Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jeżeli zakupię mówię Gacka, ale początkowowo nie będę miał połączenia z internetem, a co za tym idzie nie będę mógł ściągnąć zawartości catwoman, to czy jeżeli przejdę jakiśtam fragment samym batmanem, a potem dopiero użyję kodu będę miał możliwość powrócenia do epizodów kotki czy to dopiero po 2 przejściu gry lub ng+?

Odnośnik do komentarza

Czy aby zgarnąć trophy 'Perfectly Knight - Day 2' trzeba przy przechodzeniu nowej gry+ przechodzić od początku misje poboczne? ( zaliczone mam wszystko oprócz ng+ )

 

W NG+ też musi być 100%, więc robisz główny wątek i wszystkie poboczne misje, z wyjątkiem dupereli od Riddlera, bo to "zostaje".

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale mi teraz zepsułeś humor zwyrol. Grałem na normalu żeby w miarę bezproblemowo przejść i rzeczywiście większość gry przeszedłem bez najmniejszych kłopotów, ale po prostu NIENAWIDZĘ w grach takich walk jak właśnie ta z Freezem. Szkoda, bo gra zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że aż ją chyba splatynuję jako pierwszą moją grę :P całe AC jest mega doświadczeniem, świetne postaci, a zwłaszcza fenomenalna interpretacja złych charakterów, zarówno tych głównych (choć chyba Hugo Strange był najmniej przerażający, a odgrywał dłużą rolę) jak i pobocznych przez ekipę Rocksteady. Fabuła trzyma poziom, a końcówka mną wstrząsnęła dosłownie, całe napisy końcowe obejrzałem nie ogarniając co się stało. Genialne jest również to jak nowe światło na fabułę dają przypadkowo podsłuchane rozmowy więźniów. Zaintrygował mnie wątek pewnej postaci, która zapowiadała się na bardziej wykorzystaną, no ale cóż, pewnie z nią szykuje się dłuższe spotkanie w kolejnej części. Fenomenalne misje poboczne, mam tylko pytanie, bo właśnie jestem po przejściu misji z zabójcą-snajperem i czy znajdywanie kolejnych ciał u innych zabójców jest losowe czy w pewnych miejsach oskryptowane? Bo został mi już chyba tylko jeden. Ode mnie gierka dostanie 9+/10 jednak do pełnej ekstazy czegoś mi zabrakło, a pełne 10 na razie ode mnie w osobistym rankingu ma tylko Uncharted 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...