Skocz do zawartości

Street Fighter X Tekken


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam jak oficjalnie sie wypowiadali, ze super street fighter 4 mial byc ostatnia edycja "czworki". Zycie pokazalo, ze bylo inaczej....
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale Arcade Edition posiadacze SSF4 mogli dokupić w ramach dodatku/DLC, a nie obowiązkowo w wersji pudełkowej. W sensie, obie wersje były ze sobą kompatybilne. Tymczasem SF4 a SSF4, bądź też taki MvC a UMvC to zupełnie odmienne produkcje.

 

Arcade Edition można tym samym traktować jako downloadable content. I wcale bym się nie zdziwił gdyby podobnie było ze SFxT. Tyle, że tak jak mówię, plus tego taki, że mimo wszystko kupuję rozszerzenie za mniejszą kwotę, a nie raz jeszcze tę samą grę z nową zawartością za pełną cenę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No dobrze, ale to nadal DLC. Kupowałeś rozszerzenie, a nie raz jeszcze tę samą grę za pełną kwotę, tak jak to miało miejsce w przypadku wielu innych gier Capcom, jak np. SF4 i SSF4 czy MvC i UMvC. Tutaj po prostu nie masz możliwości zagrania kilkoma postaciami. Chyba lepsze to niż kompletny brak kompatybilności tytułów.

 

Nie abym starał się bronić Capcom, ale jak już mówiłem - z dwojga złego...

Odnośnik do komentarza

Żenada w rzeczy samej. Kup pan grę za 100+ złotych a potem płać jeszcze po 20zł za pomniejsze paczki postaci, kostiumów, kolorów czy gemów, które tak naprawdę już znajdują się na dysku.

 

Btw. recenzja GameTrailers:

http://www.gametrailers.com/video/review-street-fighter/727581?

 

Still... do want.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Grać będzie w maju... jeśli nie później. :( Damn you capcom, nie dość, że opóźniają wersję PC, to jeszcze nie dadzą nawet tych DLC (disc-locked-content) w ramach rekompensaty. Tja, Games for Windows też pewnie nieuniknione, a tym samym karygodne ceny dodatków.

 

Jak się generalnie gra tymi mniej udziwnionymi postaciami tekkena, które nie posiadają żadnych projectile'i czy teleportów? Asuka, Julia, Paul, Hwoarang itp? Jakieś ciekawsze kombinacje przeniesione w styl SF, czy raczej da się odczuć różnicę "systemową" i sztywność ciosów?

 

Babole z walką online są powszechne i (rzekomo) Capcom ma to naprawiać w patchach.

 

PS. Rozumiem, że te reklamowane jakiś czas temu cross-game costume'y to też będzie jakiś późniejszy DLC i w chwili obecnej nie ma ich w grze?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

kostiumów nie ma,dźwięk w online jest zrypany(cieżko czasem określić czy cios wszedł i można dalej combo cisnąć,bo przez to często gubi się starter od combosa),jak będziesz miał na pc to pewnie będzie jakaś możliwość na lewo odblokować dlc postacie.

 

co do tekkenowcow to pogralem sporo heńkiem,resztą trochę triali i gra się inaczej niż "ulicznymi".duże znaczenie ma bound po,którym kontynuujemy combo.

gra się nimi imo fajniej,ale też trzeba sie więcej namęczyć żeby coś ugrać,bo taki srk ryu jest cholernie zabójczą bronią,która może przerywać ci combosy i ma bardzo wysoki priorytet.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

co do tekkenowcow to pogralem sporo heńkiem,resztą trochę triali i gra się inaczej niż "ulicznymi".duże znaczenie ma bound po,którym kontynuujemy combo.

gra się nimi imo fajniej,ale też trzeba sie więcej namęczyć żeby coś ugrać,bo taki srk ryu jest cholernie zabójczą bronią,która może przerywać ci combosy i ma bardzo wysoki priorytet.

Combosów nie da się przerywać za pomocą SRK, to nie jest C-C-C-COMBO BREAKER lol. Jedynie jak s(pipi) linka to przeciwnik może wymaszować dragonpancza, który ma pewnie w tej grze 10 klatek na reversal.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę więcej i podoba mi się ta gra(nie jestem żadnym pro, patrze na to jako fan bijatyk). Jeśli chodzi o postacie z tekkena, to ci co mają mist step(jin, kazuya, hwoarang też ma coś podobnego) spokojnie mogą tym unikać fireballi, reszta nie wiem, ja gram asuką i przeskakuje nad tym. Oprócz tego staram się też grać kazuyą(dla mnie ciężko, nie umiem jeszcze na sticku niektórych ciosów cancelowac w inne) jin'em i oczywiście ryu. Online oprócz braku odgłosów ciosów jest dobry, nawet jakies tam kombosy czesałem(ale nie mashowałem!), na początku jest się ciezko przyzwyczaić, ale potem już jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

Asuka i wcześniej Jun była moją główną postacią w Tekkenie. Naturalnie liczę się z tym, że styl rozgrywki nijak się będzie miał do oryginału, ale możesz mimo wszystko coś napisać na ten temat, skoro nią grywasz?

 

W SF4 najbardziej przypasowała mi Cammy i coś czuję, że z Tekkenowców Lili może się okazać podobnym zawodnikiem, tyle co widziałem na filmach (kręciołki nogami z doskoku itp.).

 

Aha, Capcom raz jeszcze popisał się całkiem fajną ścieżką dźwiękową, tyle co przesłuchałem:

http://www.youtube.com/watch?v=z2BTyNK88UU

http://www.youtube.com/watch?v=SyUkJD_R4K8

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Asuka ma reversala, rzut z powietrza (na gwarancie po nim siedzi sweep), command throw (w wersji EX łapie też kucniętego - świetne zagranie), f+2 z Tekkena (w SFXTK jest to bodaj f+LP, omija fireballe), serie kopniaków na low (d/b+3 w Tekkenie, d/f+MP w SFXTK), "kankany" (d+3+4 w Tekkenie). Ogólnie Asuka wygląda na dość solidną i ciekawą postać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako, że w tekkenie tez gram asuką, do tego co już napisał Di chciałbym dodać, ze na początku mogą się komendy mylić(np w tekkenie podcięcie jest db+4, tutaj w przód). Pro nie jewstem ale też uważam, że asuka jest dobrą postacią, coś nią przez neta ugrywam. Oczywiście, jako że system walki jest strit fajterowy combosy się inaczej trzaska, kwestia wprawy. Mam nadzieję, że ktoś zrobi jakiś fajny poradnik jak nią grać, narazie wiem, że 'kankany' fajnie się sprawdzaja jako anti-air.

Odnośnik do komentarza

http://www.siliconera.com/2012/03/16/street-fighter-x-tekken-dlc-updates-kick-off-in-april/

 

Paid DLC:

Swap Costumes – $1.00 (80 MSP) each or in two $13.00 (1040 MSP) Street Fighter and/or Tekken packs

DLC characters – $20.00 (1600 MSP) for all 12 new fighters

 

F... you Capcom..

 

F... you...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...