Skocz do zawartości

The Event


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem, ze to sci-fi ale kosmici wygladajacy jak ludzie, ubieraja sie tak jak my i mowia po angielsku... nie kupuje tego.

nikt nie powiedział, ze to kosmici. A nawet jesli to i tak to kupuje

Odnośnik do komentarza

wiem, ze to sci-fi ale kosmici wygladajacy jak ludzie, ubieraja sie tak jak my i mowia po angielsku... nie kupuje tego.

Ja wlasnie licze na to, ze w koncu sie okaze że to nie kosmici tylko ludzie z przyszlości albo innego wymiaru, jakieś duchy, anioły, wysłannicy diabła, cokolwiek tylko nie kosmici.

tak bo ludzie z przyszlosci, duchy, anioly i wyslannicy diabla maja inny kod genetyczny o 2%

Odnośnik do komentarza

A kto w takim razie ma? kosmici?

ehh no przeciez napisalem, ze to tez glupia wersja. to puszkin twierdzi, ze te inne przypadki sa bardziej logiczne, nie ja.

 

 

no zobaczymy, licze, ze jakos sensownie to wyjasnia. bo nie przeszkadza mi sci-fi, ale niech to bedzie cos w miare logicznego xD bo ludzie z innej planety mowiac po angielsku, albo ludzie z przyszlosci ubrani w stylu lat 90 to troche za duzo jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepsze jest to, że nie mam zielonego pojęcia do czego ten serial zmierza. Kim sa Ci obcy i czego chcą? Co teraz Szon będzie niby robił, skoro uratował już swoją lalę? Czym jest tytułowy event? Licze na jakiegoś ciekawego cliffhangera pod koniec sezonu, a nie "przybyliśmy tu... aby was zabić - muahahaha". W takim V to po 2 odcinkach wiemy, że chcą wytępić ludzkość.

 

PS. Na IGNie czytałem, że NBC zadowolone jest z poziomu serialu i dało mu zielone światło na dalsze epy, tylko nie wiem czy chodziło o przedłużenie sezonu na 22 odcinki, czy o sam drugi sezon.

Odnośnik do komentarza

No daje radę, ale widać, że to serial momentami pisany chyba w kiblu na kolanie.

Chociażby motyw cudownej przemiany zawodowej morderczyni- Nigga pliz!

No wiem, że wcześniej dziecko oszczędziła, ale akurat się jej tak nagle po 5 latach ten bachor przypomniał a już 5 minut później Szon jej wysyła jego fotkę.

Prezydent, który chce być dobry, a potem chce być zły, ale jednak się okazało że miał dobre serce i jest dobry!

 

Serial jest dobry, ale parę rzeczy wali po oczach paskudnie i to nie tylko te, które wypisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza

Sam napisałeś, że ten serial jest dobry. To czego mam oczekiwać więcej? Bardzo dobre seriale to Wire Six Fit Under i BB, a taki Event (mimo, że dobry) Lost czy inny tfu flasforward nawet nie sięgną do kolan ww.

 

A jesli idzie o s-f to jest Battlestar, wszystkie inne mogą mu stopy lizac

Odnośnik do komentarza

No jest dobry, ale mógłby być LEPSZY gdyby nie te ewidentne skróty myślowe i niektóre buraki.

Wpuszczenie tego Thomasa do projektu manhattan to tylko taki przykład na szybko.

To samo bezproblemowy włam do serwerowni FBI, niga pliz sweat.gif

 

Co do Battlestara to się zgadzam- na pewno jest on chyba najambitniejszy ze wszystkich seriali sf, które oglądałem.

Ale to nie znaczy, że inne muszą być koniecznie gorsze- każdy przeca też potrzebuje się odmóżdżyć przy Yodach i blasterkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...