Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

to porownanie to wielka lipa, tam nawet widać żescreeny ps3 są "ruszone" , bardzo latwo jest zrobić screena tak zeby wypadł lepiej lub gorzej, pewnie ułamek sekundy pozniej w metrze textury plakatów też sie dograły , tak samo jak na jakimś filmiku z Xa na stacji metra plakat wygladał jeszcze gorzej, ale pewnie jak by sie na niego popatrzylo chwile to by sie dograł

 

radze wszystkim poczekać aż sami na własne oczy zobaczą gre a nie sugerowac sie screenami ani opiniami jednej osoby ktora mowi ze to jedna wielka pixeloza, każdy spina poślady i nie moze sie doczekać i przez to nie działacie racjonalnie

 

 

 

I jak to możliwe że instalka na X to 2 gb + 1,5 gb tekstur a u nas tylko 2 GB

może to kwestia tego ze na dvd im sie wszystko nie zmiescilo i część (oprocz textur) jest skompresowana, wiec pozwalają zainstalwoać też jakies inne elementy żeby dać odpocząc przeładowanemu dvd

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bede pisac tak czesto az w koncu wrzyscy przyjma to do wiadomosci : Lens of Truth nie nalezy brac na powaznie ;)

 

Kolesie nie potrafia dobrze obliczyc frameratu, porownuje rozne momenty (czasem nawet sekunda robi roznice), zdarza im sie porownywac jedna gre zainstalowana na dysku, a druga nie. Poczekajcie na porownanie Digital Foundry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DF jeszcze żyje? Ostatnio u nich kiepsko z porównaniami.

 

http://www.lensoftru...side/image4.jpg

 

Dowód na to, że screen z metra to jakiś błąd. W tle ten sam plakat - identyczny na obu platformach, ba według mnie jest bardziej zblurowany na X360.

 

Dodatkowo x ma większe ząbki ??

 

Raczej nie. Na większości screenów i filmików wersja X360 ma mniejszy aliasing ale jak patrze na te screeny to mam wrażenie, że zastosowali MLAA na X360 (to wogóle możliwe) albo gra hula na niższej rozdziałce niż PS3.

Odnośnik do komentarza

DF jeszcze żyje? Ostatnio u nich kiepsko z porównaniami.

 

http://www.lensoftru...side/image4.jpg

 

Dowód na to, że screen z metra to jakiś błąd. W tle ten sam plakat - identyczny na obu platformach, ba według mnie jest bardziej zblurowany na X360.

 

Dodatkowo x ma większe ząbki ??

 

Raczej nie. Na większości screenów i filmików wersja X360 ma mniejszy aliasing ale jak patrze na te screeny to mam wrażenie, że zastosowali  MLAA na X360 (to wogóle możliwe) albo gra hula na niższej rozdziałce niż PS3.

 

Na tych fotach raczej tak :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś już ma niech się pochwali jak gra wygląda, jakie odczucia. Ja będę miał pewnie dzisiaj, tak powiedzieli w sferisie, wczoraj zostało kurierem wysłane z gram.pl.

z poprzedniej strony:

 

wie ktoś jak zainstalować te tekstury hd na ps3 bo gra wyglada tragicznie caspian border to taka pixeloza ze Hej ! instalacja trwała 5 min ale nie wiem czy to te textury ;/

ciekawe tylko czy to jest chociaż trochę ładniejsze niż CoD4, czy dalej jest taka kupa jak w BC2

Edytowane przez LeszeK-
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

gra sie naprawde fajnie pixelozna jakos mi juz nie przeszkadza idzie sie przyzwyczaić jak narazie panuje chaos nikt nie wie co robic ale szkoda że dice tyle naobiecywało a dostaliśmy półprodukt sytuacja będzie chyba tak wygladać ze bf bedzie dominował na PC a cod na konsolach

Edytowane przez BoroBoro
Odnośnik do komentarza

moze mi juz ktos powiedziec czy da sie ustawic angielski język?

 

Jest; zmienia się z poziomu gry więc nie trzeba kombinować z językiem konsoli.

 

Nie ma instrukcji (polityka ochrony środowiska), przepustka jest na reklamie MoHa, przepustka stanowi dostęp do Karkandu, więc nie trzeba będzie współpracować ze sklepem, instalacja idzie raz dwa i faktycznie jest napisane 1,3GB (na wersji US jest 2GB).

 

EDIT: Gra na dysku zajmuje 1,9GB z patchem, więc albo na pudełku jest błąd albo patch był mocno spakowany.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...