Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

beta ma dwa mankamenty:

 

-oprawę, która nie jest zła ale tyle powiedziono z ust Dice o jej zaje.bistości, że każdy ma prawo być rozczarowany (przecież taki Killzone3 wręcz zjada to wykonaniem)

-bug na bugu(jeszcze parę dni i chyba połowa graczy będzie toczyć walki pod mapami a nie na nich)- i tu pojawia się pytanie...jeśli to stary build to możliwe,że w fullu bugi naprawili...ale dalej nie rozumiem sensu wydawania starego buildu tak blisko przed premierą w momencie gdy balon z hype'm jest tak napompowany

Odnośnik do komentarza

EA jest też samo sobie winne, po co podczas pierwszych pokazów gry (tej wersji z PC) DICE chwaliło się, że nadchodzi "next gen na current genach", potem odważne wypowiedzi oficjeli firmy w stronę konkurencji (czytaj Acti). Activisiion jakoś specjalnie się nie przechwala swoją grą i sami przyznają, że silnik od lat pozostanie ten sam, jedynie z kilkoma nowymi usprawnieniami.

 

Szczerze mówiąc od zawsze uważałem EA za mistrzów marketingu, więc bylem pewny, że Battlefield 3 dostarczy graficznych fajerwerków lepiej niż zrobił to Crysis 2. Tymczasem okazuje się dostaniemy niewiele lepszy poziom od Bad Company 2. BF3 jest fajny ale EA nieświadomie spowodowało tą falę krytyki na betę.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

c) że Acti teraz sra po gaciach

Co do tego to możliwe że srają za przeproszeniem, wystarczy popatrzeć na to co oferuje beta battleloga i porównać to z promowanym przez nich płatnym elite :P

 

Ogólnie ja nie moge się doczekać pełnej gry i patcha, dziś w becie takie lagi że ciężko grać. Jestem dobrej myśli co do żywotności BF3 i na normalnych serwerach i klanowo. Zobaczymy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Co do tego to możliwe że srają za przeproszeniem, wystarczy popatrzeć na to co oferuje beta battleloga i porównać to z promowanym przez nich płatnym elite :P

Elite sam w sobie ma być bezpłatny, jedynie dodatkowe opcje będą już wymagały $, przecież już jakiś czas temu krążyła lista porównująca płatną i darmową wersje. Statsy i inne pierdoły będą tak czy siak ogólne dostępne.

 

I tyle, Acti nie ma powodu do srania po gaciach, bo jakoś nie widzę nigdzie burzy, gdzie co druga osoba zarzeka się, że odwołuje preorder.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Patch PART1 w drodze:

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/09/30/battlefield-3-open-beta-update-1.aspx

 

A SELECTION OF CHANGES FROM OPEN BETA TO FINAL, PART 1

(Not a complete list – for up to date news, visit the News section in Battlelog)

* Fixed occasional client crash when reviving.

* Fixed killcam showing glitched area under map if your killer is dead.

* Issue with spawning on dead squad mates fixed.

* Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

* Crosshairs for shotguns have been replaced with a new, thinner, art.

* A subtle low health screen effect has been added.

* Tweaked scores of Medals and Service Stars.

* Tweaked the Rank progression.

* Pushing prone on console will not play the animation twice.

* Fixed loss of Squad Leader after EOR at some times.

* Framerate stability fixes.

* The 3D spotting icons has been tweaked to better match the target’s visibility. Icons will show frequently less on mostly obscured targets.

* Fixed issue with crosshair disappearing after round transition.

* Fixed issue with crosshair disappearing after trying to deploy while the countdown timer still active.

* Squad list now shows specializations chosen, VOIP activity and dead squad mates.

* Non working options in squad menu fixed: "Private" flag and "Switch Teams".

Odnośnik do komentarza

szkoda, ale dobrze że coś sie dzieje, co prawda bugów jest pewnie ejszcze ze 4 razy wiecej, ale skoro juz teraz pracują nad tyloma to mozna byc dobrej mysli że full bedzie juz w miare wolny od błedów w okolicach premiery (nawet jesli nie na płycie to odrazu po patchu 1 dniowym)

 

A powiedz mi gdzie oni byli wcześniej, co robili Alfa testerzy wpieprzali hamburgery i spali :) Takie błędy to już w Alfie powinny być eliminowane,

Odnośnik do komentarza

Właśnie jest na twiterze update tej informacji, że te zmiany nie zostaną wprowadzone do Bety a do finalnego produktu.

No nie dziwię się skoro Beta trwa marnych kilka dni. :D PO raz kolejny czuje się jakby ktoś ze mnie drwił. Ale być może nie mam takiego poczucia humoru jak chłopaki z DICE.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Ci debile zabiją multi w tej grze. Mam kompletnie dość tych kretynów. Zakończyłem gre na pierwszej bazie, gdzie WSZYSCY z drużyny przeciwnej schowali się pod mapą. To byla masakra, tylko kur.wa ściągali z du.py.

 

Kur.wa mać, co za oszołomy. Powinna być funkcja głosowania, żeby kogoś wy.(pipi) z gry...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ja mam wrażenie, że ta gra w wersji beta jest lepsza niż nie jedna w pełnej (vide HomeFront czy MoH). Mówicie o gorszej grafice - myślę, że brak AA bardziej daje po oczach, gdyż wnętrza oraz cała mapa jest dużo bogatsza w detale - zobaczcie ile jest śmieci, gruzów, desek, puszek, papierów (kartki z gazet wzbijają się w powietrze jak walnie w okolicy rakieta po czym opadają na ziemię). graficznie jest naprawdę grubo.

 

ja się pogubiłem w unlockables. czy jest gdzieś mapa rzeczy do odblokowania? co odblokować, za ile killi jaką bronią itp. bo dodatków jest w cholerę ale gubię co gdzie czym. np. jestem przekonany że przy pierwszym awanse dostałem zoomx4 ale nie mam pojęcia do jakiej broni. sprawdziłem wszystkie 4 kity i nigdzie tego nie ma... any help? opcja my soldier w grze jest niestety niedostępna

Odnośnik do komentarza

beta ma dwa mankamenty:

 

-oprawę, która nie jest zła ale tyle powiedziono z ust Dice o jej zaje.bistości, że każdy ma prawo być rozczarowany (przecież taki Killzone3 wręcz zjada to wykonaniem)

-bug na bugu(jeszcze parę dni i chyba połowa graczy będzie toczyć walki pod mapami a nie na nich)- i tu pojawia się pytanie...jeśli to stary build to możliwe,że w fullu bugi naprawili...ale dalej nie rozumiem sensu wydawania starego buildu tak blisko przed premierą w momencie gdy balon z hype'm jest tak napompowany

 

Co do grafy to n ie placzę bo stawialem, że szału nie będzie. Co do tzw. "bety" to dostalismy jakiś build by zamknąć nam ryje i by konsolowcy mieli ułudę, że są traktowani na równi z pececiarzami, dostalismy demo i tyle. Wersja ostateczna i tak sie pewnie już tłoczy i liczyc mażemy, że te bugi które teraz mamy są wyeliminowane ew. będą dopiero rzuconymi po premierze patchami...

Odnośnik do komentarza

ja się pogubiłem w unlockables. czy jest gdzieś mapa rzeczy do odblokowania? co odblokować, za ile killi jaką bronią itp. bo dodatków jest w cholerę ale gubię co gdzie czym. np. jestem przekonany że przy pierwszym awanse dostałem zoomx4 ale nie mam pojęcia do jakiej broni. sprawdziłem wszystkie 4 kity i nigdzie tego nie ma... any help? opcja my soldier w grze jest niestety niedostępna

Na Battlelog są wszystkie bronie oraz wszystkie dodatki jakie można odblokować ,Wystarczy wejść w statystyki .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@up 2x

 

dzięki wielkie - faktycznie na battlelog można znaleźć nie tylko co odblokujemy, ale również co odblokowaliśmy wcześniej. szkoda, że jak ruszy pełna wersja to wszystko trafi szlag.

 

w mojej opinii gra bliska ideału - nie walimy na pałę tylko myślimy, teraz muszą coś pokombinować z leżeniem pod mapę bo krew zalewa.

 

BTW jak zabili mnie, to jest taki mały pasek HINTS. I tam było napisane, że po zaspotowaniu, squad lider dodatkowo podświetlony jest na czerwono w czasie gry. może to jest ta czerwona poświata, a nie eliminowanie kamperstwa? jeżeli nie, to o co może im chodzić? w ogóle spotowanie coś mi marnie działa - duszę ten select i nic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...