Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jedni to fani serii, a drudzy szukają powodów by się przyczepić dla samego faktu przyczepiania, a potem wszystko wyolbrzymiają i wychodzi że gra to "fail dekady" i inne brednie.

 

 

Sprawa jest prosta. Chcesz FPSa multi z "realnym światem"? Kupujesz albo CoDa anbo BFa - w zależności od tego co Ci pasuje bardziej. Lepszych alternatyw obecnie niestety nie ma.

Odnośnik do komentarza

Warto zainwestowac w BF3, dla mnie to najlepszy fps w jaki grałem do tej pory. Ale jeśli nie masz zamiaru stracić na tej grze więcej niż 100h z życia, to odpuść sobie DLC/Premium. Jak wydawać 250 pln, to tylko na produkt, który będzie dostarczał rozrywki na 500h< jak w moim przypadku. W GW2 też zainwestuję ^^

 

edit: na twoim miejscu, kupilbym teraz BF3 + Armored Kill niezależnie od tego jak dlugo będziesz grał, ten DLC zapowiada się po prostu na must have.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Jest tu jakiś pilot na sali?

 

Bo mnie to już ostro wkur.wia. Staram się, robię co mogę a i tak przegrywam 80-90% pojedynków w powietrzu samolotami szturmowymi (dostępne w rushu). Znacie jakieś instruktaże na jutubie albo jakieś tipy? Bo sam zaczałem szukać ale nic poza oczywistościami i bzdurami pokroju "nie leć prosto" nie znalazłem :F

Odnośnik do komentarza

Jest tu jakiś pilot na sali?

 

Bo mnie to już ostro wkur.wia. Staram się, robię co mogę a i tak przegrywam 80-90% pojedynków w powietrzu samolotami szturmowymi (dostępne w rushu). Znacie jakieś instruktaże na jutubie albo jakieś tipy? Bo sam zaczałem szukać ale nic poza oczywistościami i bzdurami pokroju "nie leć prosto" nie znalazłem :F

 

pr0 tips

 

- najlepsza prędkość do skręcania samolotem to 280-290 km/h(nie wiem czy do szturmowych tyle samo) albo ustaw się pod kątem 90 st do ziemi i pikuj w dół (bokiem), drugi wariant łatwiejszy do opanowania

- ustaw sobie pitch up i pitch down, na klawiaturze, ja mam np na spacji oraz alcie i nie musze machac myszka jak debil

- nie lataj ciągle nad targetami, leć do góry, nawrót, spamuj Q, obierz cel i na(pipi)iasz, (pipi)sz z dala od mapy, żeby żadne stingey nie dosięgły i powtarzasz manewr, najlepszy kat ataku to 60 st

- chcesz s(pipi)ic przed samolotem- leć w stronę słońca i teraz moze sie bawic z wrogiem, nawet pr0 nie mają szans, chyba, zę mają wyłączone slońce : o

- olej rocket pody, krotka seria z dzialka wystarczy zeby polknac czolg,

- nie strzelaj do wrogiego samolotu dopoki nie bedziesz mogl splunac 3 sekundową serią, inaczej spieprzy

- najlepsza pozycja do strzelania do samolotu, to wyczekac az bedzie skrecal i pokaze plecy, wtedy napierdalasz, napierdalasz

- nie używaj ecm-a, ostatnio zawodzi, szczegolnie w tpv

 

Moglbym dac ci linki do video, ale duzo tego (pipi) jest, wszystkie najwazniejsze tipy są rozproszone i nie chce mi sie szukac. Jak nie wiesz o co chodzi,w ktorymś tipie, to pytaj, jestem ekspertem :sorcerer: :sorcerer:

Edytowane przez Mordechay
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...