Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

W drugim filmiku gosc podkresla, ze tekstury sa znacznie lepsze niz w becie. Po filmikach trudno to ocenic tak w pelni, ale skoro jest duuzo lepiej pod wieloma wzgledami niz w becie to mozemy byc spokojni (ja caly czas bylem). Jestem ciekaw czy pelna gra na multi bedzie juz dzialac przed premiera, czy dopiero wystartuje w dniu premiery :) Ja jednak i tak zaczne od singla, bo pozniej raczej do niego bym nie wrocil :P

Odnośnik do komentarza

Ciągle były obawy a wyjdzie na to że jednak konsola może, poziom pewnie zbliżony do Crysis2 (jak nie wyżej) może jeszcze lepeij niż Crysis ? ;) , widoczny pop-up pojawiające się raz od czasu obiekty w niczym nie zepsują zabawy..... A jednak nextgen na obecnej generacji ! :D

 

p.s. refleks słońca jak na pececie i daje rade ;)

Edytowane przez Bushisan
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzają się moje słowa o wielu DLC do BF3 :)

 

Gustavsson concluded by sating, “yes there is a massive [DLC] plan in place.” Battlefield 3 is DICE and EA’s biggest game in a long time, and it’s no surprise that they’re investing into long-term DLC plans. Downloadable content has gotten very lucrative for publishers lately, who can sell a few $10-15 map packs and greatly increase the revenue of a game. The last Battlefield DLC, the Vietnam expansion for Bad Company 2, has reportedly sold over 1 million copies to date.

Last month, EA and Sony announced that the PlayStation 3 will be getting a one week head start on DLC, ahead of the PC and Xbox 360.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzają się moje słowa o wielu DLC do BF3 :)

 

Gustavsson concluded by sating, “yes there is a massive [DLC] plan in place.” Battlefield 3 is DICE and EA’s biggest game in a long time, and it’s no surprise that they’re investing into long-term DLC plans. Downloadable content has gotten very lucrative for publishers lately, who can sell a few $10-15 map packs and greatly increase the revenue of a game. The last Battlefield DLC, the Vietnam expansion for Bad Company 2, has reportedly sold over 1 million copies to date.

Last month, EA and Sony announced that the PlayStation 3 will be getting a one week head start on DLC, ahead of the PC and Xbox 360.

 

i bardzo dobrze, dzięki DLC gracze na długo długo więcej pozostaną przy BF3, a rozgrywka będzie bardziej różnorodna ;)

Odnośnik do komentarza

 

Wkurzało mnie w becie ze trzeba być w drużynie by zostawić spawn point,ktoś wie jak to będzie wyglądać w pełnej wersji?

 

 

A to nie dlatego, że tylko Twój squad może się respować na położonym spawn poincie, więc bez temu nie ma to sensu ?

 

Ja tam nie kumam tych całych dywagacji na temat grafy czy jest kamyk czy go nie ma, a ten krzaczek brzydki, a tu pusto itd. itp. komu to do szczęścia potrzebne ? Czy biegnąc z RPG na czołg ma to jakieś znaczenie :) Chcesz mieć grafę jak żyleta i dostawać orgazmu z każdym odpaleniem gry kup pieca za 4 K. Nie wymagajmy od konsol będących na rynku już nie ukrywajmy sporo czasu cudów. Tym bardziej, że BF3 jest tytułem multiplatormowym, do tego naprawdę rozbudowanym: spore mapy, pojazdy, zniszczenia (wierze, że to co otrzymaliśmy w becie to tylko przedsmak) to wszystko do kupy wymaga masy obliczeń. Ja jakiś cudów graficznych się nie spodziewałem i nie napalałem jak mops na to pomimo jakichś tam zapewnień ze strony EA, a co mieli powiedzieć ? Ważne, że jest progres od BC2 dla mnie bardzo widoczny i na tym dla mnie kończy temat grafy. Najważniejszy jest fun z rozgrywki, jej prawidłowe zbalansowanie, do tego nie spieprzenie łączenia w składy i wsparcie klanowe, odświeżania statów na BL (za BL szacun bo chłopaki się postarali) i prawidłowe naliczanie exp'a. I tyle :] Peace and Out

 

PS Na temat COD'a się nie wypowiadam bo obiecałem sobie, że tego shitu już nawet patykiem nie tknę i nie będę dolewał oliwy do ognia.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw czy pelna gra na multi bedzie juz dzialac przed premiera, czy dopiero wystartuje w dniu premiery :) Ja jednak i tak zaczne od singla, bo pozniej raczej do niego bym nie wrocil :P

 

w usa premiera jest kilka dni wczesniej wiec wszystko juz powinno działać conajmniej 25

 

 

ja singla olewam (w bc2 przeszedlem 3 misje) , ewentuialnie to bede w niego gral jak internet/psn/se5rvery padną i nie bedzie sie dalo grac w multi ;p

Odnośnik do komentarza

Z tym next genem na tych konsolach to się tak nie zapędzajcie, nie chce nikomu psuć radości z jarania się nowym BFem ale jednak do PCta będzie dużo brakowało, bądźmy realistami ;)

 

Ja mam to szczęście że grafika schodzi dla mnie gdzieś na bardzo daleki plan, nie byłem zawiedziony grafiką w becie a jeśli teraz ma być lepsza to spoko, ciesze się ale bez większej euforii :)

 

Co mnie teraz zastanawia to to czy dostaniemy na premiere wszystko co zostało zapowiedziane, czy nie będziemy musieli czekać na jakąś łatke udostępniającą np kustomizacje prywatnych meczów itd. Mam nadzieje że nie bo była by porażka jak z KZ3 hehe.

Odnośnik do komentarza

Ja zamowilem swoja kopie wczoraj, bo jak pozniej mam placic za DLC ok 30 zl czy tez za online passa to mam w nosie taki interes. Co do wersji PC niestety na moim lapku gralem w ustawieniach w wiekszosci na medium, ale textury np mialem na high no sama rozdzielczosc juz wiele dawala i na tych ustawieniach juz jakosc byla lepsza niz na PS3 (ale jakos i tak nie powala), ale plynnosc rozgrywki i sama frajda z grania byla wieksza na PS3 i wydawalo mi sie, ze w tej wersji jakos bylo mniej bugow. Grafika nie jest taka zla, skoro jeszcze ma byc mozliwosc lepszych tekstur (byly w becie czy nie?). Ja jestem bardzo ciekawy systemu znieszczen czy bedzie sie prezentowal tak okazale jak na trailerze... ogolnie jako fan COD sporadycznie gralem w BF2 na xboxie, ale beta mnie pozarla... najbardziej co mnie irytuje to kiepski killcam.

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

http://www.battlefie...ht.t162785.html (niestety po niemiecku, google translate będzie pomocne jeśli ktoś nie zna ;) )

 

Fredrik Thylanderm jest odpowiedzialny za unlocki w BF3. I ma bardzo dobre wiadomości : Mamy 12 różnych skinów do odblokowania : 6 dla USA i 6 dla RUS, oczywiście każda klasa ma swoje co daje nam w sumie 48. Wiec SPECACT-Kit to nie jedyna możliwość dostanie nowego skina dla naszego żołnierza. Myśle że zadowoli to graczy z CoDa którzy lubią takie bajerki.

 

Poza tym potwierdził ze za uzbrojenie MCOM'a dostajemy 200pkt. a 500 gdy cel wybuchnie. Czyli wysadzenie mcoma =7 killi , wiec warto się o nie starać ;).

 

EDIT:

 

Info o turnieju organizowanym przez NVIDIE i DICE - http://www.geforce.c...t-geforce-lan-6

Turniej jest na PC ale wrzucam to tu bo szczególne jest miejsce w którym będzie rozgrywany :D

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Fredrik Thylanderm jest odpowiedzialny za unlocki w BF3. I ma bardzo dobre wiadomości : Mamy 12 różnych skinów do odblokowania : 6 dla USA i 6 dla RUS, oczywiście każda klasa ma swoje co daje nam w sumie 48. Wiec SPECACT-Kit to nie jedyna możliwość dostanie nowego skina dla naszego żołnierza. Myśle że zadowoli to graczy z CoDa którzy lubią takie bajerki.

 

 

oooooo11 !! super wiadomość! nie to ze jestem jakims wielkim fanem coda ale mozliwosc customizacji postaci, chociaż wąłsnie taka jednak ma swoje zalety, nie bedzie tak że statystycznie 1/4 ludzi wygląda identycznie czyli np jak medyk, to naprawde fajna sprawa, i nie spodziewalem sie tego , bardzo bardzo fajnie, duzy skok "jakosciowy" od bc2 gdzie medyk był ciulem z wąsami XD teraz bedzie mozna sobie dobrac jakis fajny skin : :)

 

ciekawe czy skiny sie odblokowują za zrobienie "gwiazdek" dla lakasy, czyli zdobycie iles tam punktow, widzialem ze kilka osob w becie mialo 100% daną klasą czyli jedną gwiazdke, pierwsze 100% jakby, i mieli napisane ze progres do nastpenej to 5% co oznacza że odblokowanie wszystkich strojow zajmie mase czasu, ale to tez fajnie, już po wyglądzie bedzie mozna powiedziec czy ktos jest noobem czy nie (jesli dana osoba bedzie uzywac nowo odblokowanego stroju)

 

 

specact to chyba tylko zmiana textur na bardziej zielone-leśne camo, ciekawe czy inne skiny beda mialy wiecej urozmaicen, moze tez bedzie tak że te finałeowe skiny bedą bardziej rpzypominały jakies dowództwo, nie mowie ze bieganie w garniaku generała, ale coś co odroznia od zwyklego szeregowca (ale to w sumie nie ma znaczenia, wazne zeby byly rozne opcje do wyboru zeby ludzie nie wyglądali jak atak klonów)

bf3-specact-620x348.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Grałeś w betę?Często nakładały się napisy swojej drużyny na atakujących,a w BC2 stroje były na tyle czytelne że to nie przeszkadzało,tutaj np. snajperzy mi się ciągle mylili.

 

To fakt, ale w BFach w które grałem jeszcze za czasów PC to któraś strona zawsze miała gorsze camo (w 2142 to już był szczyt w postaci pomarańczowych elementów).

Odnośnik do komentarza

Grałeś w betę?Często nakładały się napisy swojej drużyny na atakujących,a w BC2 stroje były na tyle czytelne że to nie przeszkadzało,tutaj np. snajperzy mi się ciągle mylili.

ja w becie nie patrzylem na ubranie tylko na napisy, i to prawda że wielokrotnie nie widzialem napisów, bo np widzialem tylko czyjeś nogi, i waliłem do swojego, w koncu wolałem strzelac do kazdego kogo nie bylem pewny:p tak czy srak podoba mi sie opcja 48 strojów zamiast 8 (4 klasy x2 frakcje)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...