Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak dla mnie nie jest źle, oczywiście tekstury pojazdów są nie do przyjęcia, cieniowanie zwłaszcza myśliwców równie do dupy jak w BC2, ale sądzę że jest to nadal alfa, bo jeśli tak tekstury wyglądają w becie w której poprawia się już tylko sprawy techniczne lub wchodzenie w tekstury to mają przejeane

 

 

Panowie licznik się zmienił....i niestety teraz dopiero wygląda na podróbę

 

http://www.physicalwarfare.com/

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Ciekawe ile pre-orederow im dzisiaj ubedzie? Brzydkie kaczatko powli sie ujawnia. :blum2:

 

Tylko współczuć takim ludziom, bo raz, że gier się nie kupuje dla grafiki a dwa, trzeba być ostatnim kretynem, żeby oczekiwać nie wiadomo czego po starej i mocno zacofanej technologicznie porównując do dzisiejszych PC-tów konsoli.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
Ciekawe ile pre-orederow im dzisiaj ubedzie? Brzydkie kaczatko powli sie ujawnia. :blum2:

 

Tylko współczuć takim ludziom, bo raz, że gier się nie kupuje dla grafiki a dwa, trzeba być ostatnim kretynem, żeby oczekiwać nie wiadomo czego po starej i mocno zacofanej technologicznie porównując do dzisiejszych PC-tów konsoli.

 

Huh? Ludzie nie oczekiwali nie wiadomo czego, tylko tego, co im Dice naobiecywało. A więc zostali okłamani i wydymani, bo dostaną f(pipi) inny produkt (po części) ;) Dlatego odwoływanie pre-orderów mnie nie dziwi :empathy: może da to do myślenia tym ściemniaczom i zaprzestaną w tak perfidny sposób mydlić oczy graczom (no way;p) :good:

 

Ja wiedziałem, że tak będzie.. Bad Company miało słabą reklamę, ale za(pipi)istość nie do pobicia! BC2 już sporą reklamę i choć gra była b.dobra, to już tutaj zaczętą obiecywać uj wie co żeby tylko podebrać graczy z CoDa, trafić do masowego odbiorcy. BF3 to już według mnie totalny hype i ściema (żeby tylko doj*bać Acti (btw. którego polityki bardzo nie lubię)). Choć liczę na tego BFa, to czuję się zniesmaczony traktowaniem graczy przez Dice...

 

Takie czasy, że nie każdej firmie można zaufać z pre-orderem. Na takiego Uncharted 3 można walić śmiało imo, ale już BF3 (znając praktyki EA/Dice) nie jest dla mnie pewnikiem, dopóki nie będę mógł sam zagrać w praktycznie finalny produkt.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ta gra będzie wyglądała jak na screenach to nie jest źle,ale w stosunku do tego co nam obiecywali i jak Butch się jarał to skandal,do wersji PC nie ma startu,ale to wiedziałem,ważne żeby cięcia były tylko w oprawie a reszta taka sama,chociaż chciałbym w to zagrać w takiej jakości jak pokazują z mocnych PC-tów.

Odnośnik do komentarza

Wrzuciłem filmik z destrukcji, wersja na xklocka

 

http://www.youtube.com/watch?v=m1V-XTW5D8U

Rozsadzenie parteru przesadzone, reszta daje radę. Dawać mi to !!!!!!

Czy możecie mi powiedzieć co jest takiego za(pipi)istego w tej destrukcji ? Bo jak patrzę na ten filmik to mi się śmiać chce automatycznie. Pytam całkiem poważnie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to w czasie grania w multi nie będzie się miało czasu ani ochoty patrzeć jak rozwalają się budynki. No chyba, że ktoś jest na tyle głupi, żeby kupić grę aby wytykać jej błędy.

 

To co widzę na tych gameplayach mi wystarczy, na nic więcej nie liczyłem i wiem że na PS3 nie będzie gorzej.

 

Tak tylko napisałem, bo fani BF'a zawsze podkreślają jakie to zaje*iste zniszczenia ma ich gra, a tak naprawdę są to zwykłe skrypty. Jednakże lepsze to niż nic:)

 

@Kre3k

Nie przesadzaj, Havoka wrzucają praktycznie wszędzie.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to w czasie grania w multi nie będzie się miało czasu ani ochoty patrzeć jak rozwalają się budynki. No chyba, że ktoś jest na tyle głupi, żeby kupić grę aby wytykać jej błędy.

 

To co widzę na tych gameplayach mi wystarczy, na nic więcej nie liczyłem i wiem że na PS3 nie będzie gorzej.

Jeżeli rozegrasz wystarczająco dużo godzin,to czy chcesz czy nie to i tak się naoglądasz zniszczeń.

Odnośnik do komentarza

Jak bym nie ufał ocenie Butchera gier od EA... zawsze były wyjątkowo wysoko oceniane. Na tym filmikó o destrukcji ciekawe jest to że ostatnia rakieta trafia w bok tego domu, w okna ale z boku i nie ma nawet zadrapania.

Nie tylko ostatnia nic nie robi, ale też trzecia ;)

Edytowane przez Square
bo mi się Litwin wcisnął z postem :P
Odnośnik do komentarza

Jak bym nie ufał ocenie Butchera gier od EA... zawsze były wyjątkowo wysoko oceniane. Na tym filmikó o destrukcji ciekawe jest to że ostatnia rakieta trafia w bok tego domu, w okna ale z boku i nie ma nawet zadrapania.

Nie tylko ostatnia nic nie robi, ale też trzecia ;)

[sarcasm]rzeczywiście to bardzo dziwne! normalnie po tym co zapowiadało DICE nigdy bym się tego nie spodziewał.[/sarcasm]

Odnośnik do komentarza

widac mozna niszczyc sciany w pokojach do ktorych moze wejsc gracz. Tam gdzie nie moze sciany sa z zelbetonu. Chyba nikt nie myslal ze dice zrobi tak, ze bedzie mozna niszczyc cale kamienice....

 

Niech do nowego bf'a zatrudnia ludzi od Red Faction ( chyba sie akurat zwolnili ;) ) to moze wreszcie bedzie destrukcja o jakiej mowili...

Odnośnik do komentarza

Po raz któryś pada argument o destrukcji z Red Faction: Guerrilla. Wszystko fajnie, można w tej grze zawalić budynek lub jakąś wieżyczkę na różne sposoby, tyle, że ta gra ma rozdzielczość jak z PS2. Jakbym miał grać w takiej rozdzielczości w BC2 lub niedługo w BF3 to bym nawet paru godzin w multi nie wytrzymał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

troche świeżego:

 

- Celownik M27 IAR zostal poprawiony zeby wygladal realistycznie.

- Mozemy miec tylko pistolety na druga bron.

- Naturalnie ze w grze znajdziemy SCAR-H z brutalnym recoilem.

- Flak Jacket to specjalizacja, zmniejsza damage od wybuchów, ale nie od normalnych kul. I nie ma niczego co zwiększa moc kuli, lub armor żołnierza.

- Wybuchy i latarki, sa dla wiekszosci graczy konsolowych za pomarańczowe, pracujemy nad tym.

- Tracer Dart z BC2 nie trafi do gry, nie pasuje do realistyki gry.

- DICE bylo zadowolone ze sterowania w BC2 na konsolach ale BF3 bedzie mialo jezscze lepsze.

- W niekrotych broniach mozna używać różnych magazynków, naturalnie widać to w grze.

- Cieniutkie sciany, blachy etc. to nie jest idealny cover, bo naboje przez to przechodzą jak przez maslo.

 

- Pod ostrzałem wroga, gdy kule nam latają kolo glowy , nasza regeneracja zycia zostaje zatrzymana, a timer przestawiony na caly. Tzn będziemy musieli chwilę poczekać zanim znów sie zacznie auto-healing.

- Mamy 9 map we wszystkich 5sciu trybach ( uwaga screen z server browsera pokazuje 10map, co moze oznaczać Community-challenge lub darmowy DLC w pierwszym dniu )

- Hitdetection jest znacznie, poprawione. ( porównanie do BC2 )

- Qucikscoping i Dropshooting nie będą działały.

- Mozna przelatywać przez druty w wierzy na capsian border, tylko dlatego ze inaczej bylo by zbyt frustrujące.

 

BETA:

 

według twittera i innych źródeł wynika ze Beta moze startować albo

 

27 albo w ciagu następnych siedmiu dni !

 

http://www.battlefie...02c8c445c41.jpg

 

Fajnie że jest tryb infantry only, myśle że dużo "CoDowców" to polubi. Na ps3liga.pl pewnie zorganizujemy turniej Infantry Only ale liga będzie na normalu ;)

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...