Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zrozumcie, ze sa ludzie ktorzy juz dzisiaj chca podjac decyzje na jaka platforme kupic gre, zwlacza ze ostatnio padla mi kolejna konsola ( po 2 tyg). BFBC2 uwazam za najlepsza gre ostatnich 4-5 lat, i chcilabym kontyunowac podroz w swiecie BF w najlepszej jakosci. Jak powiedzialem wczesnije konsola nie ma juz nic od zaoferowania ( dla mnie), chcilaby po prostu wiedziec ile musze zainwestowac w PC, aby mogl sie cieszy plynna rozgrywka. Chce juz od teraz wiedziec, jak gospodarowac swoimi finansami. Pozdro :thumbsup:

 

A Bf3 jest wart zainwestowania 2 tys w karte. Ta gra jest tego warta

Odnośnik do komentarza

Jak napisałeś że tobie wystarczy 30-40fps na średnich to nie potrzebujesz karty za 2k.

 

Wczoraj czy przedwczoraj ktoś z DICE mówił o wymaganiach, że nie powinny być wygórowane jak Crysis (podał konkretnie przykład tej gry). Zrób tak: poszukaj na youtube filmików z BC2 z różnych konfiguracji sprzętowych, zobacz jaki config oferuje płynność na max detalach i tym się kieruj, bo czym innym? BF3 mimo wszystko nie będzie miał 2 razy większych wymagań niż Bad Company.

Odnośnik do komentarza

No mnie to też uspokoiło, bo poza tym, że mam 2rdzenie zamiast 4, to mam lepszy konfig niż rekomendowany :D FCK YEAH

Masz coś lepszego niż GTX 460? O.o No offence, ale myślałem, ze nie jak grywaliśmy w BFa ostatnimi czasy ;)

Ja wciąż marne GTX 285 :( Myślę se coś szczelić w okolicach świąt właśnie nowszego z dx 11.

Odnośnik do komentarza

So far, the co-op aspect of BF3 hasn't been discussed much at all...and there's a good reason for that. As of now, the only real fact we know about the co-op in BF3 is the fact that it actually exists. I'm sure there will be juicy details that begin to surface as we continue our agonizingly slow march towards BF3's release, but until then we always have speculation to keep us busy.

Odnośnik do komentarza

http://gry.polygamia.pl/graj/gatunek-Strzelanki/156220773/Battlefield+3/p/

 

 

Wymagania sprzętowe Battlefield 3

Minimalne wymagania sprzętowe: - System: Windows Vista lub Windows 7 - Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2.0GHz lub odpowiednik AMD - Pamięć: 2GB RAM - Karta graficzna: DirectX 10 lub 11, Nvidia lub AMD ATI z 512MB RAM - Miejsce na dysku: 15 GB (wersja sklepowa) / 10 GB (wersja cyfrowa) Rekomendowana konfiguracja sprzętowa: - System: Windows 7 64-bit - Procesor: Intel Quad-core Intel lub AMD Phenom X4 - Pamięć: 4GB RAM - Karta graficzna: DirectX 11 Nvidia GeForce GTX 460 lub AMD ATI Radeon Radeon HD6850 z 1 GB RAM - Miejsce na dysku: 15 GB (wersja sklepowa) / 10 GB (wersja cyfrowa)

Już sobie przypomniałem, dlaczego przez te wszystkie lata nie tykałem się gier na PC. Raczej nie ma szans, żebym kupił nowy komputer za mniej niż 1000 złotych i zagrał w BF3.

 

Żeby potem nie było tak jak z Crysisem. Masa ludzi nie zagra dlatego, że nie będzie mogła a nie dlatego, że nie będzie chciała.

Odnośnik do komentarza

eee? Przeciez te wymagania sa niskie. Ja mam 5 letniego kompa i sie zalapuje (i wtedy to tez nie byl jakis kozak, wydalem na niego dwa tysie).

BF3 ponoć będzie wymagał dx10 - premiera jego była pod koniec 2006 roku lub początek 2007, nie jestem pewien. Więc jeżeli 5 lat temu kupiłeś kompa z karta z directX to podejrzewam, ze nie dałeś za całość raczej 2000 zł tylko 'troszkę' więcej. Albo nie masz dx 10 :)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Za EnterBF3

 

Hey guys. Good News! OffDutyGamers were able to confirm the following details about DICE's upcoming military shooter, Battlefield 3 at this year's E3.

 

 

Squad Leader confirmed, 4 Person Squad [ :confused: ]

Ability to spot a Enemy Squad Leader [czyli zwykłych pamprów niet?]

Equippable Grenades [znaczy będzie można nie brać i będzie wybór albo limonki albo granatnik?]

Falling debris from destruction 3.0 can kill players! [FCK YEAH]

Equippable knife as well as quick knife (like BC2) [trochę nie rozumiem. po co?]

Support class able to mount bipods and give ammo

Rifleman class has medpack + defibrillator [suchar]

Ability to change fire modes in multiplayer (semi/burst/auto) [m16 back again? ]

Regenerative health in MP, but suppression effect stops regen (only regen when you aren't under fire) [ofkoz w hardcore to (pipi) wyłączą]

Suppression effects from LMG, blur vision [najs]

Flashlights can blind the enemy [będą też granaty oślepiające? ;> ]

First Person Animations in Multiplayer [??!!]

Faction Specific Weapons + Unlocks [norma]

Vehicles can be immobilized before being destroyed [przestrzeliwanie opon?!!!]

Able to opt out of Revives in Multiplayer [??]

3D spotting [łał...]

Odnośnik do komentarza

Squad Leader confirmed, 4 Person Squad [ :confused: ]

Łee, mogli już dać te 6 osób chociaż...

 

Ability to spot a Enemy Squad Leader [czyli zwykłych pamprów niet?]

Ale że co? I tak pewnie w HC zniknie?

 

Equippable Grenades [znaczy będzie można nie brać i będzie wybór albo limonki albo granatnik?]

Brzmi lipnie taki wybór, mam nadzieję że nie o to chodzi... Może po prostu kilka rodzajów do wyboru (dymny, oślepiający, odłamkowy). Było by super.

 

Falling debris from destruction 3.0 can kill players! [FCK YEAH]

YES YES YES!!! Będzie jazda!

 

Equippable knife as well as quick knife (like BC2) [trochę nie rozumiem. po co?]

Oby nie ballistic knife jak w CoD, albo inny przypał :mellow:

 

Ability to change fire modes in multiplayer (semi/burst/auto) [m16 back again? ]

IMO zbędny bajerek, no ale wada to nie jest w żadnym wypadku.

 

Regenerative health in MP, but suppression effect stops regen (only regen when you aren't under fire) [ofkoz w hardcore to (pipi) wyłączą]

Pfff. HC mode, nao!

 

Suppression effects from LMG, blur vision [najs]

Ciekawe jak się to sprawdzi, żeby się nie okazało że medycy będą zapieprzać na fullauto po mapie i nikt nic nie będzie widział :ninja: W sumie lipa, chowasz się za ścianą żeby przeładować, a za ten czas medyk Cię tak zbluruje że się utopisz w tym budyniu i pfff... postrzelane.

 

Flashlights can blind the enemy [będą też granaty oślepiające? ;> ]

Latarki? Już mi się podoba, bo to zapowiada nocne bitwy. Wyczuwam coś epickiego.

 

First Person Animations in Multiplayer [??!!]

Czyli że nasz wojak będzie odgrywał te wszystkie animacje przy przeskakiwaniu przeszkód itepe? No miałbym pewne obawy co do takiego patentu...

 

Vehicles can be immobilized before being destroyed [przestrzeliwanie opon?!!!]

Raczej chodzi o to, że pojazd przed wybuchem po prostu się zatrzyma... gdzieś czytałem że ma to działać w ten sposób, żeby dać mechanikom szanse naprawienia czy coś... nie wiem, zamieszane bardzo. Oby tylko ekipa w pojazdach się nie stała zbyt mocna przez takie patenty...

 

Able to opt out of Revives in Multiplayer [??]

Świetna sprawa, wybieraz sobie czy chcesz żeby Cię medycy podnosili czy nie. Innymi słowy, jeżeli padniesz w środku zadymy, to żaden medyk Cię nie podniesie ot tak = oszczędzasz sobie zgona. Chyba najlepszy patent jaki wprowadzili do tej pory :D

 

3D spotting [łał...]

HC, dziękuję, dobranoc :P Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Noz chodzi bardziej o cos takiego:

masz w lapie normalnie m16 widzisz ciecia. Podchodzisz dusisz R2 czy co tam masz na Pc i zabijasz go kosa

lub

w rece trzymasz noz caly czas i biegasz z nim. Cos ala w CS pewnie z nozem bedzie sie biegac szybciej;p

Odnośnik do komentarza
Oby nie ballistic knife jak w CoD, albo inny przypał
Prawdziwy BK by był całkiem dobrym rozwiązaniem. Skończyła się amunicja, nie ma czym strzelać - w BC2 jesteś ugotowany i czaisz się na gościa aby było melee; masz BK to idziesz w bój bo wiesz, że masz nadal jeden strzał aby zdobyć dodatkowego fraga.

Piszę "jeden" bo pierdoły z CoDa gdzie można nabijać BK w biegu to jakiś absurd - ta broń wymaga nastu minut na przygotowanie.

 

IMO zbędny bajerek, no ale wada to nie jest w żadnym wypadku.
wg mnie super - wreszcie bronie pokroju Abakana czy M16A2 staną się użyteczne (przynajmniej w moich rękach)

 

Ciekawe jak się to sprawdzi, żeby się nie okazało że medycy będą zapieprzać na fullauto po mapie i nikt nic nie będzie widział :ninja: W sumie lipa, chowasz się za ścianą żeby przeładować, a za ten czas medyk Cię tak zbluruje że się utopisz w tym budyniu i pfff... postrzelane.
Wydaje mi się, że to "od CKM" tyczy się trzymającego a nie tego w którego strzela. Chodzi o to, że tłukąc w fullauto medyk będzie coraz bardziej tracił ostrość. Dobra rzecz - skończą się czasy Rambo albo MG36 sprzed patcha psującego celownik.

 

Latarki? Już mi się podoba, bo to zapowiada nocne bitwy. Wyczuwam coś epickiego.
W połączeniu z prone? Czuję wyjątkowo irytującą kampe.

 

Świetna sprawa, wybieraz sobie czy chcesz żeby Cię medycy podnosili czy nie. Innymi słowy, jeżeli padniesz w środku zadymy, to żaden medyk Cię nie podniesie ot tak = oszczędzasz sobie zgona. Chyba najlepszy patent jaki wprowadzili do tej pory :D
Czy obecnie tak nie ma jak się trzyma wciśnięty lewy SHIFT (bieg)?
Odnośnik do komentarza
Squad Leader confirmed, 4 Person Squad
- 4 to mało

 

Ability to spot a Enemy Squad Leader [czyli zwykłych pamprów niet?]
- podejrzewam, zę lider będzie zaznaczony inaczej co by wiedzieć, że jak zdejmie się tego kolesia do nie będzie dla nich respawna.

 

Equippable Grenades [znaczy będzie można nie brać i będzie wybór albo limonki albo granatnik?]
- podejrzewam że będziesz miał wybór jak w BF2: smoke, flash, frag

 

Suppression effects from LMG, blur vision [najs]
- to mi się podoba - teraz będzie miał sens faktycznie supressive fire a członek squadu moze pognac z C4 pod budynek ;)

 

First Person Animations in Multiplayer [??!!]
- tutaj chodzi o to ze jak przeskakujesz murek to widzisz swoje nogi, jak spadasz to przy lądowaniu widzisz rękę i stopę etc

 

Vehicles can be immobilized before being destroyed [przestrzeliwanie opon?!!!]
- czołg jak dostanie w dupę czy tam w gąsięnnice to stanie i np tylko wieżyczka bćdzie sić obracać :)

 

Able to opt out of Revives in Multiplayer [??]
Jak Cię głupi Edek revivnie w multi to nie wstajesz odrazu tylko wyskakuje Ci okienko [Respawn] or [Accept Revive] - co byście nie narzekali ze was resneli a znów zgon od granata po 1s ;)
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to "od CKM" tyczy się trzymającego a nie tego w którego strzela. Chodzi o to, że tłukąc w fullauto medyk będzie coraz bardziej tracił ostrość. Dobra rzecz - skończą się czasy Rambo albo MG36 sprzed patcha psującego celownik.

Mam nadzieję że masz rację, ale jeżeli mnie pamięć nie zawodzi, to czytałem gdzieś już wcześniej o tym blurowaniu ekranu w kontekście "suppressive fire". Jak sobie przypomnę gdzie to było to wrzucę linka... (ale ręki sobie teraz uciąć nie dam, bo ostatnimi czasmy mam lekkie zawirowania czasoprzestrzeni i mogło mi się to równie dobrze śnić :D)

 

Latarki? Już mi się podoba, bo to zapowiada nocne bitwy. Wyczuwam coś epickiego.
W połączeniu z prone? Czuję wyjątkowo irytującą kampe.

No cóż, tego pewnie nie unikniemy. Może jakiś night vision albo thermal vision wprowadzą, powinno to częściowo rozwiązać problem ludzi krzaków.

 

Świetna sprawa, wybieraz sobie czy chcesz żeby Cię medycy podnosili czy nie. Innymi słowy, jeżeli padniesz w środku zadymy, to żaden medyk Cię nie podniesie ot tak = oszczędzasz sobie zgona. Chyba najlepszy patent jaki wprowadzili do tej pory :D
Czy obecnie tak nie ma jak się trzyma wciśnięty lewy SHIFT (bieg)?

Nawet nie żartuj, gram w BC2 tyle czasu i pierwsze słyszę że jest takie coś :blink: Stona? Edek? Kazimierz? Wiecie coś na ten temat? ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Wymyślił to sobie :D

 

Co do ognia zaporowego, to cholera, nie wiem. Z jednej strony logiczne by było, że jak ktoś do Ciebie napierdala z CKM ,a Ty chowasz się za murkiem, to jakiś to wpływ na Ciebie ma, z drugiej na niego też. Zobaczymy .

 

Ogólnie ten opt.rev. był chyba w BF2 o ile pamiętam.

 

A wracając do uszkodzonego czołgu. Przypomniała mi się akcja z Project Reality, jak dopadliśmy ekipą Żydowski czołg w mieście. Wjechał, obrzuciliśmy go ładunkami i jego kierowca spanikował i wyskoczył. My go kilym, a biedny działonowy został w środku XD I bite 10minut była zabawa w podchody żeby gnoja dobić, bo nie było jak podejść XD W końcu przyjechał nasz czołg i go roz(pipi)ał :)

Co prawda takie akcje pewnie nie przejdą w BFie, bo tam każdy może kierować czołgiem, ale jakaś namiastka będzie :D

Odnośnik do komentarza

Info z jakiegoś szwedzkiego sklepu:

 

 

Book now and get even SPEACT Kit containing eight unique mulitplayer skins for the elite player!

Each of these "kits" will give you an extra uniforms and different types of camouflage that allows you to adapt to all environments.

 

 

 

<----------- widzisz tę minę Kazika? Toż to sadpanda face :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...