Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w tym jest bo już pisałem przy wywiadzie na gamcome producent mówił że dostaniemy betę dopiero pod koniec września, przynajmniej tak można to było rozumieć.

Teraz na twiterze manager Wykonawczy DICE napisał tajemniczy wpis... 12 :) czyli możliwe że 12 to data podania rozpoczęcia Bety.

Jeśli to wszystko się potwierdzi to u mnie ma DICE przesrane

Odnośnik do komentarza

Co do bety - czy ta dzisiejsza data została kiedykolwiek oficjalnie potwierdzona? W dniu tego newsa (o rozpoczęciu bety w dniu dzisiejszym) sprawdzałem oficjalnego twittera i tam nic takiego nie było napisane, było natomiast napisane że data nie została jeszcze ustalona. Dziś także sprawdziłem twittera i jest info "no specific date has been announced yet ^CT", albo "The beta will be this month at a date to be determined. ^NW".

Odnośnik do komentarza

Co do bety - czy ta dzisiejsza data została kiedykolwiek oficjalnie potwierdzona? W dniu tego newsa (o rozpoczęciu bety w dniu dzisiejszym) sprawdzałem oficjalnego twittera i tam nic takiego nie było napisane, było natomiast napisane że data nie została jeszcze ustalona. Dziś także sprawdziłem twittera i jest info "no specific date has been announced yet ^CT", albo "The beta will be this month at a date to be determined. ^NW".

 

ps3site podawala tego news'a(chyba) i byl calkowice z dupy jak cale ps3site. dice z tego co pamietam to dementowalo.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja Pier..le nawet bym zapłacił by choć 2 godz pograć na kompie na full detalach :music:

 

Ile proponujesz ? Czekam na ofertę :P

 

Nie ma co z CoD'em porównywać. Fakt, że nie inwestują w nową technologię, ale robią grę pod swój "target", a ten ma raczej gdzieś fajerwerki graficzne i po prostu zadowoli się gdy dostanie więcej "tego samego". A jak ktoś ma inne podejście to robi tak jak ja, gdzie moja przygoda z CoD'em skończyła się na MW1 i WaW. Kolejnych części już nie zakupiłem i w sumie hype na CoD'y sam przeszedł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli w to wątpisz to nie wiem jak wielkim musisz być fanem coda...

Ja jestem najwiekszym antyfanem CoD'a na tym forum, ale jak narazie nie widzialem w konsolowym footage Bf3 niczego co by zmiazdzylo w kwestii grafiki CoD. I absolutnie niczego, co mogloby udowodnic, ze to wyglada znacznie lepiej niz Mw3. Oczywiscie Bf3 na Ps3 moze wygladac o niebo lepiej, niz proukt IW, ale potrzebuje na to dowodow w postaci konretnego gameplay'u. A

 

PC gameplay owszem miazdzy CoD, wgniata w glebe... no ale wiadomo dlaczego. :)

 

Cos obilo mi sie o uszy, ze battlelog trail ma byc 11 wrzesnia, wiec moze wtedy odpala bete. No ale to pewnie kolejna plota.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...