Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Si, to + fakt, że jednak wyraźnie widać kiedy ta animacja się odpala, jest taki nagły "zryw". Jak już idziemy w stronę tego typu realizmu, to powinno to być dopracowane. No i widział bym też tutaj niemożność strzelania podczas kładzenia się/wstawania ;)

Odnośnik do komentarza

Si, to + fakt, że jednak wyraźnie widać kiedy ta animacja się odpala, jest taki nagły "zryw". Jak już idziemy w stronę tego typu realizmu, to powinno to być dopracowane. No i widział bym też tutaj niemożność strzelania podczas kładzenia się/wstawania ;)

 

 

Nie ma możliwości strzelania. Już chyba w Bf2142 wyeliminowali delfinki. Coś takiego czytałem, nie potwierdzę, bo w tego bfa grałem tylko trochę w demko.

Odnośnik do komentarza

W BF2142 rzeczywiście nie ma delfinków i w ogóle tam rozgrywka była trochę wolniejsza niż w BF2. Ucieszyłbym się jakby w BF3 pod tym względem był bliżej BF2142 niż BF2.

 

btw

 

http://www.youtube.com/watch?v=u9LY57cTJBQ

 

Max Settings, 1080p no VSync.

System: GTX 580, i7 950 3.2 Ghz, 8Gb Ram, Win 7 64bit.

Battlefield 3 System Requirements? 60-70fps average Max Settings / 1920x1080 on my PC.

 

Jest dobrze :)

 

posting alpha footage? frankie you have balls of steel my friend

 

któryś raz czytam coś w tym stylu, o co chodzi, WTF? Smutni panowie w garniturach zapukają do drzwi czy jak?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Bankowo zgadzając się na udział w alfie zgadzasz się też na restrykcje, czyli NIE POKAZYWANIE nikomu właśnie takich filmików. Pewno w licencji była wzmianka o karach finansowych itp.

 

Bo wątpię żeby ktoś się bardzo przejął zbanowaniem dostępu do alfy.

 

A co do filmiku... najlepszy jak na razie. (pipi)A JARAM SIĘ _omgomg__by_nillemotes.gif

 

BTW, oglądając filmiki nie odnosicie wrażenia że połowa z tej wiary to jakieś niedokochane BOTy? No beskitu, przecież Kubicz by tam miał raj na ziemi i pewnie grałby tylko biegając z nożem :D

 

No to teraz czekam na cokolwiek z wersji HC

 

<ale się podjarałem tą grą :D >

 

A jak bym zobaczył filmik z Apaczem to chyba bym miał mokro :D

Odnośnik do komentarza

No chyba że sobie podniesiesz :) Choć chodzi tutaj raczej o to, że każda broń będzie miała swój odpowiednik po drugiej stronie. Pewnie unlocki dadzą możliwość grania zarówno jedną jak i drugą bronią.

 

Bf2 jest grą lepszą niż BC2. Nie jest to taka różnica jak BC2 do CoDa ale jednak różnica jest. Ciężko mi trochę to porównywać, bo w BF2 grałem klanowo, więc inaczej do tego podchodziłem. Raczej nie było wesołego wbijania na serwer żeby poownować plebejstwo [bo cóż to była za przyjemność rozpierdalać każdego za pomocą Meda z M16 <3 ] tylko treningi i obcykiwanie 2-3 mapek na blaszkę, z taktykami zdobywania flag , celowaniem TOWem przez pół mapy w helkę [hehe, pamiętam jak znaleźliśmy idealne ustawienie dla TOWa dzięki któremu zdejmowało się właśnie zespawnioną helkę nawet jej nie widząc] i różnymi innymi dziwnymi rzeczami :)

 

ahhhhh, cóż to były za beztroskie czasy

 

Ogólnie jeśli wiara pisze że gra jest bardziej Bf2 niż BC2 to znaczy że jest DOBRZE :D

Odnośnik do komentarza

Zwróćmy też uwagę, że BC2/BF3 dzieli znacznie mniejsza rozbieżność czasowa od ostatnich CoD'ów oraz MW3 niz przepaść między BF2 a "pierwszym" CoD'em. Coś w stylu BF2 zamykającego pewien etap w rozwoju FPSów i CoD jako tytuł który go otwierał. Tutaj wychodzi na jaw to że BF2 faktycznie był stosunkowo arcade'owym tytułem. Na zawsze zapamiętam dolphin diving ;) Nowsze FPSy z obu serii bardzo ładnie wpisują się w metryczkę realizmu na jego tle.

 

Mówię tak wielkim skrótem myślowym - mam nadzieję, że nie zagmatwałem zbytnio, bo dość wcześnie dla mnie jeszcze ;p

 

 

 

 

Co do unlocków i broni "rasowych". Będzie jak w BF2 prawie na bank.

 

Każda klasa ma jedną broń podstawową dla każdej ze stron.

 

USMC assault np zacznie rundę z M4, a ruski assault z AK47.

USMC engi zacznie runde np z P90, a rusek z uzi.

Podstawowe bronie będą dostępne dla jednej ze stron a unlocki będą dzielone na wszystkie strony ;)

 

You get the idea, huh?

 

 

 

 

 

 

Dla mnie liczą się tylko:

- BF2-like shooter

- urban warfare

- SaK again!

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/battlefield-3-alpha-i1739624181.html

 

Takie (pipi)ki dostają a ja (pipi)a nie dostałem :( Za(pipi)iście sprawiedliwe jest dawanie kodów do alfy ludziom którzy je później sprzedają albo nie będą mogli jej nawet odpalić, bo jadą na GF 5200FX....

 

 

I to wszystko pomimo tego, że kupiłem ten z(pipi)any MoH...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...