Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się DICE i EA odgrażali jaki to będzie COD killer, a podobno gra niczym w singlu się od COD-a nie różni. Jest tak samo poskryptowana

(rzucasz granat w grupę wojaków i nic im się nie dzieje, bo okazało się, że ma ich rozwalić pocisk z moździerza xD), a zniszczalność otoczenia jest mocno ograniczona. Tak przynajmniej piszą w Neo Plus.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Skrypty w singlu to przecież norma. Na skrypty w uncharted też narzekasz?

Z innej beczki. Podczas bety masa ludzi narzekała jaka ta grafika jest kiepska. Odpaliłem wczoraj BC2 i widzę zewsząd atakujące ząbki. Słabsze tekstury itd.

B3 na pewno jest lepszą graficznie grą niż BC2. Choć i ta momentami wygląda urzekająco.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skrypty w singlu to przecież norma. Na skrypty w uncharted też narzekasz?

Z innej beczki. Podczas bety masa ludzi narzekała jaka ta grafika jest kiepska. Odpaliłem wczoraj BC2 i widzę zewsząd atakujące ząbki. Słabsze tekstury itd.

B3 na pewno jest lepszą graficznie grą niż BC2. Choć i ta momentami wygląda urzekająco.

Ludzie naoglądali się gameplay-ów z PC i naczytali się zapewnień Butchera to i oczekiwali nie wiadomo czego.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tak się DICE i EA odgrażali jaki to będzie COD killer, a podobno gra niczym w singlu się od COD-a nie różni. Jest tak samo poskryptowana

(rzucasz granat w grupę wojaków i nic im się nie dzieje, bo okazało się, że ma ich rozwalić pocisk z moździerza xD), a zniszczalność otoczenia jest mocno ograniczona. Tak przynajmniej piszą w Neo Plus.

To można uznać tylko na plus,bo dzięki temu że COD jest takie jakie jest sprzedaje się w takich ilościach.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mi się nie podoba w grafice to pustka, jakie te ulice i ściany są puste, czyste i gładkie... COD pod względem szczegółowości jest dużo lepszy i przyjemniejszy dla oka.

 

Jeśli chodzi o zegarek to fakt na pierwszy filmie jest ostrzejszy i widać go wyraźniej ale czy to efekt innych tekstur czy lepszej jakości filmu bo widać wyraźniej że pierwszy film jest ostrzejszy (sama rozdzielczość nie świadczy o jakości).

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mi się nie podoba w grafice to pustka, jakie te ulice i ściany są puste, czyste i gładkie... COD pod względem szczegółowości jest dużo lepszy i przyjemniejszy dla oka.

sorry ale... ja miałem właśnie napisać że ta mapa jest "sterylna" jak z CoDa hehe.

Jeśli chodzi o zegarek to fakt na pierwszy filmie jest ostrzejszy i widać go wyraźniej ale czy to efekt innych tekstur czy lepszej jakości filmu bo widać wyraźniej że pierwszy film jest ostrzejszy (sama rozdzielczość nie świadczy o jakości).

a w bete grałeś? :) Bo ja grałem i mi się rzucił ten zegarek w oczy przy pierwszym spojrzeniu na ten filmik.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mi się nie podoba w grafice to pustka, jakie te ulice i ściany są puste, czyste i gładkie... COD pod względem szczegółowości jest dużo lepszy i przyjemniejszy dla oka.

 

Jeśli chodzi o zegarek to fakt na pierwszy filmie jest ostrzejszy i widać go wyraźniej ale czy to efekt innych tekstur czy lepszej jakości filmu bo widać wyraźniej że pierwszy film jest ostrzejszy (sama rozdzielczość nie świadczy o jakości).

 

Jeszcze raz wspomnisz o tej kupie, ktora ciagnie na tym samym silniku od CoD3, to po prostu bede mordowal. Trzeba byc mocno zainfekowanym wirusem CoD, aby mowic takie rzeczy. FPS to gatunek, ktory dzeki DICE czy Guerilla Games ewoluuje. Jednak zlosliwy rak CoD od jakiegos czasu hamuje ten rozwoj/ewolucje. Ja nie chce nikogo obrazac, ale niektorzy na to zasluguja. Boze, widzisz i nie grzmisz! :)

 

Grand Baazar 8)

 

http://www.youtube.com/watch?v=SrsW06Fz-5c&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza

Oj nie przesadzaj, COD wpisał się w historie FPS i zasłużenie (COD4) ... wracając do wykonania map... znowu wracam do starej rozmowy... sterylnie może wyglada jak i COD ale jeśli chodzi o budowę, szczegółowość to COD bije BF. W BF wszystkie sciany puste, gładziutkie i takie same wszędzie (teraz myślę o całej serii i jak widać się nic nie zmieni). W BC rażące sa domy wszystkie takie same tylko dla zmyłki obrócone o 90stopni :) w COD tego nie ma, każda ściana, każdy zakamarek wyglądał inaczej (no może sie znajdzie coś podobnego albo te same tekstury ale trzeba szukać na siłę). Pełno syfu dookoła... tego pozytywnego syfu :) ... a w BF3 widac jakby przed tą wojna były gruntowne porządki i polerowanie :)

 

Jeśli chodzi o silnik to COD stary ale moim zdaniem ładniejszy, bardziej szczegółowy no i 60fps. W BF mapy dużo większe (teren otwarty) no i jakaś tam zniszczalność skryptowa - to na plus, ale jednak te 30fps jak nie mniej. Każdy silnik ma swoje zalety i wady ale nie można powiedzieć że silnik BF jest znacznie lepszy od COD no chyba że wersja na PC ale nie o tym będziemy tutaj rozmawiać. Tym bardziej że silnik COD ma już wiele lat ale nadal może konkurować nawet z nowiutkim silnikiem DICE, który miał zamiatać ale widocznie miotła się połamała i nic z tego nie wyszło.

Silnik COD jest dobry do stylu jaki ta gra ma a silnik BF jest dobry do stylu/gameplayu jaki BF ma i tyle.

 

A co takiego DICE i Gurrela zrobiły dla tego gatunku ?? Stowrzyły tylko dobry gry FPS.

BF mimo małych zmian nadal jest BF jakim był od lat i dobrze. Killzone jest "nową" marką i ma swój styl i dobrze ale nie wnosi nić nadzwyczajnego do gatunku. To właśnie COD wniósł coś do tego gatunku jak killstreaki, perki itp teraz to jest standard przed COD4 tego nie było (ale nie jestem pewien).

 

I się chłopie nie gorączkuj bo zawału dostaniesz prędzej niż kogoś ustrzelisz ;)

 

Ja mojego podejścia do ea nie zmienia ale staram się wypowiadać łagodniej aby jakaś rozmowa się rozwinęła ale widzę że nie którzy nie dają rady. Ja zawsze będe miał inne zdanie niż Wy i będe stał po stronie uciśnionych ;) (COD) ale to nie oznacza że mam być cicho bo większości się to nie podoba i mają inne zdanie.

 

 

Jeśli chodzi o zegarek to nie zauważyłem go podczas gry w BETE. Więc jeśli mówisz ze w grze jednak był takie rozmazany to ok, wierze Ci. To ciekawe ze dla takiej pierdoły nawet zmieniają tekstury :).

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem wszystkie chyba jakie były z serii COD na PC i od MW na PS3 i mnie się CODy podobały do COD4 (MW1) i raczej to nie jest nic dziwnego. W tej chwili nie gram w żadne cody bo nie daje rady, nudne to jak z flaki olejem. Black Ops sprzedałem zaraz po premierze a MW2 mam w kolekcji bo jednak troszkę się pograło w lidze. Czekam teraz na jakiegoś FPS który przeciągnie mnie jak kiedyś COD4, może to będzie BF3 może jednak MW3 a może Ghost Recon na którego czekam bardziej niż BF i MW bo jest to gra zagadka. W tej chwili to mnie przyciągnął fps co się Borderlands nazywa hehe.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Lis dla mnie niestety COD zaczął się na genialnym MW i też tam się skończył,wprowadzenie nowych perków dla niedzielnych graczy zabiło rozgrywkę w MW2.Fajny jeszcze był WaW,przynajmniej były nowości(dekapitacja).

 

Podpisuje sie pod tymi slowami rekami i nogami. Mam identyczne odczucia jak Litwin odosnie calej serii MW i WaW. Baaaaardzo mocno sparzylem sie na MW2 i od tej czesci (ostatnia, ktora kupilem) bylo juz tylko gorzej. We wszystkie gralem na PC. W Multi MW na PieCu gram nawet od czasu do czasu do dzis ;)

 

Wyjda obie gry bedziemy porownywac, ale jak wiadomo, ze kazdy wybierze to, co lubi. w COD-a pewnie beda szalec w USA, w Europie dominowac pewnie bedzie BF3. Jestem przekonany, ze Dice ze swoim doswiadczeniem naprawde przygotowalo kapitalna gre. Mnie beta przekonala, pomimo wielu bugow, ze bedzie naprawde bardzo dobrze :)

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...