Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie te wszystkie strony Pryx są o kant dupy rozbic i w wiekszości sa sponsorowane gdzies tam przez jakis reklamodawców '

Lepiej wpisać nazwe karty + nazwe gry na YT i obejrzeć gameplaye, czesto ludzie maja podobne rigi i wtedy widać jak to u nich wyglada i sie sprawuje.

np. http://www.youtube.com/watch?v=nGK389qzKnI

albo ściągnij pirata i zobacz jak w singlu sie bedzie sprawowało i w myslach obniż performance o 20% ;]]]

Edytowane przez Dark Serge
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na Origin wyprzedasz DLC do BF3

 

Mamy dla Was miłą niespodziankę, która z pewnością ucieszy Was i jeszcze bardziej przygotuje do walki!

 

Rusza wyprzedaż DLC do gry Battlefield 3 na Origin! Dodatki do gry kupicie już od 19,90 zł, skróty i odblokowania – od 4,99 zł.

 

Promocja obejmuje również najnowszy dodatek do gry „Dogrywka” który jest dostępny w świetnej cenie 29,90 zł.

 

Produkty objęte promocją:

 

Battlefield 3™: Dogrywka – 29,90 zł

Battlefield 3™: Siły pancerne – 24,90 zł

Battlefield 3™: Walka w zwarciu – 24,90 zł

Battlefield 3™ Powrót do Karkand – 19,90 zł

Kompletny pakiet ulepszeń – 39,90 zł

Pełen pakiet klasowy – 29,90 zł

Pakiet ulepszeń pojazdów – 19,90 zł

Ulepszenia pojazdów lądowych – 9,99 zł

Ulepszenia powietrzne – 9,99 zł

Pełen pakiet szturmowca – 9,99 zł

Pełen pakiet technika – 9,99 zł

Ulepszenia żołnierza wsparcia – 9,99 zł

Pełen pakiet zwiadowcy – 9,99 zł

Ulepszenia broni w co-opie – 4,99 zł

 

Promocja potrwa do 22 stycznia. Już teraz odwiedź sklep Origin i przygotuj się do walki:

 

trzeba korzystać smile.gif a dzisiaj kupiłem podstawkę za 39zl .... to z tymi DLC całość wyjdzie taniej niż sam premium :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi ale zaczyna mnie frustrować jedna rzecz .... nie moge oprzeć się wrażeniu ze ginę od samych hedów ... cisnę typa ,caly magazynek w niego a on jedno pierdnięcie i pomnie ... a na kil kamie koleś 2% hp :D,to samo w pojedynkach 1 na 1 ,ja zaczynam strzelać do typa pierwszy widać ze kolo dostaję a pomimo tego padam po jego pierwszym strzale i na kill kamie koleś 1-2% hp :) przypadek ?

a już całkiem rozwalają mnie sytuacja gdzie się np respię lub lekka wychyłka boooom sztywniak .

O co chodzi ? kolesie taką celność mają czy to lag ... ping ,a, max 65 , na polskich serwerach do 45 więc chyba tragedii nie ma ?

 

Ja rozumiem frycowe frycowym no ale bez przesady ...

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Da się jakoś ustawić w filtrze aby wyszukiwało mi serwery z ludzi o podobnym LVL no do 50 lvl ... czy taka opcja musi być ustawiona na servie ?

 

Nie da sie grać z randomami a ten cały balans druzyn o kant dupy można rozbić po jednej stronie sami generałowie na 90lvl a po drugiej same nooby poniżej 30lvl .... chyba nie musze pisać jak wygląda rozgrywka .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...