Skocz do zawartości

PSX Extreme #156


Rekomendowane odpowiedzi

Te ikonki z mordkami, przedstawiające stosunek zgredow do zapowiadanych tytułów są do bani. Myślałem, że to jednorazowy wyskok, ale w nowym numerze też są. Sam pomysł może i dobry, ale realizacja tandetna, zalatująca jakimś Bravo dla małolatów. Zmieńcie to, proszę, na coś mniej "za(pipi)ongo" i "czadzior".

 

Zgadzam sie jest to załosne, nie odmładzajcie sie na siłe i tak macie stały spory elektorat wiec zabieganie o uwage u osmiolatkow jest wam zupelnie nie potrzebne

Odnośnik do komentarza

Te ikonki z mordkami, przedstawiające stosunek zgredow do zapowiadanych tytułów są do bani. Myślałem, że to jednorazowy wyskok, ale w nowym numerze też są. Sam pomysł może i dobry, ale realizacja tandetna, zalatująca jakimś Bravo dla małolatów. Zmieńcie to, proszę, na coś mniej "za(pipi)ongo" i "czadzior".

 

Zgadzam sie jest to załosne, nie odmładzajcie sie na siłe i tak macie stały spory elektorat wiec zabieganie o uwage u osmiolatkow jest wam zupelnie nie potrzebne

Mi również to rozwiązanie nie przypadło do gustu z podanych wyżej powodów. PE zawsze było "luźne", ale ten motyw sprawia wrażenie dodanego bardzo na siłę.

Odnośnik do komentarza

Jaki ku.rwa żal, jest koniec lipca a tu dalej (pipi) nie ma recenzji Samurai Warriors 3 i Rune Factory: Frontier na Wii choć oby dwie gry ukazały się w bodajże końcówce maja, jakie z was (pipi).ane patałachy.....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ja tam od razu wiedziałem, że numer to będzie bankowo dzisiaj a nie w żadną sobotę ;/


 

@Myszaq

Co to za film "Opowieści z Bronxu" który przytoczyłeś w playteście Mafii 2? Nie chodziło Ci przypadkiem o "Prawo Bronxu"?

Bo nie ma chyba takiego filmu gangsterskiego jak Opowieści z Bronxu.

 

@Ural

Nie kłam jak Cię nie ma w zgrentgenie RDR ;p. Kurde ten zgrentgen aż się prosił o 4 strony, naprawdę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

@Myszaq

Co to za film "Opowieści z Bronxu" który przytoczyłeś w playteście Mafii 2? Nie chodziło Ci przypadkiem o "Prawo Bronxu"?

Bo nie ma chyba takiego filmu gangsterskiego jak Opowieści z Bronxu.

 

 

Bronx Tale czyli opowiesci z Bronxu :) ja sobie sam tlumacze filmy... i zycie... i jak sie pomyle to tez sam sobie tlumacze bledy :))

Odnośnik do komentarza

Dobra po wspaniałym Hyde Parku Ściery i Butcher'a mogę tak powiedzieć: jak macie taki problem do Nintendo, że teraz wciskacie wymówki że chcieliście głównie skupić się na najpopularniejszych konsolach w polsce czy to że na ich konsolkach głównie gra się na piratach(choć w przypadku PSX'a,PS2 i pierwszego X'a wcale nie było u nas piractwa, tak samo z 360 przecież wszyscy na tych platformach jada na oryginałach...), to najlepiej w ogóle przestańcie pisać o Nintendo i skupcie się tylko na MS'shicie i Sony i przynajmniej nie będziecie musieli wysłuchiwać takich jak ja że nie ma jakieś recenzji czy jesteście jednostronni czy macie tą firmę w (pipi)e, i my zaoszczędzimy te 8zł na waszym zdojonym magazynie a wy zaoszczędzicie miejsca w gazecie. Proste i logiczne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...