Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Uau, warstwa audio ponownie zachwyca, ciekawe czy zmienili coś w moim ulubionym dźwięku - shot w hełm :D

 

Na tym potworku

Intel Core i5-450

Radeon HD5730 - 1gb DDR3

DDRIII - 2gb *2

 

Bad Company 2 na średnich (tekstury high) chodzi bardzo ładnie, na najwyższych grałem tylko w singla, więc raczej nie będę nic wymieniał (zwlaszcza, ze to laptok :] ), nawet jeśli BC3 pojdzie plynnie tylko na minimalnych.

Odnośnik do komentarza

Z czystej ciekawości chłopaki - z jakimi cfg będziecie do tego podchodzić? Planujecie na premierę jakąś modernizację?

Nie mam innego wyjścia ;)

Obecnie czekam na Bulldozera, ale że się mogę nie doczekać, to jakiś Phenom X4 BE pewnie wskoczy, 8GB RAMu i 6970 lub 2x 6870 (rozważam wszelkie za i przeciw). Coś w ten deseń. Ma chodzić conajmniej na wysokich płynnie, po tym co przeżywam w BC2, nie odpuszczę na grafice tym razem :D

 

To są ustawienia LOW!

Na tym etapie grafę chyba można pominąć, jest strasznie nierówno miejscami, ale to w końcu alpha. Trza poczekać na betę żeby ocenić jak to będzie wyglądało w praniu. Póki co o ile np. modele i tekstury broni są świetne, to tekstura trawy czy teksturki cywilnych pojazdów to małe potworki.

 

Swoją drogą, mega wtopa z tym niezniszczalnym światłem w metrze, come on DICE. Miała być nowa jakość po BC2, a póki co opadu szczeny nie ma (jedynie spadające odłamki 'robią').

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Przecież już zyliard razy było mówione. Dostęp do Bety zamkniętej będzie dla ludzi którzy sobie taką betę wykupili kupując MoH [nie oszukujmy się, ta gra sprzedała się tylko dla tego keja :D ] , później będzie otwarta beta dla reszty plebejstwa :)

A alpha jest zamknięta i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Przecież już zyliard razy było mówione. Dostęp do Bety zamkniętej będzie dla ludzi którzy sobie taką betę wykupili kupując MoH [nie oszukujmy się, ta gra sprzedała się tylko dla tego keja :D ] , później będzie otwarta beta dla reszty plebejstwa :)

A alpha jest zamknięta i tyle.

i aby do niej dostac sie trzeba sie zapisac do newslettera ....

i miec farta;p

Odnośnik do komentarza

6:00 - niezły ragdoll

 

Widzę, że zasady fizyki granatów nadal nie dotyczą, ale chociaż prędkość lotu poprawili i nie ma tej durnej smugi dymu.

 

Akcje z nożem wyglądają genialnie.

 

Cieszy możliwość leżenia, ale jednocześnie martwi, bo kamperzy będą mieli teraz o wiele łatwiej. Dobrze, że chociaż recon nie będzie mial mchu na uniformie.

 

Ciekawe czy koleś mial kontrast ustawiony na default.

Odnośnik do komentarza

No widać że fizyka chyba nie do końca była włączona ;) A co do granatów.. rzygam ich fizyką. Potrafię trafić w okno z dużej odległości ale czasami jak widzę jak granaty zawijają bananki albo się dziwnie odbijają, to mi się odechciewa. KWAS [no chyba że te granaty to plastikowe atrapy wypełnione prochem :D ].

 

A co do kampienia.. łejezu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...