Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było ale podano ile ważą same dodatkowe tekstury do BF3 wprawdzie na Xbox360 ale pewnie na PS3 będzie podobnie 1,5 GB :)

A czy będzie różnica... oto odpowiedz

 

“It does make a difference, yes, absolutely. The whole engine is based around streaming textures, streaming terrain and a lot of other content.”

Odnośnik do komentarza

A jakes filmiki z xboxa ktos znalazl?ciekawi mnie czy oswietlenie poprawili wzgledem bety

 

http://www.youtube.com/watch?v=-TjlXkSCfk4&feature=player_embedded

 

tu masz krótki ale jaki wymowny jest moc

 

http://www.youtube.com/watch?v=m0LOj8_ShHA&feature=player_embedded

 

oświetlenie

Edytowane przez Prezes666
Odnośnik do komentarza

Każda recenzja gry nastawionej na multi ma jakąkolwiek wartość jeśli recenzent spędził jakieś 20h przy multi. Dlatego osobiście wisi mi jakie recenzje dostanie BF3, bo beta mi spasowała i to bardzo.

 

BTW jak ktoś znajdzie dobrej jakości filmik z PS3 to prosimy podzielić się linkiem :D

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

 

Według mnie dobra jakość zaczyna się przy 720p prosto ze źródła, a nie kręcone kamerką, ale tak czy siak dzięki.

 

BTW muszę skończyć DA2 to wtorku, bo jak nie zdążę to przepadnie na wieki.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Jak spoglądałem wczoraj na stream koleś napomknął że gra wygląda znakomicie , dużo lepiej od bety (odpalał metro i jarał się też morzem z misji na lotniskowcu) . Wchodził na większość map (jak pisałem skok ze spadochronem na jednej ma miejsce między 2 a 3 grupą m-com nie jak było wcześniej info że na początku) mimo jakości cam i dość wątpliwego skilla wygląda to wszystko bardzo fajnie ( niektóre mniejsze domki się "składają" podobnie jak w bc2) , zero bugów jezusowych pozycjii itp , także po tym co widziałem posiadacze PS3 mogą spokojnie czekać . Edit : @Sin nie ma szans na takie filmy przed pre niestety ( a z konsol w ogóle bo BF3 nie chodzi w pełnym 720p heh )

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Edit : @Sin nie ma szans na takie filmy przed pre niestety ( a z konsol w ogóle bo BF3 nie chodzi w pełnym 720p heh )

 

Tak wiem wersja PS3 ma coś w okolicach 710, więc nie jest najgorzej. Chodziło mi o YT :D, a filmiki z wersji X360 są więc liczę, że i z PS3 coś się pojawi. Mam pewne obawy co do tekstur HD na PS3.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Wiem że wielu z was pewnie to nie obchodzi ale dla mnie jako organizatora ligi BF3 to najważniejsze info od dłuższego czasu.

Ustawienia prywatnej gry:

 

Friendly fire - yes/no

Kick idle player after seconds - #

Team balance - yes/no

# of team kills before player is kicked - #

Ban player after # of kicks - #

Vechicles - yes/no

Regenerate health - yes/no

Only squad leader spawn - yes/no

Show minimap - yes/no

Show HUD - yes/no

Use minimap spotting - yes/no

Use 3D spotting - yes/no

Kill cam - yes/no

3rd person vechicle cam - yes/no

Show enemy name tags - yes/no

Player respawn time in % - %

Player man down time in % - %

Player health in % - %

Bullet damage modifier in % -%

 

Czego chcieć więcej od ustawień? Mamy wszystko :D

Odnośnik do komentarza

 

 

przeglądarka w HD

 

 

Ej ale będzie się dało założyć własny? Bo z tego wynika ze to tylko inna opcja przeglądania niż matchmaking ale opcji CREATE nie zauważyłem

 

Edit: toś mnie @Adi uspokoił. W takim razie w przyszłym tygodniu całe forum gra razem. Nie ma bata :)

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

a co z nimi nie tak ?

 

Info o teksturach HD pojawiło się tylko względem wersji X360 i dopiero jak dziennikarze zaczęli zasypywać EA/DICE pytaniami o PS3 wtedy pojawiła się odpowiedź, że PS3 też będzie miało lepsze tekstury. Wiem, że twórcy gier są zdolni do wszystkiego byle przed premierą "każda wersja wyglądała tak samo". Bardzo możliwe, że po prosty przesadzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...