Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś wejść do tego Battleloga bo widzę, że maila z Origin sobie życzą.

Ja podałem zwykły i mi działa.Szpic ja stawiam an środku drogi i jest ok,nie można tylko na nie równej pozycji stawiać.Dzisiaj nie mogłem wbić kosy stojąc nad leżącym kolesiem,za to on z leżenia mi wbił :P

Odnośnik do komentarza

z czolganiem jest taki problem :

- Nad wrogiem da sie przebiec

-Nad przyjacielem nie. nasza postac bedzie go przepychac....

 

i nie wiadomo dlaczego zostawili najglupsza rzecz z bc2. Jak w bc2 postac bez skoku nie potrafila wejsc przez prog do domku tak tutaj blokuje sie o szyny w metrze

 

ps kladzenie na srodku jest bez sensu bo za 1 kule wystrzelona w to dostaja 20pkt

Odnośnik do komentarza

[btw. po jakim czasie to zaczyna błyskać jak sie skitramy gdzieś ?]

 

dołączam się do pytania

z tego co zauważyłem to około 5 sekund.

 

PCtowa brać mówi że prawdziwy BF3 jest na Caspian Border a metro to tylko jego zapowiedź.

 

Im dłużej w to gram tym bardziej mi się podoba :D Uzależnia strasznie hehe.

Dodawajcie mnie na Battlelogu - http://battlelog.bat...ser/Adi-INSANE/

 

btw. jak komuś uda się przebić granice 10 tys. pkt to niech się chwali, mój rekord póki co 9200, było blisko hehe.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Kill cam jest zdecydowanie za blisko przeciwnika, powinni go oddalić. Z(pipi),ali natomiast sprawe z rozbrajaniem mcom'ów, wbijam fuksem do bazy na tyły wroga, wycinam czterech, podkładam, wbiega dwóch do pomieszczenia zabijam jednego i drugi mnie dobija, do wybuchu ok. 2 sekundy a nubek który mnie zabił podchodzi spokojnie i go rozbraja a odliczanie do wybuchu zostało zatrzymane gdzie w bc2 by on wybuchł i byśmy prześli dalej, wkur,wiłem sie wtedy niemiłosiernie bo do końca było 6 ticketsów i to przegraliśmy bo jakiemuś złamasowi z dice zachciało sie zrobić gierke bardziej "casual friendly" i zepsuli sprawe z mcomami, porażka... może w patchu czy w pełnej wersji to zmienią.

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

podaj swojego maila na którym masz konto PSN

 

Aha gram inżynierem i którąś (nie pamiętam nazwy) wyrzutnią nie mogę strzelać. Odrzut jest ale rakieta nie leci :)

Może chodzi o odblokowane wyrzutnie - stinger i igla? bo z nich je też nie mogłem strzelać :confused:

 

To są wyrzutnie stricte przeciwko pojazdom. Musisz namierzyć pojazd i dopiero wtedy wystrzeli. Czyli na mapach takich jak metro są bezużyteczne.

Odnośnik do komentarza

Kill cam jest zdecydowanie za blisko przeciwnika, powinni go oddalić. Z(pipi),ali natomiast sprawe z rozbrajaniem mcom'ów, wbijam fuksem do bazy na tyły wroga, wycinam czterech, podkładam, wbiega dwóch do pomieszczenia zabijam jednego i drugi mnie dobija, do wybuchu ok. 2 sekundy a nubek który mnie zabił podchodzi spokojnie i go rozbraja a odliczanie do wybuchu zostało zatrzymane gdzie w bc2 by on wybuchł i byśmy prześli dalej, wkur,wiłem sie wtedy niemiłosiernie bo do końca było 6 ticketsów i to przegraliśmy bo jakiemuś złamasowi z dice zachciało sie zrobić gierke bardziej "casual friendly" i zepsuli sprawe z mcomami, porażka... może w patchu czy w pełnej wersji to zmienią.

 

o zatrzymaniu czasu podczas rozbrajania pisali że to zmienili, w sumie wg mnie nijak nie jest to "casual friendly", trzeba utrzymywać punkt aż do końca.

 

Mam pytanie do ludzi obeznanych w temacie broni bf,

czy nowo odblokowane karabiny np PP2000/M416 są znacznie lepsze od podstawowych broni i powinienem od razu na nie się przestawiać, czy zmiany są tylko kosmetyczne??

 

Niekoniecznie, jedne są lepsze inne gorsze. Ja najwięcej grałem z M416 a z tego co można wyczytać najlepsze jak narazie wydaje się UMP. Ogólnie to pierwsze M16 jest naprawde mocną bronią więc naprawde trzeba dopasować broń pod siebie.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Zaczną od przechwałki,udało mi się wbić 44 kosy i jestem na 364 miejscu na świecie :P Jeżeli chodzi o broń to PP2000 uwielbiałem już w BC2,ale tutaj z laserem i tłumikiem wymiata,później trudno mi coś fajnego znaleźć,gdyż kałach ma duży odrzut,z tego co zauważyłem to 870 jest mocarny.

Odnośnik do komentarza

Przy niskim HP chyba kazda bron jest mocarna. 95% czasu w BFBC2 spedzilem na Normalu, i jak wchodzilem do HC to byl dla mnie szoker, kiedy po(pipi)kami inzyniera w postaci pp2000 kosilem 2-3 jednym magazynkiem, a zdarzalo sie i nawet 4. :)

 

Zaczną od przechwałki,udało mi się wbić 44 kosy i jestem na 364 miejscu na świecie

Dog Tags whore! :blum1: ... Niech zgadne, pewnie natrzaskales mnostwo kos snajperom/lezakowiczom kampujacym na pierwszej bazie. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

kurna pogralem 3 mecze

pierwszy w sumie połowe bo odpaliłem na chwile i musialem zaraz wyjśc z domu, wiec tak naprawde gralem patrząc na zegarek caly czas, chociaz mimo to gralo mi sie calkiem fajnie, sporo ludzi skosilem jak na 1 próbe w pośpiechu

 

potem wieczorem zagralem troche bardziej na spokojnie 2 mecze (chociaz też mialem ejszcze cos do zrobienia i nie moglem sie odpreżyc) nie wiem czy to stres, zmeczenie czy co ale wieczorem gralo mi sie nędznie, co chwile zdychałem i wszystko mnie wkurzalo :P chyba rzeczywiście sie troche za szybko zdycha, co jest problemem zwłaszcza przy tak otwartej mapie (park), czlowiek może dostac z 4 stron na raz i ciężko miec oczy w (pipi)e, wiec zanim sie mrugnie mozna zdechnać

 

ogolnie mimo tej wieczornej porażki do gra mi sie podoba, tylko musze sie bardziej przyzwyczaić, i pograc na psokojnie a nie w pospiechu

 

w sumie jedyne co mnie zabolało naprawde to nędzne snajperki - ktos mowil ze svd jest słabe a amerykanska ok, ale dla mnie obie byly rownie slabe, kogoś tam zabilem ale ich siła jest nędzna a w połączeniu z koniecznością wstrzymywania oddechu to naprawde w(pipi)ia (zwlaszcza że trzymając oddech przypadkiem minimalnie przechylałem gałke i sie przesuwałem na boki ;p , pozatym zawsze jak snajpie to spotuje selectem, a nie da sie naciskac selecta jak trzeba gałke trzymac do oddechu), wątpie zeby zmienili snajpera w fullu, ale jak narazie wydał mi sie mocno w(pipi)iajacy (może utrudnili jego uzywanie zeby zbalansować tych wrzystkich krzaczastych leżakowiczów), oddech był ok w COD bo tam snajpery maja szybkie pociski ktore prosto lecą wiec potrzbne bylo utrudnienie, ale tutaj gdzie pociski są względnie powolne i co wazniejsze mają krzywą opadającą trajektorie lotu to i tak sie trzeba postarać żeby trafić z połowy mapy, a teraz jeszcze trzeba wstrzymywac oddech, to juz przesada

 

 

niby fajnie że kazda strona ma swoja broń, ale troche dziwne że w obu wypadkach są to bardzo podobne bronie na starcie, tzn wariacje kałacha i wariacje M4-16 (zwłąszcza ból w LMG ktore maja małe magazynki i nie czuć tej mocy co w bc2)

 

 

mimo wszystko czekam na fulla, na inne mapy, na ogranie sie, i licze że naprawią błedy (nie trafilem na jakies straszne ale bylo kilka drobiazgów)

 

btw gralem z aim asist, ale zupelnie tego nie odczułem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Trzeba poczekać ze jakieś 2 lata na next-geny :P.Ja się ciągle zastanawiam nad BF3 .Kiedy zagrałem w bete BF:BC2 od razu mnie przekonała do zakupu (nawet nie miałem w planach tego tytułu ,bo raczej fanem FPSów nie byłem ) ,a tutaj mam odwrotną sytuacje.0_o

Gram i mam myśl kup ,nie kup ,nie kup ,kup przecież to beta ,wersja finalna będzie lepsza ,ale też to do mnie nie trafia za bardzo bo raczej tak nie będzie.:D

Edytowane przez Darude
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy niskim HP chyba kazda bron jest mocarna. 95% czasu w BFBC2 spedzilem na Normalu, i jak wchodzilem do HC to byl dla mnie szoker, kiedy po(pipi)kami inzyniera w postaci pp2000 kosilem 2-3 jednym magazynkiem, a zdarzalo sie i nawet 4. :)

 

Zaczną od przechwałki,udało mi się wbić 44 kosy i jestem na 364 miejscu na świecie

Dog Tags whore! :blum1: ... Niech zgadne, pewnie natrzaskales mnostwo kos snajperom/lezakowiczom kampujacym na pierwszej bazie. :)

Pół na pół,dużo wpadło też z biegu w plecy.

Odnośnik do komentarza
i nie wiadomo dlaczego zostawili najglupsza rzecz z bc2. Jak w bc2 postac bez skoku nie potrafila wejsc przez prog do domku tak tutaj blokuje sie o szyny w metrze

 

O właśnie, całkiem zapomniałem - postać blokująca się na absolutnie WSZYSTKIM to w Metrze norma. Nie raz zbierałem całą serię, bo nie zdążyłem uciec i schować, bo postać blokowała się na teoretycznie równej podłodze. Teoretycznie, bo pod nogami leżała deska albo wiadro - git :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...