Skocz do zawartości

co cię cieszy, a co złości?


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy mnie Uncharted 1. Przygodę z tą serią zacząłem od 2, potem była 3 i dopiero teraz zaznajamiam się z Drakes Fortune. Co prawda mam dopiero 67% gry ale już mogę stwierdzić, że jak dla mnie to jedynka stoi wyżej w hierarchii niż nudna, niczym niewyróżniająca się trzecia część przygód Drake'a. Jedyne "ale" to misję na skuterach wodnych. Sterowność jak wóz z węglem doprowadza mnie do szału...

Odnośnik do komentarza

Dużo jest fajnych FPSów na PC, które nie wymagają dobrego kompa. Choćby stare kultowe MOHy, CODy, Soldier of Fortune ;)

Tyle, że gry działają na nim jak chcą. Quake 3 działa OK (jak na normalną grę, nie na skillowego shootera :P - raczej nie schodzę poniżej 30 fpsów) i chyba zakręcę się pośród gier na tym silniku, Quake 1 działa gorzej (nawet w trybie pr0 - z wyłączonymi teksturami otoczenia i wszystkim na minimum), Morrowind działa nawet znośnie (20-25 klatek). Odpaliłem CSa i mam trochę ponad 15 fpsów, w Half-Life tak samo. O dziwo CSS nie działa wiele gorzej. Shogo MAD też chyba kijowo chodził. Jeszcze w Recettear na minimalnych dało się spokojnie grać, poza początkiem pierwszego dungeonu...

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi sie przymusowa instalacja danych wielu gier na Playstation 3 - rozpakowuje nowa gre, wrzucam plyte do konsoli, chce pograc, ale oczywiscie nie moge bo musze dluzsza chwile czekac az gra zainstaluje dane na twardym dysku. Przeciez nie takie jest zalozenie konsoli, to nie jest PC - na konsoli chce wrzucic gre do napedu i grac, a nie jakies glupie instalacje, jakos na X360 da sie bez tego grac.

Juz powoli konczy mi sie miejsce na HDD i co jakis czas musze cos kasowac zeby je zwolnic.

Odnośnik do komentarza

Brak możliwości zagrania w RDR. :< Fakt, do gry podchodziłem już 2 razy i nie zrobiła na mnie większego wrażenia, wręcz się zanudziłem, i nigdy nie udało mi się dojść dalej niż na początek 3 skrawka mapy, ALE oglądając screeny i gameplay'e po raz trzeci mam na ten tytuł chcice i wiem, że tym razem już bym się zakochał w tym tytule... ale taki wał bo konsola padła...

Chcica pewnie przez nowe info o V które natomiast mnie cieszy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten yebany dekadentyzm, jaki tutaj zapanował. "Na tej generacji w ogóle nie było wartych uwagi gierek, wracam do grania w RE4 i FF VII <smuteczek>". No więc, przepraszam Was bardzo, ale pier,dolicie. Nie ważne którą platformę weźmiesz, znajdzie się dla Ciebie kilkadziesiąt naprawdę dobrych gier. Ja rozumiem, że ta generacja przyniosła dużo gó,wna typu DLC i patche, ale bez przesady już, że każda gierka sprzed roku 2005 jest lepsza od dzisiejszych hiciorów.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, tutaj się zgodzę. Ale to nie znaczy, że nie wyrosły inne bardzo dobre gry/serie. Nie tylko w Japonii robi się gierki. Szczególnie na początku generacji było to widać, teraz jakby trochę mniej (dobre, nowe IP). Nie zmienia to jednak faktu, że dobrych szpili (pod jakim kątem by nie patrzeć) jest od cholery.

Odnośnik do komentarza

wkur,wia mnie mój brak czasu na granie i nadmiar gier. w pudełkach się kiszą LA Noire, Brutal Legend, Bioshock, Killzone 2, Dirt 2, na dysku zalegają Driver: SF, Motorstorm Apocalypse, Wipeout HD, Crysis 2, LBP 2, DeadSpace, DeadSpace 2, Mass Effect 2, Just Cause 2, Burnout, Dead Island, Homefront, Assassin's Creed: Brotherhood, Shift 2, Midnight Club: LA, Battlefield 3... kierwa:(( a jeszcze dwa dni temu kupiłem Bodycount, Far Cry 2, PoP Trilogy + Sands of Time i Operation Flashpoint: Red River :(( bo promocja była i każda gierka poniżej trzech dych :( LA Noire w folii leży, kupiłem, bo za bodajże 37zł z wysyłką było. Teraz chyba kupię PS+ na rok, bo Batman AC, Vanquish i Limbo i pewnie kilkanaście dobrych gier. I jeszcze może PSvitę kupię, bo gierki za darmo xD w co ja brnę???!!! :(((( oni mnie zrujnują

 

jeszcze Uncharted, Uncharted 2, NHL 10 i PES2012 w sumie mam, ale tego się pozbędę chyba

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba sobie właśnie zdałem sprawę, że 2012 i 2013 to nowy 2005 i 2006 rok dla konsol. Końcówka generacji obfitująca w mnóstwo naprawdę niesamowitych gier. Jasne, niektóre z nich męczy to, że działają na bardzo, bardzo starym sprzęcie (te konsole mają 7 lat, nie 4 albo mniej jak za czasów PS2), grafika stoi w miejscu, tylko klatki na sekundę spadają, ale to nie o to chodzi. Spójrzcie tylko na ten ledwo trzyminutowy filmik - http://www.youtube.com/watch?v=c2Mw-55jyFQ. AC3, ME3, Dishonored, The Walking Dead, niezałapany Far Cry 3, Borderlands 2, Halo 4 lista ciągnie się dalej. Każda gierka zdecydowanie warta dobrych kilkudziesięciu godzin. A najlepsze jest to, że kolejny rok zapowiada się równie soczyście (no i jak ktoś ma PS3 to w ogóle ma fajne premiery w perspektywie)!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...