Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie przeszkodą, jak drzewo ;) Taką przeszkodą która blokuje wejścia.

I nadal, przecież mają przygotowane animacje wskakiwania na przeszkody, co z resztą nigdy w FPSach nie było czymś nadzwyczajnym? Skakanie zwykłe? Spacja? I tak całość jest oskryptowana więc te obiekty nie będą za każdym razem inne żeby się nie dało tego dostosować, srsly.

 

Swoją drogą dynamiczne reakcje na zmiany środowiskowe też są możliwe już teraz, jeżeli się upierasz - Euphoria od dawna coś takiego potrafi.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
EuroGamer.cz reports that the Gamescom EA press conference this coming Tuesday (7am PDT) will have a new Battlefield 3 multiplayer trailer and co-op footage.

 

 

We have also heard rumors of the following being show at Gamescom:

 

(PC) 64 player conquest (confirmed) on a large map full of vehicles including jets

(PC) Team deathmatch 4v4 on a forest map

Co-op on Playstation 3 via Playstation Network

Odnośnik do komentarza
Włączasz wyobraźnie. Rozpada się budynek, leży wuchta gruzu, biegnie tamtędy pamperek. Jak biegnie? W powietrzu, czy realistycznie, animacja zmienia się w zależności od tego czy stąpnie na glebę czy na gruz? Kolo się zatrzymuje i czołga. Nad ziemią, czy animacja się dostosuje i będzie się czołgał realistycznie? Śmiem wątpić żeby jakikolwiek silnik który obsługuje grę o takim rozmiarze jak BF pociągnął to wszystko w miarę realistycznie. Ile jest bugów w ruinach domków? To teraz wyobraź sobie to razy 1000 w ramach zostawania gruzu po wybuchu ;)

 

Na takie gry pewnie poczekamy z jakies 15-20 lat. Ja sie ciesze, ze animacje w BF3 sa wysmienite. No chociaz sa male zgrzyty, jak np gdy obracasz sie o 360 stopni- obarcasz sie jak postac w pozytywce. Mimo tego DICe wyprzedzilo konkurencje o jedno okrazenie. :)

 

We wtorek pokaz Conquest na 64 graczy! Chociaz nie jestem fanem tego trybu, to taka ilosc graczy, plus pojazdy oraz destrukcja, nie moze nie byc epicka. Chce zobaczyc ta mala wojenke! Jak to wypali, to zainwestuje w kompa. :)

Odnośnik do komentarza
Na takie gry pewnie poczekamy z jakies 15-20 lat.

 

Biorąc pod uwagę to, czego dokonano przez ostatnie 10 lat, to stawiam, że taką technologię zobaczymy za 5 lat.

+

 

Dodajmy do tego odrobinę postępu, kilogram teselacji, pełne wykorzystanie wielu rdzeni, voila.

 

-----------------------------

 

EDIT:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=61312

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o tym, że pecetowy Battlefield 3 będzie wymagał korzystania z platformy Origin. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec ograniczeń, z którymi będą musieli się zmierzyć posiadacze komputerów osobistych. Twórcy gry najprawdopodobniej uniemożliwią stworzenie więcej niż jednego profilu na pojedynczym koncie Origin.

... the fuck is this, EA?

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No ta, też nie korzystałem z wielu profili, ale jednak odbierają kolejne "ficzery". Jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy z tego korzystali, na przykład mając w domu brata czy kumpla którzy też chcieli zagrać, a z jakiegoś powodu nie byli w stanie zdobyć własnego klucza. Oh... chyba już wiem co tutaj EA zrobiło ;)

 

Bardziej mnie tylko ten Origin boli, chlip ;(

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Wygląda mocarnie, jak wsiądę do jet'a to już nie wysiadam, rzekłem :D

 

EDIT: konfa ea póki co nudna z lekka, jednak gamescom to nie ta liga co e3, mimo wszystko.

EDIT2: oh yeah, BF3

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...