Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Panowie wrażenia z dodatku? Mnie się podoba. Szambrownik (lol) nawet daje radę, jest mało ammo i trzeba kminić co lepiej. Talah MArket tylko mnie irytuje, bo jak ekipa przeciwna się ogarnie to odetną Całą drużynę i zostawią Cię z jedną flagą i scampowanymi wyjściami. Nie da rady nic innego odbić. No i respawny to jakiś śmiech na sali - ale to tylko na początku. Ogólnie 7/10 dla mnie.

 

 

Kusza jest wyj.ebana ich.uj :potter:

 

Edytowane przez Kruhol CPE
Odnośnik do komentarza

Mapki są zacne! ale Scavenger imo ssie.

 

Nagrałem trochę gameplayu

 

Tutaj beka - pierwszy raz dostałem w swoje ręce kusze w tej grze i od razu double kill :sorcerer: (3:50)

 

http://www.youtube.com/watch?v=e_TizsveeDA

 

http://www.youtube.com/watch?v=f-PHbiQnecw

 

oglądać w 720p

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mazzeo - nie no spoko, dobrze Ci tam szło, nie chciałem tez nic Ci zarzucać ;) Rzadko na pc gramw BFa bo do sterowania nie jestem tak przyzwyczajony jak na konsoli, ale jak pogram to spróbuje wbić do Ciebie bo widzę, że tam polaków sporo. Zawsze to fajniej postrzelać w tej samej piaskowicy.

 

A co do scavengera - właśnie dla mnie najciekawszym motywem tego trybu jest to, że do tych skrzynek nie trzeba podbiegać. Osobiście nigdy ich nie użyłem a ostro tam wystrzeliwuje ludzi. Ogólnie jak dużo się biega i walczy to ciągle te bronie sie zmienia i to jest świetne. Zresztą bronie tam się na tyle często respawnują, że nawet nie ma sensu szukać tych boxów, chyba, że akurat obok którego jesteś. Z drugiej strony stoisz w miejscu i narażasz się na ataki ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

A co do scavengera - właśnie dla mnie najciekawszym motywem tego trybu jest to, że do tych skrzynek nie trzeba podbiegać. Osobiście nigdy ich nie użyłem a ostro tam wystrzeliwuje ludzi. Ogólnie jak dużo się biega i walczy to ciągle te bronie sie zmienia i to jest świetne. Zresztą bronie tam się na tyle często respawnują, że nawet nie ma sensu szukać tych boxów, chyba, że akurat obok którego jesteś. Z drugiej strony stoisz w miejscu i narażasz się na ataki ;)

i tak nie musisz biegac bo przy kazdym spocie z bronia kampią i strzelaja jak do kaczek ;)

Odnośnik do komentarza

Nagrywanie w 30fps u mnie coś nie działa dobrze bo dźwięk się spóźnia w stosunku do filmu.

 

No i MSI Afterburner nie kompresuje nic, dlatego tyle waży, dzięki temu jest mała strata jakości jak potem sięto montuje wszystko w jakimś programie i renderuje. Tobie zapewne już nagrywało jakimś kodekiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Grudzien w Premium :

Double xp (48h) 2012-12-08 - 2012-12-10 od Godzinny 15 czasu PL.

Aftermath Strategy Guide 2012-12-21

Premium Video 7: End Game Teaser 2012-12-21

Premium Event Capture Bases in Scavenger 2012-12-14 - 2012-12-17

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...