Skocz do zawartości

PSX Extreme #157


Rekomendowane odpowiedzi

Z zapowiedzi nowego numeru, wyłania się obraz nędzy i rozpaczy. Proszę wybaczyć, ale recenzja PS Move (o którym już napisano wszystko) to trochę mało jak na 10 dni opóźnienia. Oby tylko informacje o nowych grach wynagrodziły nam to czekanie.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

sezon ogórkowy rozumiem, ale taka okładka wyjątkowo śmierdzi posmarowaniem przez SCEP.

 

Wygląda to o tyle perfidnie, że na okładce wszystko co jest napisane dotyczy PSM/Sony, a nie np. recenzji jakie można się spodziewać w numerze.

 

przecież to PE więc nie dziwi, największy w Polsce magazyn o konsolach, tfuu! o playstation :] za to 2mc temu x360 slim dostał zdjęcie wielkości znaczka pocztowego :potter:

 

a okładka bardzo fajna, jedna z lepszych w tym roku

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Temat od okładki jest oddzielnie.

 

Będzie w ogóle wrzucone obszerniejsze info co się znajdzie w nowym PE? Chyba, że to jakaś tajemnica.

 

chyba wielka tajemnica, bo jak napisalem, jakich gier recenzje zamiescili, to ktos usunal mojego posta !

własnie wtf????

 

kolo napisał , ze nie ma recek oczekiwanych hitów i usunieto post...białorus czy polska - bo cenzura podobna

 

no chyba, ze gosc nasciemniał...oby bo licze po cichu na recke fify

Odnośnik do komentarza

Temat od okładki jest oddzielnie.

 

Będzie w ogóle wrzucone obszerniejsze info co się znajdzie w nowym PE? Chyba, że to jakaś tajemnica.

 

chyba wielka tajemnica, bo jak napisalem, jakich gier recenzje zamiescili, to ktos usunal mojego posta !

własnie wtf????

 

kolo napisał , ze nie ma recek oczekiwanych hitów i usunieto post...białorus czy polska - bo cenzura podobna

 

no chyba, ze gosc nasciemniał...oby bo licze po cichu na recke fify

Nie masz na co liczyć, bo są raptem 3 recenzje na krzyż.

Odnośnik do komentarza

Niestety PSX schodzi na psy. Move? To ma być ten wielki hit, o którym nie można pisać? Żart. Jeszcze większym jest brak recenzji Mafii 2. Tyle razy piszecie, że kończycie numer i niektórzy oddają teksty na ostatnią chwilę, ale nie udało Wam się zdobyć gry (nawet w zwykłym sklepie), która była dostępna tydzień temu i zrobić recenzji?

Edytowane przez malcher
Odnośnik do komentarza

Mam już w łapkach nowy numer i jak zwykle co mnie trapi to jedna taka mała rzecz, mianowicie nie rozumiem skąd wy bierzecie ilość sprzedanych konsol? przecież dawno one są przestarzałe, przecież 360 już jakiś czas temu przekroczyło 40mln sprzedanych konsol, PS3 dobiło do 36mln a Wii przekroczyło 70mln a tu widzę Kilu w jednym newsie piszę o tym że Wii w USA sprzedalo się w 30mln ale ogólnikowo niby sprzedało się w 64, nie kumam tego...

Odnośnik do komentarza

Mam już w łapkach nowy numer i jak zwykle co mnie trapi to jedna taka mała rzecz, mianowicie nie rozumiem skąd wy bierzecie ilość sprzedanych konsol? przecież dawno one są przestarzałe, przecież 360 już jakiś czas temu przekroczyło 40mln sprzedanych konsol, PS3 dobiło do 36mln a Wii przekroczyło 70mln a tu widzę Kilu w jednym newsie piszę o tym że Wii w USA sprzedalo się w 30mln ale ogólnikowo niby sprzedało się w 64, nie kumam tego...

 

napisz lepiej co ciekawego w numerze :D

Odnośnik do komentarza

To nie jest wina Cenegi. Cenega nie mogła nic na to poradzić, że wydawca jej nie podesłał gry - chodzi o 2K Games. Napisałem zresztą we wstępniaku o tym. Ja wolę mimo wszystko być uczciwy w stosunku do Czytelników, i nie recenzować gry na podstawie wersji PC i bety konsolowej.

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Niestety PSX schodzi na psy. Move? To ma być ten wielki hit, o którym nie można pisać? Żart. Jeszcze większym jest brak recenzji Mafii 2. Tyle razy piszecie, że kończycie numer i niektórzy oddają teksty na ostatnią chwilę, ale nie udało Wam się zdobyć gry (nawet w zwykłym sklepie), która była dostępna tydzień temu i zrobić recenzji?

 

To poziom komentarzy schodzi na psy. Pomyśl zanim coś napiszesz. Premiera była 27go. Numer w sprzedaży 1go. Druk pisma kolorowego trwa 5-7 dni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...