Skocz do zawartości

Street Fighter X Tekken


barth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sęk w tym, że kompletnie nigdzie nie mogę znaleźć wersji PC. Cena na thehut/zavvi chyba jakaś prowizoryczna, ale tak ogólnie ludzie coś zapomnieli o blaszakach. Trudno, może chociaż na Steam będzie, choć nie ukrywam, że wolę pudło.

 

Niemniej jednak nie widzę nic ciekawego w kolekcjonerce. Bez Gemów przeżyję, a wbrew temu co czytałem nie widzę, aby pakiet zawierał ścieżkę dźwiękową (a miało coś być na 2CD).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Takie tam:

 

O Gemach - www.gametrailers.com/video/gem-customization-street-fighter/725892

 

Trochę gameplay'u:

www.gametrailers.com/video/match-montage-street-fighter/726550

www.gametrailers.com/video/match-montage-street-fighter/726552

www.gametrailers.com/video/match-montage-street-fighter/726556

www.gametrailers.com/video/gametrailers-vs-street-fighter/725894

www.gametrailers.com/video/gametrailers-vs-street-fighter/725908

 

"Potwierdzono" także obecność Ogre'a i Akumy, a także przypuszcza się, że dodadzą jeszcze Alissę.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

http://shoryuken.com/2012/02/20/street-fighter-x-tekken-singles-tournament-footage-from-wednesday-night-fights/

 

Mówcie co chcecie ale dla mnie ta gra dla mnie wygląda słabo. System jakis totalnie biedny (ta, wiem że gra jeszcze nie wyszła i nikt jej nie wymasterował). Na ogół nie zwracam uwagi na grafikę w tego typu grach ale to jakas (pipi) porażka maksymalna jesli chodzi o stylistykę. Musze jednak przyznać, że Bobino fajne akcje odwalał tym Heihachim/Kingiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy system będzie rozbudowany lub zbalansowany nie mam zamiaru się spierać. Być może będzie to jeszcze większa papka niż SF4, a gemy faktycznie więcej namieszają niż urozmaicą. Zobaczymy. Tak czy inaczej, myślę, że będzie solidny fun przy piwku. ;)

 

Stylistyka na moje oko ta sama co w SF4. Może nieco bardziej kolorowo, ale to tyle. Nic mnie tu nie razi.

 

Swoją drogą, wyczytałem, że wersja PC wydana zostanie dopiero w maju. :(

 

Przy okazji, widział ktoś jakieś ciekawsze gameplay'e, ale bez komentarza? Ciekaw jestem muzyki w grze, a z powyższych niewiele idzie wychwycić.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, powtarzam to co usłyszałem od "pr0 wymiataczy bijatyk", którzy to wychowali się na poprzednich SFach, w tym Third Strike, a według których czwórka to jakiś karygodny potwór. ;) Nie wiem czy to słowa mniejszości czy też nie, ale z taką opinią się akurat spotkałem. Ja właśnie nigdy za serią SF nie przepadałem jakoś szczególnie, a czwórka wciągnęła mnie niesamowicie. Głównie dlatego tak niecierpliwie czekam na STxT, gdyż niezależnie od tego jak solidny będzie system, oraz czy będę posysał czy też nie, wierzę, że zabawa będzie pierwszorzędna. A tak teraz oglądam resztę filmików WNF to nawet tryb Scramble zaczyna mi się podobać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli to jest oficjalne intro, to fail straszny. Wygląda jak przeciętny fanowski klip zmontowany z przypadkowych filmików. Capcom poszedł na łatwiznę. A szkoda, bo czołówki poszczególnych wersji SF4 były bardzo klimatyczne.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

http://www.siliconera.com/2012/03/05/lars-cody-alisa-lei-and-other-street-fighter-x-tekken-vita-fighters-are-on-disc/

 

Oj Capcom Capcom... No się nie nauczą. Mam nadzieje, że w wersji PC postacie te będą od razu dostępne, jak na Vicie, biorąc pod uwagę opóźnienie premiery.

Odnośnik do komentarza

Też coś słyszałem, że Capcom nie planuje żadnych edycji Super Hiper Ultimate Turbo Alpha Remix, ale źródła nie zapodam.

 

Z dwojga złego... chyba już wolę te DLC niż to co zrobili z Marvel vs Capcom, a nawet samym SF4 - pudełkowa wersja podstawki jest w chwili obecnej po prostu zabytkiem. Myślę, że byłbym bardziej zły, gdyby zapowiedzieli jakieś rozszerzenie, niezależne od podstawowego SFxT.

 

Tym razem jednak chyba trzeba będzie pokusić się o zakup gry na Steam, jeśli tam trafi. Zapewne nadal będzie to wymagało Games for Windows, ale na Steam wszelkie dodatki, DLC czy kostiumy będą nieco tańsze, szczególnie przy okazji promocji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...