Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chaos się nagle zrobił.

W MOH Tier 1 był kod do zamkniętej bety BF 3 ( która zapewne będzie trochę wcześniej niż otwarta )

Co do destrukcji to od początku była zapowiadana jako znacznie większa niż w BC2 a co do tego newsa to stawiam na kiepskie (colowo?) tłumaczenie. W wywiadzie ktoś z DICE wspominał że tylko istotne budynki nie będą całkowicie zniszczalne. Podobnie było w BC 2 ( wraki łodzi na Atakamie- całkowicie nienaruszalne / wielkie magazyny jak ten z pierwszych m-comów na white pass gdzie można było częściowo niszczyć ale nie dało się zawalić ich.

 

EDIT: serio nie będzie wcześniejszej zamkniętej bety? Swojego czasu miałem zwykłe MOH i teraz przymierzałem się do zakupu TIER 1 dla samego kodu.

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

premiera bf3 -> 26 pazdziernika

premiera MOH-> 12 pazdziernika

wiec mamy 2 tygodnie roznicy.

na opakowanie moha pisze ze beta bedzie w ciagu 12 miesiecy od premiery.

wiec widze ja w wrzesniu a otwarta w te 2 tygodnie przed premiera :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

premiera bf3 -> 26 pazdziernika

premiera MOH-> 12 pazdziernika

wiec mamy 2 tygodnie roznicy.

na opakowanie moha pisze ze beta bedzie w ciagu 12 miesiecy od premiery.

wiec widze ja w wrzesniu a otwarta w te 2 tygodnie przed premiera :)

Jest napisane ;) ale zreszta sie zgadzam dla tych co kupili moh we wrzesniu a reszta od 12 pazdziernkia

Odnośnik do komentarza

przeglądam line up tytułów jakie wyjdą pod koniec roku na ps3. Jest sporo dobrych tytułów, nawet bym się skusił w pary przypadkach na pre order - pytanie tylko: po co? wiem, że BF3 wciągnie nieziemsko i nie będzie czasu na granie w inne tytuły. i jak to mówią fejsbukowicze: lubię to!

Odnośnik do komentarza

przeglądam line up tytułów jakie wyjdą pod koniec roku na ps3. Jest sporo dobrych tytułów, nawet bym się skusił w pary przypadkach na pre order - pytanie tylko: po co? wiem, że BF3 wciągnie nieziemsko i nie będzie czasu na granie w inne tytuły. i jak to mówią fejsbukowicze: lubię to!

 

 

bijacz! widze ze znowu beda nieprzespane noce z ekipa:D

 

No ja myśle ;] Choć mam nadzieję, że nie będziecie takimi dezerterami jak w BC2 :> licze na was! :D

Odnośnik do komentarza

Na PSN jest filmik z BF3 pokazujący fragmenty rozgrywki z PS3 i kilka animacji znanych wcześniej z wersji pecetowej. Polecam ściągnąć i obejrzeć. Różnica jest ale gra świateł daje radę.

Na jakim PSS? Ja nie widzę nigdzie fragmentów z PS3...

Chodzi o ten trailer prezentujący silnik DICE. Żeby to wszystko znaleźć trzeba wejść w "Other Media"->"Gametrailers"->"A-Z"

Swoją drogą to jak to wszystko obejrzałem na ekranie TV to nie zrobiło na mnie już takiego wrażenia jak na monitorze PC. Także jest dobrze :P

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem kilka razy i na pewno to nie jest z PS3...

Zwróć uwagę na:

1. oświetlenie

2. tekstury

3. fakt, że filmik jest w 60fps (a na konsolach BF będzie w 30fps).

 

e: zresztą... nawet opis filmiku na PSS wyraźnie mówi, że to ten pokazany na E3 <_<

 

 

 

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

przeglądam line up tytułów jakie wyjdą pod koniec roku na ps3. Jest sporo dobrych tytułów, nawet bym się skusił w pary przypadkach na pre order - pytanie tylko: po co? wiem, że BF3 wciągnie nieziemsko i nie będzie czasu na granie w inne tytuły. i jak to mówią fejsbukowicze: lubię to!

 

 

bijacz! widze ze znowu beda nieprzespane noce z ekipa:D

 

No ja myśle ;] Choć mam nadzieję, że nie będziecie takimi dezerterami jak w BC2 :> licze na was! :D

 

no u mnie BC2 lezy na polce i jakos ostatnio stwierdzilem ze czas nadrobic to wszystko co lezalo kiedy lupalismy w BC2:) - mam nadzieje ze dadza troche wiecej map niz bylo i powinno byc ok

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Czy tylko mnie ta gra kompletnie nie interesuje ?

 

Wiem że singiel i tak nie ma startu do Cod'a, bedzie co najwyzej dobry. Multi na poczatku pewnie miało sporo bugów i bedzie niezbalansowane. W miedzyczasie jak beda robic patche, ja bede pykał sobie w Bad company 2 aż giera stanieje ^^

tylko ciekawe czy beda ludzie na serwerach bo juz teraz czesto pustki sa

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie ta gra kompletnie nie interesuje ?

 

Hype jest duzy, ale pewnie Bf3 sprzeda sie gorzej, niz konkurencyjny CoD. Zreszta pewnie on zmaleje, jak pokaza kolejne footage z konsoli. Nie oszukujmy sie, bedzie spora roznica. Look at this! Swiatlo, swiatlo i jeszcze raz swiatlo.... Jednka multi wyglada brzydko, i odstaje do singla.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Fx5CkbG7k6I

 

Jedyne fragmenty z PS3 to te 2 z trailera Frostbite 2.

 

Jedna cut-scenka, i 2 sekundowy prawie statyczny kadr, gdzie sie nic nie dzieje. Bawi mnie to do dzisiaj, jak glowna szycha Elektronikow powiedziala, ze Kotick moze byc w opalach, gdyz byl prezentowany material z konsoli na E3. Z czym do ludu czlowieku!... Ja oczywiscie jestem wielkim fanem BF3, ale mydlenie oczu PC footage oraz brakiem materiolow na konsole nadwyreza cierpliwosc posiadaczy BFBC2 na konsole, ktorych jest 4 mln. Buduja hype na kartach graficznych za 1500 zeta. WTF?:down:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...