Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje mieć nadzieję że pospolite ruszenie z reddita da EA i DICE do myślenia w tej sprawie. A może w końcu społeczność graczy się zbuntuje na tym przykładzie i DLC jak przyszło tak niech idzie w piz.du. Jak chcą zarobić więcej na danej grze, to niech wydają pełnoprawne dodatki dostępne dla wszystkich.

 

EDIT: Jak tak dalej pójdzie, to niedługo przy co drugiej grze lista DLC będzie wyglądała tak: http://store.steampowered.com/app/24010/?snr=1_4_4__13 :D

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No gra będzie miażdżyć.... fajnie by było mieć full detale na maxa i stały, doby FPS w multi ale na to nie liczę. Niech gra wygląda jak BC2 na ultra detalach i mnie to styknie. I tak nie specjalnie jest czas na lizanie ścian w multi ;)

 

 

 

 

Panowie, zrzutka - padł mi scroll w myszy - nie macie pojęcia jakie upierdliwe :(

Odnośnik do komentarza

Co mam ja powiedzieć, jak ja nawet BC2 na wysokich detalach nie widziałem ;]

BF3 odpale na maksymalnych i nie ma wuja we wsi, że nie.

 

@up: cholera, plaga jakaś, mam to samo. Ciekawe gdzie ja teraz DeathAddera dorwe, tego starego :(

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

 

 

No i mówimy o podstawowej jeszcze różnicy. Battlefield na PC będzie pewnie wymagał gigowej karty graficznej. Pod uwagę weźcie, że to będzie chodzić w 1920x1080 i 60 klatkach. Na konsole ograniczają się do 720p i 30 FPSów.

 

No i wszystko jasne co do wymagań. Wystarczy mieć "gigową" kartę graficzną XD

Sprawdzone źródło, post z działu PS3 :lol:

Odnośnik do komentarza

To szydź. To nie jest suchar, tylko zwykłe przypuszczenia. Aktualnie dla DICE najlepiej byłoby wypuścić grę, która wymaga karty 1GB, bo wiele graczy takie już posiada. Może będzie potrzeba 1,5, nie wiem. Jakoś mało mnie to obchodzi i napisałem w dziale PS3, że pewnie tak będzie, nie zagłębiając się do tego, bo to po mnie spływa. Na PC grać w BF3 nie będę.

 

Poza tym, wkur.wiłbym się jako gracz PC'towy, który kupił kartę 1GB dla Wiedźmina, Crysisa i kilku innych gier, w nadzieji na BF3, po czym okazałoby się, że jest niewystarczająca, c'nie? Ze swoim supermocnym kompem zmartwienia pewnie nie masz, ale DICE odpowiada przed szerszym gronem graczy, którzy opiewają się w sporej mierze z kartami 512 - 1024 MB, nie? ;)

Odnośnik do komentarza

Cały czas nie ogarniasz. Nie ma czegoś takiego jak karta 1GB. Co to w ogóle za standard?

 

Tu masz kartę 1GB. Tak, z pewnością DICE marzy wręcz o tym, żeby każdy miał kartę 1GB XD

 

1670079004.jpg

 

 

Po to masz konfigurator w grach PC, że jak masz mniejszą ilość pamięci na karcie , to zmniejszasz poziom tekstur do medium i spox.

Nie wiem czy nie ogarniasz tego, czy nie chcesz , czy jesteś po prostu kĄsolomaniakiem. Ilość RAM na karcie graficznej, to jedna z ostatnich rzeczy które mają wpływ na samą grafę. Od ilość ramu zależy praktycznie tylko i wyłącznie w jakiej sensownej rozdziałece będziesz mógł grać z danym ustawieniem tekstur.

 

Masz 512? To pograsz sobie w 720p

Massz 1GB? Fajnie , pograsz w 1080.

 

[Ofkoz wychodzimy z założenia że są to DWIE IDENTYCZNE grafy tylko z inną ilością pamięci. Z tym, że te dobre grafy, które uciągną grę na przyzwoitym, wysokim poziomie mają już 1GB ramu. A 2GB Ramu standardem będzie pewnie za rok. Tak więc cała Twoja teoria o kupowaniu karty 1GB pod grę, jest jakaś totalnie zwikswoana. Sorki za szczerość.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy 8gb ramu pozwoli na ultra tekstury w wysokiej rozdziałce?

 

Zastanawiam się teraz nad jednym te screeny co wyżej ktoś dał są one ponoć bez tessalacji (tak mówi jakiśprogramista z DICE). Co ona daje?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...