Skocz do zawartości

PSX Extreme #156


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie będzie recka K&L 2, Halo: Reach, Mafia 2, no i może jeszcze FIFA 11 i Crysis 2. I jeszcze do tego recenzja z GamesCom.

Będzie duuużo czytania.

 

Miejmy nadzieje, chociaz ze wzgledu na fakt, ze numer wychodzi pozniej niz zwykle moze zwiekszac prawdopodobienstwo na taki stan rzeczy. :) Czekam z niecierpliwoscia, ciekawi mnie ocena K&L2.

Odnośnik do komentarza

Oj ludzie ludzie nie ma to jak zastanawiać się czy gra jest bardziej średnia jak ma ocenę 3 na 6, czy może 5 na 10. albo czy crapem jest gra która ma ocenę 1 na 6 czy 1 na 10 , a może która gra jest bardziej wybitna ?? 6/6 a może 10/10 heh ?? nie ma to jak poważne problemy :P

 

Rozmowa jest o magazynie i spraw z nim dotyczacych, raczej ty masz problem.

Odnośnik do komentarza

Oj ludzie ludzie nie ma to jak zastanawiać się czy gra jest bardziej średnia jak ma ocenę 3 na 6, czy może 5 na 10. albo czy crapem jest gra która ma ocenę 1 na 6 czy 1 na 10 , a może która gra jest bardziej wybitna ?? 6/6 a może 10/10 heh ?? nie ma to jak poważne problemy :P

 

 

też uwazam, że to bradzo dziwne- w temacie o pismie ludzie dywagują nad różnymi aspektami tego pisma. Normalnie szaleństwo.

 

 

A teraz wyjdź :D

Odnośnik do komentarza

Zle to zinterpretowałeś, nie napisałem nigdzie że to nie ten temat na taką dyskusję, czy coś podobnego, tylko w żartach napisałem że nie ma jak to takie poważne problemy czy 3 na 6 to jest to samo jak 5 na 10. Oczywiście rozmowa w tym temacie jak najbardziej trafna, nie trzeba zaraz mnie atakować zresztą na końcu dałem :P. Widać temat dla niektórych bardzo poważny, która bardziej gra jest średnia :) hehe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy oznacza to stałą zmianę cyklu wydawniczego? Moim zdaniem wyszło by to pismu na dobre.

 

Nie. Jak pisałem powyżej, przyczyną opóźnienia były targi GS. Ściera( o ile dobrze pamiętam) mówił, że następny numer ma się pojawić już tradycyjnie 20-tego ;]

 

Właśnie potem pisał, że na pewno nie pojawi się 20 tylko "chwilę" później ;].

Odnośnik do komentarza

No niby tak ale ja nie porównywałbym mimo wszystko tych dwóch ocen do siebie, ponieważ te gry to tak naprawdę zupełnie inna liga, nieprawdaż? Sądzę, że ta ocena wynika z kwestii porównania AW do innych gier z podobnego gatunku, np. Silent Hill czy Eternal Darkness, od biedy Alone in the Dark lub też Heavy Rain.

Odnośnik do komentarza

Czy oznacza to stałą zmianę cyklu wydawniczego? Moim zdaniem wyszło by to pismu na dobre.

 

Nie. Jak pisałem powyżej, przyczyną opóźnienia były targi GS. Ściera( o ile dobrze pamiętam) mówił, że następny numer ma się pojawić już tradycyjnie 20-tego ;]

 

Właśnie potem pisał, że na pewno nie pojawi się 20 tylko "chwilę" później ;].

 

A no to zapomnialem o tym :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No niby tak ale ja nie porównywałbym mimo wszystko tych dwóch ocen do siebie, ponieważ te gry to tak naprawdę zupełnie inna liga, nieprawdaż? Sądzę, że ta ocena wynika z kwestii porównania AW do innych gier z podobnego gatunku, np. Silent Hill czy Eternal Darkness, od biedy Alone in the Dark lub też Heavy Rain.

 

 

coż za logika, pomieszanie z poplątaniem :blink:

Odnośnik do komentarza

No niby tak ale ja nie porównywałbym mimo wszystko tych dwóch ocen do siebie, ponieważ te gry to tak naprawdę zupełnie inna liga, nieprawdaż? Sądzę, że ta ocena wynika z kwestii porównania AW do innych gier z podobnego gatunku, np. Silent Hill czy Eternal Darkness, od biedy Alone in the Dark lub też Heavy Rain.

 

 

coż za logika, pomieszanie z poplątaniem :blink:

 

To takie trudne do zrozumienia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...