Skocz do zawartości

PSX Extreme #156


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapominajmy, ze Nintendo oferuje hardkorowym graczom tyle co prawiczek namietnej rozwodce.

 

ty, to wez mi wymien te hardkorowe gry. Ja jak narazie to moge przypomniec sobie tylko jedną - Demon's Souls.

 

Chyba, że jakies modern łorfery teraz zaliczają się do "hardkorowych".

 

To spoko.

 

edit: o, i Ninja Gaiden

 

Uzylem tego zwrotu by oddzielic normalne gry od skaczacych rozowych pup.

Odnośnik do komentarza

Nie zapominajmy, ze Nintendo oferuje hardkorowym graczom tyle co prawiczek namietnej rozwodce.

 

ty, to wez mi wymien te hardkorowe gry. Ja jak narazie to moge przypomniec sobie tylko jedną - Demon's Souls.

 

Chyba, że jakies modern łorfery teraz zaliczają się do "hardkorowych".

 

To spoko.

 

edit: o, i Ninja Gaiden

 

Buzz! po szóstym browarze, Guitar Hero z kierownicą zamiast gitary, Mega Man 9 bez trzymanki, Eyepet z trzema debilami przed kamerą zamiast jednego dziecka.... trochę się znajdzie tych hardkorowych gier :)

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

Czy czasem oceny nie są za wysokie dla recek w tym numerze?

Toy Story, Torba ocenił aż na X, a Alana Wake'a w zrentgenie na mniej! :)

Tasiemce z Lego, także wysoko ocenione, a np. playtest z Mafii, mimo tylu stron (+ okładka, wiem, wiem), dostałą wstępną, tak (słabą, moim zdaniem) ocenę.

Ot, w moim poscie nie napisałem ocen, więc może wydawać się to jako bełkot, ale kto ma numer niech zwróci uwagę :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Te ikonki z mordkami, przedstawiające stosunek zgredow do zapowiadanych tytułów są do bani. Myślałem, że to jednorazowy wyskok, ale w nowym numerze też są. Sam pomysł może i dobry, ale realizacja tandetna, zalatująca jakimś Bravo dla małolatów. Zmieńcie to, proszę, na coś mniej "za(pipi)ongo" i "czadzior".

 

Zgadzam sie jest to załosne, nie odmładzajcie sie na siłe i tak macie stały spory elektorat wiec zabieganie o uwage u osmiolatkow jest wam zupelnie nie potrzebne

Mi również to rozwiązanie nie przypadło do gustu z podanych wyżej powodów. PE zawsze było "luźne", ale ten motyw sprawia wrażenie dodanego bardzo na siłę.

Racja, kto to w ogolę wymyślił? W Extrimie nigdy nie widziałem tak żałosnego tekstu jak "Czadzior", czy "Za(pipi)ongo"*, chyba że użyte to było w celu prześmiewczym. A teraz pojawiło się to na stale?? Nie no panowie, "żal.pe-el" w takim razie :). Tyle czytelników na to narzeka, to co to robi w nowym numerze? :)

 

* - nawet forum cenzuruje tak głupi wyraz:)

 

Edit:

Widzę w "Listach" ktoś napisał, że to jest dziecinne, Butcher, zacząłeś się tłumaczyć, że nieważne cobyście zrobili to i tak źle. Że po prostu kiedyś to było super i w ogóle. Ale przecie taki humor jest biedny i wiadomo że się nikomu nie podoba. Ktoś napisał że to fajnie wygląda? Nie widziałem.

Wiecie czemu 10 lat temu wśród czasopism konsolowych/komputerowych rządziło PE? Bo to właśnie ono miało świetne poczucie humoru. Owszem w PsxFanie, czy Cd-Actionie również byl jakiś humor, ale to PE miało najlepszy. Więc te "zayebongo" dane na siłe, nie zrobi od razu z Was pisma z za(pipi)istym poczuciem humoru. Może humor jest, ale czy dobry?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

I pytań w stylu ,,czy od nie ścierania kurzu konsola może dostać alergii?" :biggrin: A tak ta poważnie, to widzę że to właśnie po odejściu Hiv-a ten humor podupadł, i z całym szacunkiem dla profesjonalizmu oraz wiedzy osób które obecnie kreują wizerunek PE to nie są one niestety w stanie dorównać jego ,,humorowi" ponieważ efekt będzie co najmniej sztuczny i postrzegany jako dodany na siłę.

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć, czy w tym numerze są wyniki konkursu dotyczącego gry Split/Second i kierownicy G27?

Bo jestem od tygodnia za granicą i nie mam jak numeru nabyć, a interesują mnie po prostu same wyniki.

Jest ktoś tak miły i mógłby udzielić informacji na ten temat? Bo patrze codziennie po internecie, ale niestety nigdzie wyników nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza

Może mi ktoś powiedzieć, czy w tym numerze są wyniki konkursu dotyczącego gry Split/Second i kierownicy G27?

Bo jestem od tygodnia za granicą i nie mam jak numeru nabyć, a interesują mnie po prostu same wyniki.

Jest ktoś tak miły i mógłby udzielić informacji na ten temat? Bo patrze codziennie po internecie, ale niestety nigdzie wyników nie mogę znaleźć.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje.

 

Tak są wyniki:

 

 

Nagrodzeni

Kierownica Piotr Chmielnicki

Gry: Michał Ukleja, Andrzej Golec

Koszulki: Rafał Kryński, Krzysztof Łasowski, Monika Karawan, Adam Trzciński

 

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

jaka jest "drabinka" tych mordek?

co jest najwyzej? Czadzior? Za(pipi)ongo? a co najnizej?

 

Najwyżej jest "Za(pipi)ongo", a najniżej " Bez szału".

 

 

A ja mam takie pytanie - w tekście o wrażeniach z grania w 3d Ural na końcu w PS. napisał o poradniku autorstwa KILa, dotyczącego TV pod konsole. Czy przegapiłem jego ukazanie, czy zalicza obsów?

 

Ten poradnik ma się pojawić na PPE. Na razie jeszcze nie zawitał ;]

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Numer zacny, jest kilka interesujacych mnie recenzji, sporo publicystyki. Na razie ogarniam i w oczy naprawde te ikonki "czadzior" itp. sie rzucaja, nie wiem kto stosuje taki slang ale strzelam, ze 8-12 latkowie, wasza sprawa, mnie kluje w oczy.

 

Korekta znowu przysnela bo juz 2-3 bledy polegajace na polykaniu liter w slowach.

 

Poza tym w "Listach" motyw przewodni "czytelnicy narzekaja na PSX-E a Butcher mowi im, ze i tak pismo odwala kawal dobrej roboty bo nikt nikomu nigdy 100% nie dogodzi", replay robi w swoim Hyde Parku, daj sobie spokoj chlopie bo szkoda miejsca - odwalacie kawal dobrej roboty ale nie robcie z redaktorow adwokatow bo to troche mierne jest i zemdlilo mnie. ;/

 

Poza tym wszystko cholernie mi podchodzi i nadal jestem z wami, od 1 numeru i nigdzie sie nie wybieram tylko ogarnijcie sie z tym troche.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Numer zacny, jest kilka interesujacych mnie recenzji, sporo publicystyki. Na razie ogarniam i w oczy naprawde te ikonki "czadzior" itp. sie rzucaja, nie wiem kto stosuje taki slang ale strzelam, ze 8-12 latkowie

 

ponoć Ściera jest autorem : -)

 

 

(gry video szkodzą : -)

Odnośnik do komentarza

Klimat starych Extreme'ów brał się z ekipy osób dla której ów klimat był rzeczą normalna, czarny, rubaszny humor był częścią ich samych i nie musieli się wysilać żeby powiedzieć coś zabawnego. PE baaaardzo rozwinęło się pod względem jakości, profesjonalnego przekazu ale gdzieś po drodze odeszły bądź odpuściły sobie osoby nie mniej fachowe ale robiące tzw trzodę, a obecnym trudno będzie się wczuć na sile w ich buty. Ale kto wie, może z czasem, za niedługo pojawia się osoby w piśmie które oprócz fachowości będą również wprowadzać ten dobry jakościowo humor. P.s czy kiedykolwiek dział komiksów odżyje i będzie go można porównać do czasów jego świetności???!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok numer przeczytany (no poza paroma pierdołami które mnie nie interesują ;]).

 

Po pierwsze odnośnie playtestu Mafii 2. Kurde Myszaq stonowany bez głupich porównań bez nachalnych żartów to Myszaq którego czyta się aż miło ;]

Myszaq jedź tym torem nigdy więcej takim jak w recenzji Batmana ;p. No i przede wszystkim mówcie co chcecie ale stara gwardia to stara gwardia jeżeli chodzi o pióro - styl pisania.

 

Inny lepszy poziom ;] ale nie będę złośliwy i na tym zakończę.

 

Mam tylko nadzieję, że pełną wersję Myszu będzie recenzował.

Druga sprawa.

 

Numer zdecydowanie wygrał Butcher a raczej jego tekst w HP. Dwa, trzy ostatnie zdania ;]

Nie przejmuj się są ludzie którzy doceniają to co robicie.

 

PS. Zachęciłeś mnie recenzją do obadania Singularity a prawdę mówiąc tytuł mnie kompletnie nie interesował.

 

Trzecia sprawa.

 

Prawie półtora miecha po E3 a mimo wszystko dobrze się czytało zaległe te teksty o grach z E3. Tylko te nieszczęsne hasełka ;p ale już tyle o nich zostało napisane, że ja sobie już daruję ;]

Po czwarte.

 

Świetny pomysł z tym nowym kącikiem "grające dziewczyny" ;]. No, no tylko żeby te setki grających kobiet się ujawniły ;]

Czekam jak to się rozwinie btw list Jadźki :turned: ;]

 

Piąte.

 

Tekst Yobela "Jak historię przedłożyć, by się nie wyłożyć". Boże takiego masła maślanego długo nie czytałem ;/.

Autor nawija o wszystkim i o niczym a w rezultacie wychodzi z tego wielkie kupsko (a teoretycznie jest temat przewodni tekstu). Takie teksty zostawcie Zaxowi który też porusza różne takie tematy, filozofując ;] ale u niego to ma wszystko sens, ręce i nogi.

 

Za ten kocioł dziękuje, bez obrazy.

 

Po szóste.

 

Pytałem się miesiąc, dwa miesiące temu itd. na forum ale nikt z Redakcji nie chce mi odpowiedzieć ;p. Czemu tak mało jest SoQ-a?

Bardzo dobrze pisze, lubię jego styl (vide recenzja Monkey Island 2). Z tego co wiem to SoQ "jest od sandboxów" a tych przecież nie brakuje ;]

 

A zna się na nich co nie raz idealnie potwierdził w 3 groszach (choćby ostatnio w RDR, Crackdownie 2).


PS. Hehehehe ja wiem, wiem, wiem kto napisał list "Zajebista krytyka". Niejaki Alan z Zielonej Góry toż to

alien_alien.

 

Któż inny mógłby wspomnieć o Madonnie.

 

:turned:

 

No to do 20 sierpnia (OBY).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...