Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, transportowe latadła to krowy :)

 

Teoretycznie mogli by w końcu zauważyć że mają one też wersje bojowe. Wtedy byłyby to po prostu ciężkie attack czopery :)

 

 

BTW. Czujecie przez skórę tak jak ja, że 3 frakcja będzie w DLC albo jakimś większym dodatku? ;)

powrót arabów z 2? :D

Odnośnik do komentarza

Tylko coby tym razem podciągnęli BH na poziom HINDa, albo w drugą stronę ;)

 

 

 

BlackHawk1.jpg

 

Lofciam tę wersję BH <3

<bo nawet nie wiem co bym zrobił gdybym zobaczył w grze wersję stealth z misji na binladena :D >

 

Ja bym mimo wszystko widział chinoli. Mają nowocześniejszy sprzęt niż arabusy. Nawet tacy wyimaginowani jak MEC.

Odnośnik do komentarza

@stona Ależ MEC to nie chinole ino właśnie araby były. Pamiętam te ciemne mordy ;)

 

@ako: imho wojsko polskie pasuje. Husaria! Skrzydła mają to zadbają o dominację w powietrzu! Rudy 102 wyjedzie na wprost Abramsowi, Szarik miast Recona etc.

 

 

 

A tak na serio. Jeżeli zrobią jak w BF2, że frakcje mają inne bronie defaultowe to inna frakcja ma sens. Inaczej to by nie było nic innego jak skiny z naciąganą "fabułą".

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

 

Ja bym mimo wszystko widział chinoli. Mają nowocześniejszy sprzęt niż arabusy. Nawet tacy wyimaginowani jak MEC.

Jak bedzie Great Wall to biore te dlc juz teraz :D

btw bedzie w bf3 Road to Jalalabad ?

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=nrRy_S3iRg8

 

snajpy bez lunet <3 uwielbiam to, zalatuje trochę czasami BF 1942 i Call of Duty 2 i solówkami na k98ki.

 

W ogóle ten chłop sporo filmów wypuścił dość ciekawych, wejdzcie na jego konto.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ruskie wyglądają bigger, better, more badass. Recon budzi rispekt.

Hamerykańce mają kobietę za Recona i wyglądają trochę jak pozerzy-frajerzy. Good job, DICE :good2:

Ruskie ogólnie ssą. Jakieś takie biedne kolory, swetry etc :/ Recon ruskich jest Ok. Amerykański tez ma design dobry ale coś się chyba po(pipi)ało im z proporcjami bo wygląda dziwnie. Te chusty ftw. Oólnie to ja bym się doczepił głównie poz i proporcji bo sam design USA jest znacznie lepszy.

Odnośnik do komentarza

Ruskie mi wyglądają raczej na jaką bogatą bojówkę z Czeczenii, a nie wojsko. Każdy inny mundur [góra taka dół sraki] jakieś maski na ryjach i inne śmieszne sweterki.

Amerykańce wyglądają fajniej.

Szkoda że w DICE nikomu się nie chce dostosowywać munduru do mapy. Wtedy mielibyśmy 3 różne cammo : zima / dżungla/ pustynia.

 

Recon z słuchawkami z czołgu w ogóle rządzi. Kolo pewnie w czasie misji słucha sobie empeczy , żeby nie słyszeć wrogów :D

 

Co do sylwetek, fajnie gdyby wzorem BF2 szła za tym wytrzymałość, np. taki recon byłby najsłabszy.

Odnośnik do komentarza

@Stona ....a w słuchawkach leci mu pewnie TO.

 

Właśnie to samo mi u ruskich nie pasuje. Każdy wygląda jak by go żona w domu ubierała. Nie czuć tutaj tej wojskowej jedności.

 

Co do munduru pod mapę: właśnie to by było epickie. A nie że zimą USA na biało, a ruskie zapierdzielają w czarnym ciuchu i czerwonym berecie.

 

Postura wykładnikiem wytrzymałości to imho zły pomysł. To że Ty ważysz np 120 kg a Kubicz mierne 65 kg nie sprawi że w rl dasz radę przetrzymać serię z kałacha lepiej niż on. Zostawmy tę kwestię wszelakim kamizelkom etc ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...