy, ze 2012

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak zobaczyłem Super Mario Land 3D w akcji to postanowiłem, że to już chyba najlepszy moment na zainwestowanie w 3DS'a, a będzie jeszcze m.in. Luigi Mansion 2, czy RE Revelations. Do tego już jest Ocarina Of Time (chociaż w nią już grałem na N64 i Gacku gdzie była dorzucona do Wind Wakera) i RE Mercenaries. Więc w czym problem? Ano w samym handheldzie. Beznadziejnie będzie wyglądał z drugim doczepianym analogiem i mam nadzieję, że Nintendo choćby na rocznicę wypuści w końcu usprawniony model, bez tego doczepianego kikuta. :/

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie BF3. To że mi się nie podoba, że dla mnie jest słabą grą i straciłem wydaną na niego kase. A na dodatek wykorzystałem online pass, net na konsoli znów sie z(pipi)ał i ciężko będzie pogonić za jakieś pieniądze.

 

A cieszy że od nowego tygodnia sprawdzę Batmana. No ciekawe czy faktycznie jest lepszy od Uncharteda nowego...

Odnośnik do komentarza

W koncu obadalem Civilization V i powoli sie przyzwyczajam. Czesc rzeczy zrobi lepiej, czesc z(pipi)ali, ogolnie troche inny twor niz poprzednik i chyba bedzie mozna w obie grac na zmiane.

(nie)stety gra nadal posiada syndrom jednej tury przez ktory zaznalem dzisiaj trzech godzin snu.

 

(pipi)a.

Odnośnik do komentarza

Chyba sie starzeje ale zupelnie nie daje sobie rady z SH: Origins. Gine co chwila. Do tego jak widze porady "wylaczyc latarke, podkrecic jasnosc i kluczyc miedzy potworami" to mi sie cisnienie podnosi (co to ku.rwa jakis splinter cell czy jak?!). Bron rozpada sie po kilku razach, trzeba szukac nowej. System walki zawsze byl zje.bany w Silentach ale w tym to juz mistrzostwo swiata. Calosc powoduje, ze po kazdym przeciwniku musze lyknac napoj z energia bo do nastepnego starcia moge nie dotrwac...

Odnośnik do komentarza

Mejm bo w SH walka z potworami mija sie z celem :? taki to patent, który mi zniszczył te gre. Jaki jest sens z nimi walczyc skoro:

 

1 walka jest niedopracowana

 

2 one sie ODRODZĄ tak czy śmak

 

a apteczki sie "nie odradzają"

 

 

______________________

 

 

Wkurza mnie Fifa 12

 

a cziesz...Fifa 12. Taka to gra :D:D:D

 

i Shift 2, podjarałem sie. Dla "kazualowatego wyscigowca" to fajny symulatorek

Odnośnik do komentarza

Przejszlem MW3 w 5h (2 poziom trudnosci). O matko jaki to jest syf. Ale to nic, najgorsze, ze tam gdzies jest masa ludzi, ktorzy glosujac swoimi pieniedzmi sprawiaja, ze ten syf staje sie cykliczny. I to mnie zlosci, ze jakosc gier leci na pysk ale ludziom to sie podoba bo sa karmieni przez rok screenami, filmikami, zapowiedziami, podrasowanymi materialami marketingowymi i sa w stanie kupic byle (pipi) myslac, ze uczestnictwo (poprzez zakup) w tej spirali uczyni ich samych wyjatkowymi. BF3 nawet nie tykam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...