Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans aby ktokolwiek dostal gre przed wtorkiem. Co ciekawe... restrykcje sa narzucone nawet na pracownikow sklepow. Sam swoj egzemplarz nawet do konsoli nie moge wlozyc, bo EA bedzie sprawdzalo po numerach IP gdzie "wyplynal przed czasem Battlefield".

 

A jesli odlaczysz konsole od sieci? Raczej nie powinni wiedziec, ze grasz w singla. :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma szans aby ktokolwiek dostal gre przed wtorkiem. Co ciekawe... restrykcje sa narzucone nawet na pracownikow sklepow. Sam swoj egzemplarz nawet do konsoli nie moge wlozyc, bo EA bedzie sprawdzalo po numerach IP gdzie "wyplynal przed czasem Battlefield".

 

A jesli odlaczysz konsole od sieci? Raczej nie powinni wiedziec, ze grasz w singla. :)

pewnie jest trophy za ukonczenie kazdej misji na singlu :P

potem by nie mogl synchronizowac ich bo tam jest data zdobycia ;)

Odnośnik do komentarza

W pierwszym Bad Company od razu nie było trybu Conquest a grało się do upadłego. Moim zdaniem Rush to esencja tej gry. Szybko, dynamicznie i uzależniająco.

W BF2 z pieca, 5 killi jednym granatem to nie był żaden wyczyn. Wszyscy leżeli przy tych flagach, leżeli i czekali...nie wiem na co:)

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Fajnie,na pc szukalem typa 5 min na caspanie na 64 graczach,gdzie te mapy sa scalowane? na 24 to kompletnie bedzie lipa,Wydaje mi sie,ze CQ bedzie najmniej granym trybem na konsoli.Rush i TDM bedzie fajny

Pewnie nigdy w życiu nie bawiłeś się w podchody, skoro masz taki PROBLEM z lokalizowaniem ludzi w grze.

 

W pierwszym Bad Company nie było trybu Conquest a grało się do upadłego. Moim zdaniem Rush to esencja tej gry. Szybko, dynamicznie i uzależniająco.

W BF2 z pieca, 5 killi jednym granatem to nie był żaden wyczyn. Wszyscy leżeli przy tych flagach, leżeli i czekali...nie wiem na co:)

 

Rush to esencja BFa? kekekeke

 

@Yano

Dziwna sprawa, bo sami mówili że mapki będą bardzo podobne ale zmniejszą odległości między flagami, a tutaj wygląda na to, że skala mapy się nie zmieniła nawet na metr.

Choć... jak sobie popatrzysz na siatkę mapy, to na PieCu jest o wieeele większa. Pytanie czy jest tak samo liczona czy PieCowy kwadrat nie równa się przypadkiem np. 1/2 kĄsolowego [PC 8 , kĄsola 5]

Odnośnik do komentarza

też mnie to zastanawia, gdyby cały obszar mapy był zmniejszony to punkty charakterystyczne powienny być proporcjonalnie większe do obszaru mapy, a tu wyglada na to że obszar jest taki sam i wielkość obiektow (np maszt, drogi, pas startowy, te rozjazdy drogi na granicy) , skoro te elementy do siebie pasują to jest tu cos dziwnego bo to bylo by tylko mozliwe gdyby wszystkie budynki i drogi był zmniejszone razem z mapą i dlatego proporcje wydają sie takie same, a przecież raczej nie skrócili wieży i nie zrobili węższych ulic ?

 

 

EDIT

zrobilem ejszcze jedno zestawienie tym razem tak żeby to siatka na mapie sie pokrywała , wtedy konsolowa mapa musiala by miec wszystkie elementy malutkie jak dla kranoludków:p

mapybf21.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno...Nie wierzę że jak dostaniemy swoje kopie będziemy tak szybko awansowali, zostanie to na pewno rozciągnięte tak do 26 lvl czy innego. Pamiętajmy jak było w BC2 w becie szybko szło awans a w pełnej to trochę utrudnili właśnie do 20-któregoś lvl a potem to szło jak krew z nosa :) powoli i żmudnie do celu

 

PSS: zaq Ty nie możesz spać ;)???

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Nie ma szans aby ktokolwiek dostal gre przed wtorkiem. Co ciekawe... restrykcje sa narzucone nawet na pracownikow sklepow. Sam swoj egzemplarz nawet do konsoli nie moge wlozyc, bo EA bedzie sprawdzalo po numerach IP gdzie "wyplynal przed czasem Battlefield". Zreszta mam na mailu dosc powaznie skonstruowane ostrzezenie :)

 

Co do realizacji wysylki. W naszym sklepie tez juz dzisiaj zaczelismy "realizowac" w systemie sprzedazowym wysylki tzn. realizacja to wydruk paragonow/faktur, wydruk specyfikacji, wydruki kodow itp. Sama drukarka fiskalna i drukarka etykiet kurierskich musi pracowac kilka dni (w tym zakladamy, ze przez caly weekend) nonstop. Inaczej nie bylibysmy wstanie sie wyrobic w poniedzialek. Stad nasz system (jak i statusy jesli je zsynchronizujemy z systeme sklepowym) widzi zamowienie jako "zrealizowane" choc faktycznie przesylka wyjdzie dopiero od nas w poniedzialek jak juz wszystko ladnie zapakujemy. Ufff.. moze to pokrecone ale mam nadzieje, ze w miare zrozumiale.

 

Aha.. poniewaz nikt nie moze wrzucic do konsoli swojego egzemplarza w poniedzialek to rozeslalismy juz wczesniej pelne info, ze odbiory osobiste realizowane beda dopiero od wtorku. Ani jeden egzemplarz (no moze poza jednym.. moim osobistym ;) ) nie opusci terenu magazynu inaczej niz w kopercie/paczce kuriera lub pracownika poczty.

 

Potwierdzam. W ultimie jest Tak samo :) wysłka towaru w poniedziałek odbiory osobiste wtorek. a co do maila z sprawdzaniem ip to nie wierze. juz 3 osoby u mnie na friend liście grają :ph34r:

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

orzeszek to zapytaj te osoby czy moga ustawić język angielski :P bo to sie juz robi paranoja, gra juz jest rozsylana do sklepow a nikt nie wie czy polska wersja ma do wyboru angielski :(

 

 

Mozdzierz! (0:55)./ Podobnie jak w BF2.

na jakiej zasadzie działało celowanie z niego i jaki mial zasięg?

nie wiem czy w BF3 bedzie tak samo ale ciekawi mnie jak to ogolnie bylo rozwiązane

boje sie np o spam mozdzierzy na mcomy z duzej odległosci, ktos przykampi w odpowiednim miejscu i jak tylko zobaczy ruch w okolicy to bedzie walił z daleka

i czy one mialy moc podobna do granatów? c4? mocniejsze? słabsze?

 

 

 

edit, jeszcze z innej beczki

skins-600x340.png

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no to super. 25 premiera to goscie beda juz smigac z 40 lvl'ami :D

Multi nie bedzie dzialac w usa do 25 a w eu do 28.(To info jest z support EA)

to te streamy z multi skad?

Yano pewnie bedzie cos jak w ET.

Widzisz kąty jak celujesz w pionie i w poziomie i masz minimape, gdzie pokazuje gdzie spadl pocisk

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

No niech takie programy puszczają amerykanom, potem taki jeden z drugim pomyślą że faktycznie da się zrespawn-ować po swojej śmierci, a potem rodzina do sądu no i drakońskie odszkodowanie, bo w programie się dało. Sam pomysł fajny też bym się tak pobawił i jeszcze istniała by szansa wygrania kasy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...